Вага дитини при ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 9 Лютий 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    Нам на курсах для вагітних казали, що до 10% норма.Суміш якщо давати, пам'ятайте що головне не з пляшки. Ну і про втрату ваги, читала що якщо пологи були стимульовані, то втрата ваги більша.
     
  2. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Відмітимся і ми)
    Народились-3600г і 53см
    Мінімальноі ваги нe знаю, при виписці на 5дeнь 3570г
    1міс. нe важились, 57см
    2міс-5900г і 59см
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Якщо народилось дитя більше 4 кг, то втрати може бути і 15%.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я тут вже писала стосовно зригування в дитини, спитаю ще раз, бо так виглядає, що стало частіше і більше, майже після кожного годування. А іноді все таки нагадує блювання: фонтанчиком і носом. Дитину це турбує, плаче. За тиждень набрала 240 гр. Вдень майже постійно на грудях, погано спить. Даю каплі від кольок Ентерокінд, коли вже дуже турбує її, а то 2-3 рази на добу.
    Що то може бути? Чи ті Коліки зі зригуваннями пов'язані? Чи то якось з набором ваги пов'язано, бо раніше набирала по мінімуму.
    Прочитала, що то можуть бути наслідки складної вагітності і через затримку внутрішньо-утробного розвитку. Найближчим часом маємо зробити обстеження. Дуже сподіваюся, що то не є щось серйозне...
     
    Останнє редагування: 12 Січень 2017
  5. jylanda

    jylanda занууууда

    Мабуть якось це пов’язано з кольками, бо наша педіатр питала чи не зригує малюк, так як були сильні кольки. Порадьтеся з вашим лікарем, бо набір ваги у вас гарний лиш, щоб не дуже фонтани мучили маля. Наш зригнув мені два рази таким фонтаном, але то було, коли сильно кашляв і робили масаж.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member


    моя малявка до 5 тижнів зригувала часто, також часто і фонтаном. Перший місяць то взагалі капець був, але маю хорошу знайому - педіатра, то вона мені казала, щоб не брати в голову і чекати, що в таких маленьких діток шлунок - як пляшечка без кришки. З часом все внормується. Зараз нам 6 тижнів, буває, що зригує, але це не до порівняння з ти, що було ще місяць тому. Крім того, вона якось наїдалась шалено, швидко, жадно, ніби 3 дні не їла. Наїдалась, потім її мучив животик, а потім - фонтан.. Зараз вже спокійніше з тим, їсть частіше і менше, животик м*який.
    До речі, теж помітила, що тоді, коли зригувала - її турбував животик - був дуже надутий + ті кольки.
    Я давала еспумізан (згідно інструкції чомусь пише в нашому - 25 кр при кожному годуванні, а в польському з таким же дозуванням симетикону - 25 кр.добово..) - даю по 13 крап.2 р/д., теплі пеленки (праска вдома була ввімкнена нонстоп), носимо "стовпчиком", ну і на крайній випадок малємо трубочку газовивідну (користувались 2 рази, коли вже не знали, що з нею робити, і дуже живіт твердим був, то такі гази виходили, що під рукою відчувалось, як той животик аж зменшувався..). А, і ще я сама щодня п*ю воду з кропом (наніч чайну ложку тмин+кріп засипаю і заливаю в термос прибл.300 мл води гарячої). П*ю протягом наст.дня (додаю ще гарячої води і роблю собі такий чай), то вона пукає і легше їй.
    Написала про свій досвід, може Вам щось допоможе..
    Щодо ваги. Народилась 3600, виписка з пологового - 3400, в 4 тижні вага - 4600, зараз 6 тижнів - 5200. Тобто, незважаючи на оті постійні зригування - дитина радісна, жвава і набирає вагу гарно. Ми лише на ГВ, народилась за допомогою КР.
     
    Останнє редагування: 12 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  7. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    В старшої були такі зригування, частенько і бувало фонтаном. Але чесно нічого страшного я з того не робила, але у нас велика відмінність - ми були на ШГ з народження. Я просто коригувала кількість суміші на годування і саму фірму суміші)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дякую вам дівчата, трохи мене розрадили. Лікарка казала старатися щоб не дуже зригувала так як перший місяць набір ваги був мінімальний. А як то не давати я щось не знаю. Ну і казала, що трохи пізніше обстежимо шлунок.
     
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Спробуйте класти на поверхню з кутом, тобто рівну, але підняту під головою, може у візочку маєте функцію такого підняття, це було б найлегше. Мій син теж багато зригував, правда дуже рідко фонтанами, зважаючи на невеликий набір ваги, мене також це хвилювало, ну але що з тим зробиш...Минуло після 6 міс. А вертикально носите після годування, відходить повітря? Нам то трохи зменшувало зригування.

    Надіслано від мого X9180, використовуючи Tapatalk
     
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Вертикально повітря відходить. Тепер ще підкладаю підголову пеленку, то ніби менше зригує. Будем далі дивитися і пробувати.
     
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Красуні, йдіть далі обговорювати у відповідні теми.
    За подальший офтоп буду банити.
    Цей офтоп рознесу після вихідних і те, що він ще тут НЕ означає, що можна продовжувати офтопити.
     
  12. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    1рік 3 місяці.
    12 500 вага і 82 ріст.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А скільки мали в рік?:)

    В нас за півроку прибивка десь 1 400 -1 500 г.
    Зараз (майже 19 міс) має 11 100 г.
     
  14. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    6 місяців 7900г (+450г) 67-68см
    +5.5кг за пів року.
     
    Останнє редагування: 29 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  15. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    5 місяців - вага 7050 г (+670 г), зріст - 65 см (+ 2 см)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    1.6 - 9900, в рік мали 8800

    Надіслано від мого LG-H734, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    8 міс - 7250, 68см
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    5 місяців 6300 ваги і 62.5 зросту
    6 місяців 6500 ваги і 63.5 зросту
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    2-й місяць (пишу так як я наважила, бо що вага в поліклініці приплюсувала нам добрих 100 грам).
    Отже, вага - 4100 (+1кг за місяць рівно)
    Ріст - 55 (+2 см)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  20. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Народилась 3600 г і 50 см. Виписались із ПБ з вагою 3400.
    1 місяць - 4600, зріст 55 см.
    2 місяці - 5500, зріст 59 см.
    3 місяці - 6100, зріст 64 см.
     
    • Подобається Подобається x 3