Вага дитини при ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 9 Лютий 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    1 рік. 11500 (всього лиш 500 гр за 2 місяці) і 78 см. але не впевнена що добре поміряли. Бо міряли стоячи, а він хотів десь бігти :girl_haha:.
     
  2. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Три місяці - 7700 г.
     
  3. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    При народженні 3540, мінімальна 3300,в місяць 4350, в два 4850. Далі будем бачити
     
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    11 місяців - 9900 гр., 73 см. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    4 місяці - 7830 гр (+630 гр), 63 см (+2 см).
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Забула тоді написати, що зріст при народженні був 53 см, в 1 місяць - 56 см (+ 3 см)

    Нині нам 2 місяці, вага - 4870 г (+960 г), зріст - 59 см (+ 3 см)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    2 місяці - 6100, 60 см.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    3міс - 6кг і 61см
    +1кг за місяць і 5-6см.
     
  9. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    Не знаю в якій темі запитати, то тут напишу - які максимальні можуть бути перерви між нічними годуваннями? Донечці 3 місяці, виключно на ГВ, вагу набирає добре. Просто деколи вона вночі сама не просипається, і я її буджу щоб погодувати (більше 4 годин підряд виходить що не спить)Не знаю, чи це добре так...
     
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Та вже не варто будити, зважаючи на добрий набір ваги. Це в перші 1-2 міс критично важливий нічний рівень пролактину, для доброго становлення лактації, і то, знаю, що консультанти не завжди категоричні в цьому питанні, якщо великий набір, вдень часті прикладання і все ок, звісно треба пильнувати, чи не впливає це на зменшення виробітку молока.
    А ще це може бути короткий період, якраз в такому віці дітки часто починають спати цілу або майже цілу ніч, і часто цей період скоро минає..тому виспіться, як є можливість)

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    Я тільки раз буджу за ніч. Наступний раз то вона сама просинається, а потім то вже й ранок. І навіть із тим будженням я все-таки висипаюсь. Дякую за пораду)
     
  12. happy story

    happy story Well-Known Member

    У нас після двох місяців встановився такий режим,що після вечірнього годування Аня спала 4 5 годин безпробудно. Потім гамала цицю щодвігодини.
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    От і в мене після останнього годування спить безпробудно. Правда після 4 годин сну я кладу до себе, вона там така спляча починає їсти цицю, і потім по закінченні я її таку ж майже сплячу кладу в ліжечко, підколисую 5 хвилин - і вона далі спить, правда після цього вже десь через 2-3 години просинається сама.
     
  14. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Наважили нам сьогодні в поліклініці (в 6 місяців) 7500. Два місяці тому було 6700, а народилася доця 3100. Підросла вже на 20 см (від 51 до 71), а от ваги за два останні місяці, виходить, що набрала лише 800 г. В нас виключно ГВ, прикорм плануюю педагогічний, але мацьопа ще не сидить і зубів не має, хоча харчовий інтерес є. Дитина більш ніж подвоїла вагу від народження, має і щічки, і ножки пухкенькі, і животик. Правда не треба панікувати і піддаватися на провокації щодо термінового введення прикорму? Чи як?
     
  15. happy story

    happy story Well-Known Member

    Насолоджуйтесь поки є змога. Бо дитина маленька ситуація ще може змінитися .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    для 5-6 місяців файний набір. ми теж таки набирали і ніхто нічо не казав
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Та щось не дуже файний, хіба, якщо рахувати загальний приріст за всі 6 місяців. По нормах, хоч я не дуже в них вірю, в середньому має бути 600-700 грам, а в нас всього по 400 за 5-й і 6-й місяць. Мені самій дивно, бо тих 7500 було ще два тижні тому. В принципі, ваги всі рази різні були, але 800 г. за два місяці - то в нас ще такого малого набору не було. Додам, що доця спить з 12-ї десь до 7-8-ї ранку. Може будити годувати чи збитися з тих норм і дати дитині спокій та дочекатися готовності дитини до педприкорму?
     
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Якщо ви читали про педприкорм, то мали б знати, що він не має на меті нагодувати дитину, а тільки ознайомити з їжею. Основною їжею дитини до року на педприкормі є ГВ.

    До речі, діти після 6 міс ще менше вагу набирають
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    ну не знаю. в нас по кілограму було в перші 2 місяці, за 3-й 800. ну і далі нижче. В пів року було 8 кг, народився 3000. У вас приблизно те саме, тільки врахуйте, що то дівчинка) ну і мій досить пухленький виглядав, ніц не бракувало. Ну ж не можуть вони по кілограму набирати весь час. Після пів року то взагалі вага стояла певний період. і загалом до року навіть до 10 не набрав. але худим ніколи не був)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Читала все, що знайшла. І дійсно, не планую нагодувати дитину, але родичі і зацікавлені особи вже допитуються, чи підгодовую, і радять чим годувати. Чесно кажучи, вже піднервовуюсь трохи. Я таки планую педприкорм і от думаю - мікродози на вагу не вплинуть ніяк мінімум до року, а як дитина не буде багато набирати, то мене заклюють. Мама я свіжа, психіка ще не дуже стійка до порад "ззовні" і часом проскакує думка, що всі праві, а я горє-мать і тримаю дитину голодною. Але дякую @svoybox і @бетменша за підтримку. Спокійно чекаємо зубіки і самостійне сидіння, а тоді і прикорм впровадимо.
     
    • Подобається Подобається x 1