В чому ви ходите вдома?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Зорянівонька, 13 Жовтень 2009.

?

Як ви ходите вдома

Голосування закрито 9 Липень 2012.
  1. Я і вдома ЗАВЖДИ гарна і доглянута!

    18 голосів
    4,5%
  2. Я намагаюсь вдома виглядати гарно.

    261 голосів
    65,3%
  3. Яка різниця - я ж вдома!

    75 голосів
    18,8%
  4. Ваш варіант

    46 голосів
    11,5%
  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    От мене цікавить, чи ви вдома гарно вбрані, зачесані чи в старому одязі, як-небуть?
    Стараюсь і вдома бути охайною, але не все виходить.
    Колись ходила в джинсах-штанах і футолках. Тепер перейшла на халатики. Чоловіку халатики більше подобаються:)
    Маю знайому, яка надвір виходить при повному марафеті, а вдома - жах - старий одяг, непомита, нечесана...
    Зауважте, що чоловіки нас бачать найбільше вдома, такими як ми є!!!

    Прошу голосувати!:) І не забувайте коментувати "Ваш варіант " тут:)
     
    Останнє редагування: 13 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 23
  2. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Дома ходжу у чорних штанах типу спортивних і в футболках на довгий рукав,спеціальних для дому,але для вулиці теж би не стидно було вдягти,деколи в сорочках,деколи ходжу в піжамі до обіду.З дитинкою незавжди встигнеш зачесатись і привести себе в порядок,хоча намагаюсь,можливо після переїзду в теплішу квартиру буду ходити в шовкових халатах,маю кілька але так і лежать.
     
    • Подобається Подобається x 18
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Я вдома ходжу майже так само , як і на людях, єдине, що на ногах - тапочки,а не туфлі :)))
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Я ходжу вдома в джинсах або шортах і в якихось футболках, в мене їх багато. На холодну погоду маю теплющий рожевий светрик, і такий самий рожевий коц, в якому (навіть зараз) сиджу біля компутера. Також зранку до обіду можу проходити в сорочці нічній і в халатику, люблю шовк і атлас. А ще мрію про тепленьку піжамку...
     
    • Подобається Подобається x 11
  5. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    домашній одяг-то святе
    люблю все гарненьке:розовеньке, голубеньке, жотеньке...
    літом ношу різні маєчки і шорти, вранці як тільки покидаюся, то маю гарненький атласний халатик (комплект з нічнушкою) білий з рожевим в різні бусінки кольорові, капрі маю суто домашні теж рожеві (куплені у маг. Вай-Фай) на пр.Чорновола, майки теж веселенькі, перважно манго, талі вейл, анлантік
    На зиму маю костю J.Lo (Миколай приніс, але я йому трохи грошиків додала) голубенький-штани (спортивенькі бедровки) і коротенька кофточка на замочку з капішоном (трохи нижча грудей) ще бачила гарненькі костюми від Маши Цигаль (провда дорожчі, ніж Джей Ло), тре буде прикупити. Тапочки зимові маю у виглді собак голубих і маю зимовий халатик махровенький під кодовою назвою "Сніжинка"-голубенький білі і кольорові сніжиночки.

    Дуже гарний вибір домашнього одягу у маг. Вумен Сікрет і Етам, очі розбігаютьсяяяяяяяяяяя
     
    • Подобається Подобається x 16
  6. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    я взагалі в хаті не можу рухатися, якщо не переодягнуся в домашнє... тоді мені і тепло, і зручно, і можу займатися всім, що душа забажає! проте завжди вмита, зачесана, бо як би це не було дивно - мені недоглянутою незручно)
    оскільки я змерзлюк - то про красу в одязі теж важко сказати, коли на майку одягаю широчезний теплющий светр наприклад)) ну і плюс домашній одяг в мене асоціюється з тим, що я вільно можу руки об себе повитирати, коли щось роблю)) так те хручно... вдома в мене повний релакс для себе!
     
    • Подобається Подобається x 20
  7. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Я теж ходжу в шортах чи спортивних штанах, і футболках (на короткий або на довгий, залежно від т-ри). Просто , але чисто. Ну і звичайно, зачесана, помита :girl_crazy:. Тільки не намальована, бо і на вулицю рідко фарбуюсь..
     
    Останнє редагування: 13 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 16
  8. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Вдома люблю ходити в спортивному одязі - штани спортивні, батніки, футболки. Примусити ходити себе вдома в джинсах не можу.
    Поза домом люблю різний одяг і найцікавіше, що мені зручно. А вдома має бути виключно щось трикотажне, м"якеньке, тепленьке.
    На рахунок догляду за собою - елементрні косметичні процедури, зачесатись - і все. Не люблю декоративної косметики вдома. А от моя сестра завжди робить зранку повний макіяж - незалежно чи кудись іде. Я так не можу. Мені некомфортно. А йдучи на вулицю навпаки хочеться захисту - і макіяж саме те.
     
    • Подобається Подобається x 12
  9. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Літом ходжу в шортиках,атласних халатиках,можу в платтячко(маю таке домашнє) а зараз коли холодно ніхто мене з махрового халату не витягне!!хіба постійно сидіти під коцом! в вихідні люблю в піжамі чи нічнушці полазити по хаті!!
     
    • Подобається Подобається x 14
  10. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Я в хаті хожу в спортивному костюмі, як тепло то в футболці, а як холодніше то в олімпійці! В піжамі тількі сплю, не можу в ній до обіду в хаті ходити! Сьтараюсь виглядати так щоб було не стидно, коли до хати хтось з найомих зайде(чесана, мита і підмальована, такою я собі більше подобаюсь):girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 11
  11. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    а я чомусь не дуже люблю халати. ну хіба по неділях... а на будній день вони мені не практичні!!!
    люблю велюровий спортивний костюм, а футболки всі зовсім "домашні", бо з тою малечою - вічно щось розлиє ітд...:)
    а чоловіку подобаються атласні піжами, певно треба з Вікторіїсікрет замовляти...
     
    • Подобається Подобається x 16
  12. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    У мене переважно домашні спортивні штани,футболки,або спортивний костюм хатній,або халат.Але основною умовою є-чистота і свіжість одягу,як бачу десь плямку-одразу перевдягаюся.А ще мушу зробити порядок на голові і вмитися.
    Головне-зручність і комфорт,хоча і на вулиці зараз теж надаю перевагу зручному одягу.
     
    • Подобається Подобається x 10
  13. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Я вдома ходжу в спортивних штанах або в шортах чоловіка (в залежності від температури), футболки, майки і якщо холодно, то в батніку, і обов"язково в шкарпетках. Якщо нікого нема вдома, то чекаю поки мала лягає спати в обід, тоді іду у ванну митись, зачісуватись. Ніколи вдома макіяж не роблю, і взагалі рідко коли малююсь, ідучи на вулицю.
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Вдома я ходжу в велюровому костюмі коли холодно а зверху ще й пухнастий халат і теплі шерстяні шкарпетки поверх простих бавовняних-бо я змерзлючка. Влітку ходжу в шортах і топіку, маю домашній ситцевий сарафан на літо. На вихідних полюбляю піжаму, але то тіки до обіду. Я вже десь писала що макіяж змиваю одразу як приходжу до хати навіть коли за годину знову маю десь іти, тоді по новому наношу, а за ту годину шкіра відпочиває і живиться кремом чи маскою. Також в хаті знімаю всі прикраси і біжутерію крім обручки.Те що приймаю душ і приводжу в порядок бардак на голові-то безумовно навіть не обговорюється, гігієна перш за все!!!
     
    • Подобається Подобається x 18
  15. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Я вдома ходжу в шортах,бриджах і в футболочках,але завжди в таких,що й навулицю можна вибігти...Ненавиджу коли хтось ходить вдома в облямленій футболці чи брудних штанах(((((.Коли холодніше,то маю 2 спортивні велюрові костюмчики.Обожнюю зранку побігати по хаті в платтячку атласному від піжамки,ну і в халатику попити кавуськи....Ууууууу,блаженство:girl_claping:...Але таке частіше на вихідні,коли з малюком може татко побути.Щодо макіяжу,то завжди користуюся тональним кремом і війки підфарбовую,ну привикла я так)))
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Вдома ходжу в спортивному стилі.
    А вчора ввечері захотілося закутатися в м"якусінький теплюсінький халатик. А нема теплого халатику і ніколи не мала, лише шовкові.
    Буду купувати.
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    коли наступає осінь-весна то вдягаємо дома домашні костюми, а літов - шорти та футболка, на ноги - сезонні тапочки (літом вєтнамки, зимою - тапки з закритими носами)
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Вдома одягаюся простенько, але акуратно. Хожу в спортивних штанах та футболках. В простеньких, з базару. Міняю їх частенько (маю на увазі взагалі змінюю), бо такі досить швидко розтягаються, а люблю також об себе часом руки витерти. То досить швидко то все перестає відпиратися. І обовязково шкарпетки (в ноги і в Петрівку мерзну). Стараюся, щоб було чисте і свіже. Після ванни люблю тепленький халатик. А от в піжамах можу ходити лише коли сама вдома. Інакше відразу після сну переодягаюся. Ну і завжди помита-причесана. Без макіжу, бо і на вулицю не часто малююсь.
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Згадала на рахунок макіяжу і прикрас: не малююсь майже ніколи взагалі і дома тим більше!! і приходжу з вулиці все знімаю з себе окрім обручки!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. COOLBABA

    COOLBABA Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Зараз, коли повертаюся з роботи то готова на себе напялити всю шафу:girl_cray: бо свіжо в мене в кабунеті:girl_crazy: А так люблю шось вільне і просте , я ж вдома і повинна почуватися комфортно. Не можу прийти з вулиці і не переодітися , якщо вже більше нікуда не іду. Тому ненавижу в фільмах, де якийсь герой приходить додому і завалюється в ліжко, накривається одіялом, в речах в яких ходив по вулиці, а ше й буває взутим, ну то просто капець:girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 15