УЗД

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Kandy, 12 Січень 2009.

  1. Kandy

    Kandy Well-Known Member

    Підкажіть будьласка де у Львові можна зробити добре УЗД на щитовидну залозу, нирки, серце. Я раніше робила у Довганя. Але у нього такий влекий попередній запис. Може хтось порадить як до нього потрапити не по запису а раніше. Мені дуже треба треміново.
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    моя знайома щитовидку робила в Чорнобильській в Жельова.
     
  3. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    Ще добре роблять УЗД на Куліша в центрі Медик,там також по запису,але було без проблем,звоните записуєтесь.
     
  4. Kandy

    Kandy Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    Аможна пліз мені телефони відразу кидати поможливості.
    і Ще хто має телефон Довганя. Бо я щось загубила візитку(((((
     
  5. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    72 33 72 з 9 до 18.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. аліка

    аліка New Member

    Відповідь: УЗД

    Найкраще звернутися в обласний ендокринологічний диспансер, в мене також проблеми з щитовидкою. Я консультувалася в Макара Романа Дмитровича, його кабінет знаходиться на 3 поверсі на кафедрі. Точну адресу можу дати з понеділка, коли подивлюсь дома, бо я зараз на роботі. Мені там сподобалось тому що мені зробили узд в той же день під контролем лікаря і аналізи тоже. Він ще консультує вагітних з хворою щитовидкою. Ще там на кафедрі є дуже хороша жінка лікар. Якщо дуже треба з понеділка дам координати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    Ю.Довгань лікар супер. Один з найкращих. У мене та сама проблема була, записував на місяць вперед. Але я зробила по іншому - не записувалась в нього в клініці, а знайшла його на кафедрі хірургіїї і там з ним особисто домовилась. Зустрілась з ним на наступний день, оглядав там же, на кафедрі. Багато лікарів Медінституту радять тільки його. Доречі,такий варіант і дешевший, бо в клініці ви платите офіційно, а так він бере сам. Дуже приємна та розумна людина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    Хороший спеціаліст по УЗД приймає на вул. Котика Прокопчук Наталя Миколаївна
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. галіна

    галіна Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    підскажіть будьласка завтра іду на УЗД.Я незнаю що таке доплер:confused::xaxa:може хтось підскаже:umbrage:
     
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    Так, мені теж сподобалась. Про неї багато хороших відгуків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    Доплером вимірюють частоту серцебиття дитини. Існує інформація, що доплер більш шкідливий за сам ультразвук, але оскільки процедура триває всього хвилину-дві, хвилюватися нема чого.
     
  12. галіна

    галіна Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    я непросто так йду це потрібно! бо трошки маю проблеми:sad:
     
  13. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    А хіба Жельов не дитячий лікар? Він моїй дитинці двічі робив УЗД, раз в 2 міс нейросонографію, а недавно селезінку.
     
  14. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    Ні, Жельов лікар-узист, просто має добру славу дитячого лікаря-узиста. Я колись до нього теж ходила сама (і на УЗД внутрішніх органів, і навіть на вагінальний УЗД)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. амелі

    амелі Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    Так, Жельов лікар-УЗДист,наразі ще приймає й у "Біокурсі"
     
  16. Irysuk

    Irysuk New Member

    Відповідь: УЗД

    Так я також до неї ходжу на узд дуже хороший лікар
     
  17. alesya

    alesya New Member

    Відповідь: УЗД

    Допоможіть, мені терміново сьогодні треба зробити УЗД на вагітність, де можна без попереднього запису!!!!!!!
     
  18. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    Може в Палиги можна або в клініці Титовця? 242-15-90 225-54-84(клініка Титовця) Колись мені треба було, то черг не було. А клініка Палиги ще офіційно не відкрита, тільки УЗД працює, тому до Палиги в мене якийсь мобільний є, ніби то він робочий, але я не зовсім впевнена, тому хіба що напишу в ПП.
    А що сталось, пишете терміново? :no:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    як ваші справи?запізно побачила,можна на Русових.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    А можна мені її телефон? І ще скажіть що то за установа на вул.Котика і де та вулиця? І якщо можна ціни???
    Будь-ласка!