УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. Lisovska

    Lisovska Member

    А,
    Ясно, мене дивилась уважно, не лякала, навпаки яб сказала заспокоїла, трохи і пожартувала. Якщо хтось запиттає то я буду Прокопчук радити. До того ще була в лікарки в Параскеві, тотеж непогано дивилась і Прокопчук підтвердила,а от Лотоцька чомусь розчарувала, а стільки про неї всюди писали.
     
  2. Olgga

    Olgga Member

    Дівчата, хто коли ходив на 1 узд? Я при першій вагітності ходила на 5-6 тижні, одна лікар гінеколог писала, що на 11 тиждень від першого дня місячних. Хочу ставати на облік вже з узд на руках, що порадите? Коли і до кого? Розглядаю Війтович, Скляр, Прокопчук та Грабоус
     
  3. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Рекомендую Прокопчук, ходила всі вагітності на 12му тижні. Але до неї треба за 3 тижні записуватися.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
  4. Olgga

    Olgga Member

     
  5. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Ну, термін вагітності завжди рахують від початку останніх місячних. Ходила в Ехомед.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lisovska

    Lisovska Member

    Рекомендую Прокопчук, дивиться уважно, толкова, або інших спеціалістів в Ехомеді.
     
  7. Leila

    Leila Well-Known Member

    Рекомендую Грабоуса Олександра і також Прокопчук Наталю Миколаївну
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Була в Скляр приємна
     
  9. Turtle

    Turtle Member

    Мене розчарувала Прокопчук,записалась за місяць наперед, прийшла в доброму настрої,а вийшла від неї з осадом.Нічого не пояснювала,не запитала,яка вагітність чи є скарги,кілька разів натиснула на живіт,аж боляче стало.До асистентки сказала,що не любить дивитися вагітних не з першого триместру,коли почула,що я вперше до неї з цією вагітністю. Була в неї в 2016 році-зовсім інші враження. Людей в неї дуже багато, таке враження,що вона не встигає всім приділити достатньо часу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Цієї вагітності була в неї 4 рази і ось ,що помітила. В Ехомеді на Єрошенка, вона надто завантажена, завжди когось всунуть позачергою ( самій прийшлося 1 раз проситися, бо невідкладна ситуація була, але чекала 3 години), вона тоді вже дуже зла можна довго чекати, фиркає, а на Круп'ярській хоч до рани прикладай, аж сюсюкає))). То четвертий раз спеціально записувалася на Круп'ярську, хоч мені через все місто їхати. І прийняли навіть швидше, ніж по запису)
    Після другого разу, казала, що більше до неї не піду. Але пішла і піду ще з малюком на обстеження, бо спеціаліст хороший.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    На Круп‘ярській до мене було таке саме відношення. Від локації це не залежить, я впевнена. І черги теж є. Всі рази, що була, чекала довго, хоч мала конкретну годину запису.
     
  12. Turtle

    Turtle Member

    Я,власне,на Круп'ярській була,чекала майже годину,бо запис посунувся ( але чекати була готова і розумію,що всякі ситуації виникають). Бажання знову туди йти не маю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Значить мені так повезло, що на Круп'ярській краще ставлення...

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
  14. masjanj4ka

    masjanj4ka Well-Known Member

    Я цієї вагітності була раз в Скляр, двічі в Прокопчук
    І двічі від Прокопчук виходила зла. Перший раз подумала, що всяке буває: важкий день, людина без настрою. Тим паче з попередньою вагітністю 13 років тому враження були зовсім інші. Йшла зі спокійною душею до неї, що все гарно гляне і я розпитаюся, що цікавить.
    Дивиться вона дуже добре (тут без заперечень, вона профі), а от розпитатися не вдалося, бо на кожну репліку відбуркувала.
    Тому хто вразливий під час вагітності, добре думайте )))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1