УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Для себе відкрила як спеціаліста Короташ, не така розрекламована як Прокопчук чи Скляр, але дуже уважна і гарно дивиться. Працює ще в центрі репродуктивного здоровя
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Popi

    Popi Well-Known Member

    Ну що ж, попала я на Узд в Ультрамед до Олександра. Лікар хороший, гарно дивиться не гірше Палиги з альтернативи . Але клініка , жесть . Тобто ти за ширмочкою/ тряпочкою , а за нею інший лікар дивиться пацієнта і ти вже все знаєш про його тромбоцити, поліпи і тд)) ну блін за ціну 500 грн можна було б надати і кращі умови. Ні я розумію що перш за все ми вибираємо лікаря, але я і за умови якщо є вибір. Я не готова туди повертатись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Допоможіть знайти номер на левицького узд ,в центр Лотоцької.І підкажіть там Рібун приймає?
     
  4. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Контакти - Центр здоров’я родин
    Рібун є у списку лікарів
     
  5. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

  6. kerosinka

    kerosinka Member

    Дівчата, можливо хтось недавно був на УЗД у Грабоуса? Чи варто до нього йти в 30т, чи все таки до Прончук/Рубін?
    Схиляюсь до першого варіанту з надією що не буде очікування в черзі і купи людей....
     
  7. ORiche

    ORiche New Member

    Цього тижня робили УЗД в Грабоуса. Черг не було.
    В квітні довелося чекати хвилин з 20, поки він додивлявся попередню пацієнтку. Тоді поталанило з погодою - ми сиділи на лавочці надворі.
    P.S. лікарем задоволені. Це вже третє УЗД в нього. Дивиться ретельно, все пояснює, якщо є спірні моменти - переміряє.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. kerosinka

    kerosinka Member

    @ORiche за скіль часу наперед записувалися?
     
  9. ORiche

    ORiche New Member

    Цього разу - за кілька днів до прийому.
    Навесні запис був за 2 тижні.
     
  10. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Ходить братова вагітна в ехомед . Щомісяця , бо двійня. Кожного разу затримка в черзі 1 годину !!! Платиш такі гроші і чекати годину , для чого той запис ??


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @onebyone ходила в травні і в червні ні разу не було затримки
     
  12. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Йдіть на вулицю
    --- дописи об"єднано, 6 Липень 2020 ---
    Бокова личаківської ,черг нема
     
  13. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Нам , Нажаль, ближче на Єрошенка. Та і там є де припаркуватися. Та і братова не хоче міняти лікаря узд .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    Останнє редагування: 7 Липень 2020
    • Смішно Смішно x 1
  14. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Мені теж ближче ,але з парковкою там без проблем ,і лікарі ті самі приймають .Це ж теж Ехомед,тому там хоч і далі зато без черг
     
  15. pompocska

    pompocska Member

    Дівчата, не можу знайти тут в темках тел узд на Русових (Гінекологічне відділення №1) хтось може поділитись?
     
  16. Ia MaRYNkA

    Ia MaRYNkA New Member

    097 390 0422 УЗД Русових 4
     
  17. Lisovska

    Lisovska Member

    Побувала я у Лотоцької старшої в "Центрі здоров"я родини", і в Прокопчукв "Ехомеді". Так от, Прокопчук набагато більше сподбаась, дивилась уважно, все пояснювала, а розпіарена Лотоцька може колись була світилом, не знаю, може людина настрою, але дивилась 5 хвилин, було що відволікалась на розмови , нічого непояснювала, що і не хотулось вже питати. Раз взагалі різка була, я прийшла перелякана бо були певні проблеми, а вона таким менторським тоном давай питати "Останній день місячних!" Я в стресі, не втигла точну дату сказати, то вона викрикала що "Таке треба знати!" Отак. І за кожну консультацію немалу суму платила. Та ще є молодша Лотоцька, в неї теж колись була, то вона хоч в спілкування приємніша. Мабуть правду пишшуть що в них вже все перетворилос на конвеєр. Але все ж тепер раджу тільки Прокопчук (хоч в консультаці і знаом ілікарі Лотоцьку хвалили, а потім знайома лікарка сказала що при питаннях щоб добре подивились то тільки до Прокопчук, і я рада що пішла до неї).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Прокопчук теж дуже тисне, якщо їй щось не подобається, в плані не ідеальне УЗД. Зразу лякає, перестає пояснювати. Поки я не гримнула щоб вона нормально сказала що не так і чим це грозить, то не казала.
     
    Останнє редагування: 5 Листопад 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Lisovska

    Lisovska Member

    це про Лотоцьку? А яку прокладку, бо щось не зрозуміла. Коротше, поки сам не побуваєш, то думку не складеш) Насправді не варто платити ті ж гроші, краще вже до Прокопчук піти і нормально все подивиться і пояснить :)
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ні
    ні, це про Прокопчук. То автокорекція так погано виправила.