УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. Paradise

    Paradise New Member

    Всім доброго дня, порадьте куди звернутися дляобстеення УЗД молочних залоз, дуже потрібно ???
     
  2. nalia

    nalia Member

    Тут вже писали за Грабоус який приймає в Ультрамеді. Ще такого ретельного огляду молочних залоз я не мала. Раджу його як лікаря.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Уросвіт, Стигар Мирослава
     
  4. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    підкажіть, будь ласка, Дельов приймає тільки в чорнобильській і в Біокурсі? чи може ще десь?
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Жельов тільки там
     
  6. inluna

    inluna Member

    Жельов ще в цій клініці приймає Дитячий Центр Здоров’я Раніше узд там було в два рази дешевше за Біокурс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    то приватна Анни Мазуренко при тій же Чорнобильській.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. sunbeam

    sunbeam New Member

    Дівчаточка, напишіть, будь ласка, де можна зробити 4Д УЗД? Хочу хоч одну гарну фоточку пупсика мати для альбомчика :)
     
  9. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Добрий вечір. Підкажіть, будь ласка, де знаходиться приватний кабінет УЗД Скляр О. В. Буду вдячна за контактні дані:girl_smile:. Дякую
     
  10. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    0677276428 Оксана Віталіївна
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. AnEye

    AnEye Member

    Так, я робила, на всіх термінах. Мені сподобалось і затишок і відношення, вона все пояснювала, що зараз бачить і міряє і відповіла на всі запитання. Тому я відходила всі УЗД до неї.
     
  12. IrenaNal

    IrenaNal New Member

    На Русових 1 узд робить Прокопчук?
     
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    ні, Скляр
     
  14. IrenaNal

    IrenaNal New Member

    Дякую . Бо лікар Філіп'юк направив на Русових 1. А Скляр хороший узидист?
     
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    на скільки знаю, то лікарі з гінекології на Русових довіряють їм. Це я ходила до Скляр, але вона там не одна
    Скляр мені подобається своєю чіткістю, спокійно відповідає на запитання, не лякає, гарно пояснює, діагнозів не ставить.
     
  16. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Ві
    Він вас напевно направив просто в поліклініку. Там не погані уздисти, наприклад, Дубець, Герета, і втричі дешевше, але там апарат старенький.
     
  17. IrenaNal

    IrenaNal New Member

    Дякую. Я так розумію, що це не поліклініка. Бо узд навпроти поліклініки Русових 4. В середу піду, і потім напишу.
     
  18. Popi

    Popi Well-Known Member

    А зараз десь в хорошого спеціаліста можна зробити узд? Я подзвонили у 3 відомі приватні Львівські клініки і в них карантин або лікар до якого хотіла попасти не приймає.(
     
  19. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Popi ехомед. Прокопчук, Скляр, Короташ Оксана
    ммед на русових.
     
  20. Popi

    Popi Well-Known Member

    Дякую, я ехомед навіть не розглядала. Не подобається мені там , ще з першої вагітності. Ну але вибираю те що залишилось.)