УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Слобода!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Привіт!Хотіла поділитсия враженнями) Була на УЗД в Прокопчук. Я до неї вже 10 років ходжу, то завжди попадаю під гарячу руку і часто вона бувала різка. Колись якось була мала) обіжалася((..., але ходжу, бо вона на мою думку хороший спеціаліст. Так от цього разу вона була дуже вічлива, все розказала і показала, все таки є різниця куди ходити, бо якщо на Єрошенка, то там спокійніше і якось все так емоціно для мене приємно було), бо я згадаю на Крупярській, ті черги збиті з графіку і купу людей(((( То все таки раджу її)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  3. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Де він приймає?
     
  4. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    В діагностичнрму центрі "Ультрамед".
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Akulka

    Akulka New Member

    Підкажіть де приймає лікар Скляр і за яким номером можна до неї записатись на узд?
     
  6. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Знаю, що вона в Ехомеді працює там де Прокопчук, бо подруга записувалася до неї. Тел. є на сайті.
     
  7. Akulka

    Akulka New Member

    Я от вичитала, що десь у приватному кабінеті на Русових вона ще приймає, а в якому не вказано... Ну і на Лисенка, але там конвеєр сильний...
     
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Є приватний кабінет на Русових received_311148723001366.jpeg
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  9. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Може комусь знадобиться.
    Була вчора на УЗД в лікаря Драгуш Ольга Василівна.
    Залишилась задоволена, все чітко пояснила, заспокоїла, досить привітна та приємна.
    Додатково оглянула, те що мене турбувало.
     
  10. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Була вчора на УЗД в Корінця на Круп"ярській. він на диво був балакучий і спокійний :girl_smile: Але що мене вбило: на ту кількість дівчат по запису та сама кількість дівчат з пологового на Мечнікова. І нє, я не злилася через те, що майже годину прочекала під дверима, чи на лікаря який брав дівчат з пологового за дзвінком без черги, ні на тих пузатих дівчаток. але мене трафило то, що на таку величезну лікарню нема толкового узд-спеціаліста щоб аж жінок гнати в приватну???? і то не просто на узд, після того довга розмова лікаря з Корінцем з абсолютно дебільними питаннями типу: "І що дійсно не треба зараз кесарити", "а скільки ще почекати", "а що робити далі"? Альо, шановні лікарі, вас там шо на роботу по оголошенню понабирали????
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

     
  12. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    сказав телефонувати після 12 червня
    --- дописи об"єднано, 5 Червень 2019 ---
    приймав і на пекарській
     
  13. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Лікарі бувають у відпустці чи відрядження
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. sunbeam

    sunbeam New Member

    Розповім я про свій похід в Медікавер на Антоновича на УЗД до лікаря Лобозинської Катерини. Два тижні перед тим (на 8 тижні вагітності) була там само, але в лікаря Медик, тоді все сподобалось, досить детельно мене оглядали, все розповідали в подробицях, включали 3д зображення, купу фотографій наробили. Але в мене виявили гематому, тому записали за два тижня знову на УЗД. І ось тут я була в шоці, загалом весь прийом тривав 10 хв, з яких приблизно хвилини 4 мене дивились. Такого швидкого УЗД в мене ще в житті не було, хоча то друга вагітність. У висновку навіть не був записаний куприка-тім'яний розмір (КТР), хоча це один з основних показників, 3д зображення вона не включала. Сердцебиття також не записали, хоча сказала 167 ударів, то вина медсестри, але Лобозинська за нею перевіряла протокол. Я не встигла навіть нічого запитати, як мене відправили і сказали що все добре. Можливо лікар кудись поспішала, бо то була п'ятниця 6 година, або вона всіх так дивиться. Але через неї більше не піду в Медікавер.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Його не дивляться у 10 тижнів.
    На рахунок швидкого ,як на мене це добре. Теж проходила таке ,коли потрібно було робити узд кожні 2-3 тижні, лікар казала , що ми лише підглянемо на те, що нам треба.
    Якщо вам спостерігають гематому, то їм 3Д не потрібно, це лише наше задоволення.
    Вже у 12 тижнів, все гарно собі роздивитесь.
    Тоді моє узд тривало 30 хв.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну та власне. Прийшли з питанням гематоми. Гематому, я так розумію подивилися.

    Що у 8 тижнів там видивлялись не розумію.

    До 12 тижнів краще не робити. А як треба, то чим коротше, тим краще.

    І в 12 тижнів там нема що робити пів години. Але залежить чи дитина дає помірятись і вправності лікаря.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. sunbeam

    sunbeam New Member

    У 8 тижнів дивились КТР, та й минулої вагітності на ранніх УЗД також в протоколах пише КТР.
    --- дописи об"єднано, 13 Червень 2019 ---
    Я не говорила лікарю, що в мене була гематома. Лиш в кінці огляду сказала, тоді лікар мені відповіла, що немає гематоми і не було її. Але потім лікар попередній протокол подивилась і сказала що була гематома.
    Це був 10 тиждень, а не 8.
    Я як і більшість лікарів вважаю що УЗД не є шкідливим для дитинки. Минулої вагітності була багато разів на УЗД і ніяк воно на мою дитину не вплинуло, маю здорову 6-річну дівчинку.
     
    Останнє редагування: 13 Червень 2019
  18. Norkova ledi

    Norkova ledi Member

    Доброго дня! Дівчатка, напишіть свіжі відгуки про Корінця будь ласка. Дуже хотіла до Прокопчук потрапити, була у неї з першою вагітністю, але усе вже розписано, то записалася до Корінця.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. Norkova ledi

    Norkova ledi Member

    Була я сьогодні в Ехомеді у Корінця Я.М. на Крупярській, єдиний мінус - це те що черга змістилася на 40хв, тож треба було зачекати. А далі - ввічлий приємний лікар, усе подивився, розказав, попросила ще глянути мочовий та нирки - подивився, у протоколі записали, а потім медсестра сказала що вартість "без нирок - це у подарунок". Не знаю, може воно і так входило у ціну.
     
  20. Alinahr

    Alinahr New Member

    Добрий день. Спрямували мене на планове генетичне УЗД до Скляр на лисенка. Скажіть, будь ласка , чи варто звертатися до цього лікаря ? може є кращі спеціалісти ?