УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. Salfinar

    Salfinar New Member

    --- дописи об"єднано, 30 Серпень 2018 ---
    Мені також 37 та перша вагітність. Прокопчук сказала, що не кожний узидист дивиться так детально( Грабоус О.) Наступне УЗД тільки до нього. Уважний і все роз"яснює. Огляд тривав 50хв
     
    Останнє редагування: 30 Серпень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А Слобода приймає в приватному кабінеті чи лише в Діагностичному?
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @aknytsU приймає в приватному
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Залишу відгук про лікаря акушера-гінеколога Забігайло О.Р., пішла до неї виключно через локацію, не хотілось пертись через ціле місто, про що шкодую. Поставила мені зразу "діагноз" і "виписала" ліки, але звичайно тільки на словах, сказала, що дитинці там погано, що вона там страждає, бо моя матка має "горб", хоча всі показники абсолютно нормальні. Попало би на вперше вагітну, то би вже була в жінки паніка. Тому не рекомендую однозначно.
    Єдиний плюс, гарна картинка на екрані, ми з чоловіком добре роздивились все.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Нагадайте будь ласка, який найкращий термін для того, щоб йти на 2-ге планове УЗД? Там період варіюється від 18-го до 22-го тижня, але щоб все ретельно глянути (і побачити) + консультація генетика має бути ще, то коли варто йти? Моя гінеколог написала на 19,1-19,5 тижні. В мене чуйка що це трошки заскоро.
     
  6. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    В мене відклалось в пам'яті, 21-22 тижні.
     
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я з малим в першу вагітність робила рівно в 20 тижнів, але не пригадую, чи ок було чи ні.
     
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я двічі робила в Прокопчук рівно в 20 тижнів, типу якраз 21ий тиждень.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Тепер нова мода. Кажуть що в районі 23 тижнів найкраще. Особисто я робила в 20 тижнів при третій і четвертій вагітностях. При першій і другій не робила оцього anatomy scan взагалі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Якщо рівно 20, то як може 21-ий тиждень бути?) Щось не в'їхала))
     
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ну та, 21ий починається з наступного дня) мала на увазі, що йшла б не раніше, для мене то вже, як початок 21го))

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та ви вже так до цифри не прив‘язуйтесь Ніхто точно не знає коли в нього РІВНО 20 тижнів. Навіть якщо ви знаєте дату овуляції.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. hedera

    hedera Member

    Підкажіть де приймає Прокопчук?
     
  14. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    В ехомеді
     
  15. Little Pumpkin

    Little Pumpkin New Member

    Привіт :girl_smile: Підкажіть, будь ласка, коли варто робити перше УЗД (з першого дня останніх КД пройшло 6 тижнів). Чи є сенс йти зараз чи чекати до 12го тижня? Якщо можна йти вже, то тільки вагінальне УЗД щось покаже чи і звичайне теж?
     
  16. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Перше планове УЗД передбачене в 11-12 тижнів. До цього часу лише за показами: болі, виділення, підозра на позаматкову ( я б тут ще додала якісь невмотивовані страхи мами, коли краще зробити УЗД для самозаспокоєння). На такому терміні звичайне УЗД підтвердить вагітність, розташування плідного яйця. Щоб почути серцебиття я б йшла пізніше - в повних 7 тижнів, ближче до 8.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Alwaysyoungcat

    Alwaysyoungcat New Member

    А треба якось готуватися особливо до УЗД? Бо я дивилася на сайті *реклама* написано що треба, а більше про це ніхто якось і не говорить.
     
    Останнє редагування модератором: 28 Січень 2019
    Reason for edit: несанкціонована реклама
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Що можу сказати. Ну його, той Ехомед.
    Чекати півгодини (о 10 ранку!), бо не встигають.
    Чекати ще в кабінеті хв 10, поки один раз поспілкується телефоном.
    Слухати (під час обстеження!) як вона другий раз з кимсь обговорює своє меню.
    В результаті висловила претензії чому я не записалася і на УЗД і на медико-генетичну консультацію, а лише на УЗД. А писати МГК їй довго і немає заключення від гематолога і виписки з лікарні. Каже, прийти до неї на Лисенка.
    Ще апогей - на початку дослідження просили щоб записала відео (і медсестрі озвучували і Прокопчук). Я вже встаю, вдягаюсь і тут лікаря осяяло, що вона не записала відео. Почала демонстративно обурюватися, мовляв "о, з діабетом, хочуть ще відео, не розуміють як все серйозно". Неприємно.
    За все - 500 грн.

    Повернусь до Слодоби або Герети. Вони приємніші в спілкуванні, надіюсь спеціалісти не гірші і ціна адекватніша. І черги мінімальні.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. olyav

    olyav New Member

    Доброго вечора) Підскажіть, будь ласка, чи хтось щось знає за лікаря-гінеколога - Мокра Наталія Іванівна (Мокра Наталія Іванівна)... Хочу звернутись до неї, але боюсь шахрайства, на яке вже наштовхувалась..
    Чи можливо хтось може порадити дійсно гарного лікаря-гінеколога..??
     
  20. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Привіт!Дівчата до кого піти на узд район Липинського? Дякую!