УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. via

    via Active Member

    Може порадить хтось гарного спеціаліста з узд не по вагітності (є міомки)? Ідеально було б на сихові.
     
  2. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Дівчата порадьте до кого можна сходити на узд 33 тиждень, хотіла іти до Грабоуса а він в відпустці до 1 серпня. Хочу щоб нормально подивився і без конвеєра.
     
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, хто може терміново прийняти? Болі, виділення, стан недобрий.
    Чи треба всіх обзвонити?
     
  4. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ургентно майже всі беруть. Слобода точно брав
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Маєте актуальний номер телефону для запису до Слободи?
     
  6. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    маю той, за яким записувалась 4 роки тому....


    Нехай все буде добре!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дякую! Все гаразд. Буде :)
    Слобода до речі досить нічого, не прям що я в захваті, але пояснював мені все ретельно і досить тривало. Черг немає, все по запису. І я сьогодні дзвонила, на сьогодні терміново записав в Діагностичний. Що дуже тішить - як записана на конкретну годину, то відразу заходиш, не чекаєш. Бо те чекання в Прокопчук сильно напрягало.
    Тепер треба дізнатись, де апарат кращий (щоб все-впп роздивитися) і на майбутнє вже ходити до одного спеціаліста.


    P.S. як навчитись довіряти лікарям? Я або дуже обачна або (більш ймовірно), жоден (в будь якій сфері медицини) не викликає довіри...
    Навіяно останнім роком тісного спілкування з ними.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member


    В Діагностичному яка вартість узд?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    350 грн.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Chrisy

    Chrisy New Member

    Доброго дня, хотіла поділитись своїми враженнями про лікаря Грабоуса О. В. Моя гінеколог порадила мені для першого скрінінга (12 тижнів) саме цього лікаря. Знайомі дуже радили іншого (не буду називати), проте прочитала тут на форумі про хамське ставлення і вирішила довіритися своєму лікарю - і дуже рада!!! Мені 37, перша вагітність, всі навколо лякали патологіями і т. п. Досвід спілкування з лікарями доволі великий, тому порівнювати є з чим.
    Лікар чудовий! Спокійний, привітний. Записувалась десь за 8 днів. Записалась на 10.00 і прийняв о 10.00, не чекала, хоча людей загалом було досить багато. Лікар нікуди не спішив, огляд тривав десь 30хв. можливо був би і довше, але вибило світло (на щастя апарат нормально продовжував працювати, а от на висновок довелось почекати))). Олександр Васильович все детально коментував і пояснював, кожен свій крок і замір), гарно пояснив з приводу патологій і відхилень, оглядав кожен орган. Потім порівнював дані УЗД та аналізів, також пояснив всі ці цифри (бо я не дуже розуміюся)). Я люблю задавати багато питань, а тут навіть не було потреби, він і сам все розповів! Дуже задоволена гарним ставленням і компетентністю лікаря - це те, що вагітним треба! Всім рекомендую!
     
    Останнє редагування: 23 Серпень 2018
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Дівчата, де недорого можна зробити узд ( по-жіночому). Може при поліклініках десь. Порадьте. Якщо можна, пишіть ціну


    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  12. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Робила весною на Русових -100 грн, наперед не записувалася, працюють з 10 до 15 здається.
     
  13. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Куди там підходити?

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    поліклініка на Симоненка, є щонайменше два приватні узд-кабінети: один на 3 пов. - не знаю скільки там беруть. Інший - приватний каб. Мирона Габрієля на 1 пов, десь 200 грн буде, є десь навіть сайт , там можете задзвонити і спитати в які саме години є лікар, який таке узд робить.
     
  15. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    На першому поверсі, в кінці коридора зліва
     
  16. nataliya

    nataliya nti

    Можете піти на Рапопорта, в пологовому, там збоку є кабінет узд. Записують по телефону. Ми давали скільки вважали за потрібне (вагітність-150 грн, ніхто нічого не казав) Також були жінки на обстеження по-жіночому, але треба купити набір для огляду і бути з ним.
     
  17. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Дівчата киньте хто має телефон для запису на Рапопорта на узд.
     
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    На Русових без скерування лікаря не приймають.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. nataliya

    nataliya nti

    Запис УЗД тел 0987147236 з 9до12год
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. nataliya

    nataliya nti

    Ось графік прийому лікарів на Рапопорта
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3