УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. Shamna

    Shamna Мамуся

    Читайте тему, тут про неї дуже багато написано.
     
  2. Yaruna Yakumovch

    Yaruna Yakumovch New Member

    А хто знає скільки Слобода бере за узд 3 триместр?
     
  3. Tumko

    Tumko Member

    Люди порадьте хорошого лікаря узд! Маю на наступний тиждень іти на узд, а до тих шо ходила всі як не в відпустці то на лікарняному
     
  4. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Грабоус О на Огієнка в Ультрамеді
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  5. Tumko

    Tumko Member

    А можна його контакти?
     
  6. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    0674604030 телефон рецепції
     
  7. Tumko

    Tumko Member

    Дуже дякую! Записалась)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Tumko

    Tumko Member

    Була сьогодні в Грабоус О. на Огієнка ! Вилежалась майже годину на прийомі, толком нічого не сказав, бурмутав собі під ніс((( Думала хоть в протоколі шось прочитаю а ні і тут невгадала... Ні розмірів ні ваги дитини, навіть приблизної дати народження невказав! (((((
     
  9. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    От скільки людей, стільки і думок! Мені цей лікар дуже підійшов. Так, говорить тихо, але я перепитувала, то повторював стільки скільки потрібно. В мене ще на фоні переживань якась глухота розвивається .Дивиться уважно, перепровіряє, якщо є якісь сумніви. Розміри всі були вказані в протоколі. Спокійно відповідає на всі додаткові запитання. В мене їх було багацько. Дату вказував на узд в 12 тижнів. На пізніших термінах такі передбачення не інформативні. Навіть припущення щодо статі на 12 тижні підтвердилися(я надіюся, ггг).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Але прикро, коли лікаря оцінюють зі свого незнання за тим, що не написав вагу і пдп за розмірами плоду (читай, те, що є просто комп'ютерною програмкою- розважалкою для вагітних, а не медично достовірною інформацією, яка несе якусь цінність і практичне застосування).
    А розміри дитини - то лікар обов'язково мав вказати якому тижню вагітності відповідає розвиток плоду. + Багато окремих замірів в стандартній формі протоколу також вказуються. Просто не уявляю, що ж він би написав у висновку, якби забув про це.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  11. Tumko

    Tumko Member

    От і я здивувалась, тому що на всіх попередніх узд нам в протоколі писали розміри і ножок,ручок, голівки і т.д......а тут він написав тільки дві ноги і дві руки(((
     
  12. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Мене цей лікар дивився приблизно 40хв, в мене 3 вагітність і є з чим порівняти після всіх попередніх узд. Весь час лікар мені коментував те що він дивився і всі розміри, також при початку огляду він мені представився і сказав що крім лікаря узидиста він ще є гінекологом і якщо в мене будуть виникати запитання або є вже щоб задавати. Після детального огляду з коментарями я отримала відповіді на всі свої запитання. Не розумію що тоді лікар робив годину і не думаю що в протоколі вказано тільки про наявність двох рук і ніг. Повністю погоджуюсь з дівчатами про те що скільки людей і стільки думок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  13. Siania

    Siania Love Life

    І я здивована. Грабоус найуважніший зі всіх, у кого я була, а була у багатьох))))
    Він найбільше інформації говорив, пояснював, і в протоколі було все розписано. :dntknw:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Моє УЗД в Грабоуса теж було найбільш інформативне. Найдовше дивився, найбільше пояснював, був найбільш уважним, якщо порівнювати з іншими. Старався навпаки все виміряти і нічого не пропустити. тому теж дивно, що бувають випадки , коли він нічого не написав і не виміряв. Може в нього дані є збережені на комп'ютері, а просто не все видрукував? @Tumko, подзвоніть до нього, спитайте, це ж приватний заклад, там мали би бути кращі умови і збереження даних, ніж в державному.
     
    Останнє редагування: 16 Червень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Tumko

    Tumko Member

    Незнаю, можливо мені неповезло зним((( Вагітність теж не перша і узд були в різних спеціалістів маю з чим порівняти... Можливо він спішив як заповнював протокол бо в нього вже чекали, а можливо забув! Незнаю...
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  16. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Tumko якщо маєте протокол на руках киньте фото бо самій цікаво як він виглядає. Обмінну карту думаю маєте там має бути копія.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kytcyna

    Kytcyna New Member

    Дівчатка, хто знає за якими номерами можна до Скляр записатися? По номерам які знайшла в неті не додзвонитися( можливо є в когось контакти? Бо в Прокопчук і в Слободи зайнято( більше незнаю до кого пробувати(


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  19. Sindikrouford

    Sindikrouford New Member

    0980954015 це на Шевченка 364
     
  20. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    --- дописи об"єднано, 20 Червень 2018 ---
    0677276428 Скляр на Лисенка