УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Грабоус О. - дуже сподобався. Ні з яким іншим лікарем мені не рівняється в плані відношення, огляду.
    Дуже все детально дивився, ніякої спішки, все спокійно показував-пояснював, так, що й мені вже не було що перепитувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Погоджуюсь також на 200%. Сьогодні була в нього на прийомі і мені дуже сподобалось, попередній раз була на Лисенка тож порівняти є з чим. Сам огляд тривав більше 20 хв і все детально розказував про всі органи, кісточки і розміри. Також підтвердив що в нас буде дівчинка ( старші двоє хлопців) Скляр на 12 тижні сказала що швидше всього дівчинка.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Shumee

    Shumee Member

    я теж була на 37) то мене з ЖК направили) ви не хвилюйтеся)))може розмотатися, а якщо ні, то зараз лікарі і з таким впораються)))гарних вам родів))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Akulka

    Akulka New Member

    І я повністю згідна стосовно лікаря Грабоус О. - була в нього на другому плановому на 20 тижні, справді все пояснює, на всі питання відповідає детально і зрозуміло, дуже уважний, відповідальний і професійний. Я дуже задоволена що обрала його. На наступне планове знову до нього :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Була сьогодні на Раппопорта, в Дубець.

    Йшла по запису. Прийшла а там купа жінок, і лікарка в 9-00 "вийшла на п'ятихвилинку, буде в 10". Лікарка прийшла в 9-50. Мене взяли мене першу (в мене був запис на 9-30). Подивилась гарно, в кінці зробила міні-висновок для мене.
     
    Останнє редагування: 19 Квітень 2018
    • Подобається Подобається x 3
  6. Tumko

    Tumko Member

    Була на узд в Дубець! Поставила погіршений кровоплив, і тонус по задній стінці матки((( Але почуваю я себе нормально! І була в Лотоцької 21.03.18 то все було добре І розвиток дитини теж добрий! Тому незнаю чи довіряти їй!(
     
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Те, що місяць тому були інші показники, не може автоматично означати, що зараз лікар помиляється.
    Перевірте ще у когось.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А що перевіряти?
    Тонус - це нормально. Погіршений кровоплин (якщо він є) лікується свіжим повітрям і помірними фізичними навантаженнями. Які і за інших умов дуже добрі для вагітних.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Кровоплин. Якщо відхилення мінімальні і досить свіжого повітря - то супер, хай вагітна не гадає думу, чи довіряти лікарю чи таки щось не те. Від таких обстежень виходить тільки шкода моральна(


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Поки пам'ятаю дослівну цитату лікаря - розповім про "обстеження рубця на матці шляхом УЗД"
    "Найбільше, що можна зробити, - сказав лікар, - це знайти ПРИБЛИЗНО місце шва і проміряти там товщину та порівняти її з загальною товщиною матки." І ще сказав до лікаря-учня, якого вчив підчас огляду мене: "Ну от вони просять сказати щось про рубець, і лікарі кажуть "подивись рубець", а що там можна подивитись?"
    Це вже не кажучи про те, що товщина не є інформативною. А порожнин в нормі нема, вони з'являються від гнійно-септичних ускладнень після операції.

    По темі - втретє протягом цієї вагітності відвідали Габріеля М.П., задоволені оглядом і ставленням. Сьогодні я задавала багато питань, і він все відповідав, і ще тому іншому лікареві казав деталі про органи малюсі. Загалом, все ОК.
    І мені на моніторі теж все показували. Цікаво тепер, чи підтвердиться той "крупний плід" :)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ну в мене показники кровоплину в 13 тижнів були значно гірші, за ті, що в 21, але аспірин сказали приймати далі. Причому на останньому узд Грабоус заміряв той кровоплин на початку і потім вже в кінці - то одного разу він і далі був такий утруднений, а іншого - майже нормальний. Не знаю від чого то залежить , але мені він сказав, що в мене шось зле заклалося на етапі плацентації і тому нема на то ради, хіба аспірин
     
  12. Tumko

    Tumko Member

    А мені на кровоплин приписали кардонат! Хтось його пив?
     
  13. Oksanawika

    Oksanawika New Member

    Скажіть, будь ласка, за скільки часу потрібно записуватися до Скляр О.В., щоб попасти до неї на бажану дату?
     
  14. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Записувалась 20днів наперед на Лисенка в приватному незнаю.
     
  15. Oksanawika

    Oksanawika New Member

    а на Лисенка вона робить фото? І як вона вам взагалі?
     
  16. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    На рахунок фото мені не робила, не можу сказати на 100% але за 6 років там не помінялося нічого. Як про спеціаліста поганого не можу сказати нічого, але там дуже швидко Вона дивиться як конвеєр, маю з чим порівняти після того як була в іншого лікаря.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    маю протилежний досвід. вже тут писала про нього. була за вагітність у різних спеців і тільки вона побачила патологію. лотоцька після неї у своєму центрі двічі дивилась і казала, що нічого нема.
    фото не робили, але я за ним і не питала. то правда було кілька років тому вже
     
  18. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Я не говорю що Вона поганий спеціаліст, просто техніка вже не дуже нова і запис кожні 5-10хв.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Malyuta

    Malyuta New Member

    Буду дуже вдячна, якщо хтось може написати в ПП контакти Слободи В.О (хотіла б записатись на Чорновола). На жаль, в інтернеті жодних номерів не знайшла :girl_sad:
     
  20. ZIBAZIBZ

    ZIBAZIBZ New Member

    Привіт.Напишіть відгуки про Прокупчук.Скільки часу чекали щоб попасти до неї?і чи добре вона дивиться? довго триває прийом?