УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    0987147236 бажано з 9-12 телефонувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    дівчата, бачу, що дехто ходить робити узд до різних спеціалістів протягом вагітності - то ви так для збору різних поглядів чи лиш коли шось не влаштувало з попереднім уз-дистом?
    в ЖК до мене вчепилися, що їй треба мати узд від генетика, але ж то необовязково, хіба би були вагомі на то причини , я так розумію. Всі генетики приймають в р-ні Личаківської-Лисенка, то мені майже годину лиш на дорогу в один бік треба, я шось не маю бажання пів дня палити на то діло, та і малу тоді десь треба пристроїти на 3-4 год, мене то не надихає.
    Той же Грабоус мені по ставленню видався досить нормальний, ну та недешево, але і добиратися мені в рази простіше. А та Г що в ЖК навіть не почитала того заключення, яке він мені видав на 13 тижні. Хоч там він і виділив жирним курсивом про той утруднений кровоплин, ше якісь там показники відмітив, вона того взагалі не бачила.
    Чи їй ті генетики доплачують чи шо? В мене кожен похід в жк якийсь проблемний і сперечальний.

    а взагалі дайте якийсь ресурс де є ті всі протоколи по веденню вагітності і пологів (ну або хто скачав - можна файлик), бо я шо в пошук не задам, то купа всяких результатів, не знаю шо з того всього читати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    правильно розумієте
     
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Прокопчук ще приймає на Єрошенка (бічна Шевченка). Не знаю, правда, чи Вам той район підходить.
    І я не ходжу до різних, хоч і нервує оте вічне чекання навіть по запису, але я вже до неї звикла і весь час лише туди ходимо.
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так, окремий вхід. Попри будку прохідної з правого торця. Там пише на дверях.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Там ще великими синіми буквами написано УЗД, то думаю не пропустиш:) і візьми з собою бахіли, бо минулого разу як я була, то треба було одягати при вході, думаю зараз так само) щоб потім не бігати їх купляти)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. Shumee

    Shumee Member

    Казав мені лікар, що по протоколу є 3 узд - 12, 20 і 30 тижні. Я була в генетика, раз на вагітність вважаю, що це корисно, випитали в Скляр все, що цікавило. Ви робили скринінги? Бо в нас було 1 відхилення, тому нас направили, але з 2 вагітністю піду обов'язково до генетика, навіть при всіх хороших результатах, чисто для себе, щоб потім не шкодувати, що не пішла. 20 тиждень якраз все добре видно)
     
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Була нині на Джамбула на УЗД. Направлення не питали (я за то трохи переживала :) ), але трохи пофиркали з якої то радості до них аж 6 поліклініка на УЗД їздить. Хоч потім досить спокійно все пройшло: розказали, папірчик видали, на питання відповіли. Про оплату не казали самі, то лишила 100 грн.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Tumko

    Tumko Member

    Скажіть будь ласка хто що знає про Дубець Галину? Маю завтра йти до неї на узд, але щось дуже переживаю чи все добре гляне! (
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене не було особливостей вагітності, тож нормальна собі УЗДистка. На питання відповідає. Висновок досить детальний. Була в неї 6 з половиною
    років тому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. shemely

    shemely Member

    хто що знає про Дубець Галину, перше вагітне УЗД в неї робила, все норм, акуратна, все пояснила, нічим не лякала. Перед тим в неї також 1 раз була, то був спірний діагноз написано, але він був в мене реально двоякий
     
  13. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Була в неї подруга на УЗД, то були неприємні "моменти" - понаписувала поганий кровоплин і ще якась там біда з плацентою. Пішла подруга до Рібун, яка ці "діагнози" спростувала. Чи то була помилка саме Дубець чи медсестри точно невідомо, але осад то залишився.
     
  14. Siania

    Siania Love Life

    Була в Дубець двічі коли лежала в пологовому. Все сподобалось. Дуже точну вагу дитини називала, а от Корінець дуже перебільшував вагу.
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мені ставила "крупний плід", а Данков казав, що їй у вимірах не довіряє і дитина у мене "за даними огляду" 3.100
    Народився Сергійчик 4.200
     
    • Смішно Смішно x 2
  16. Siania

    Siania Love Life

    То вона була права?
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    виходить, що так
    А в день пологів вагу з точністю до 30 грамів сказала Андріана Савка, вона мені теж сподобалась як УЗДист
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Мені Рібун за 2 години до пологів назвала точну вагу малюка - 4400. Таким і народився :)
     
  19. РакусАня

    РакусАня New Member

    Дівчата а хтось ходив на УЗД до Румянцевоі Дарини?
     
  20. Єва

    Єва Well-Known Member

    Мене в 37 ще раз відправили. Побачили подвійне обвиття кругом шиї. І вже тиждень, коли бейбік особливо активний, я собі думаю, чи то він відкручується, чи ще більше замотується :girl_crazy:
     
    • мімімі мімімі x 1