УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Справа ваша. Але якраз в 20-23 тижні дуже інформативна УЗД в плані анатомічних особливостей. Тому, якщо ви в принципі робите УЗД, то доцільно в цьому проміжку робити. А те що лікарці щось забаглося - це її проблеми.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  2. Єва

    Єва Well-Known Member

    Дівчата, скиньте, будь-ласка, номер, за яким можна записатись до Рібун на УЗД.
     
  3. horowolf

    horowolf Member

    Не знайшла чи можна тут вказувати номери телефонів, тому скинула в приват. Це номер центру Лотоцької, там вже скажете до кого Вас потрібно записати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мені післявчора лікарка ЖК (заміна, поки "мій" лікар на курсах) каже: "А чого Ви не хочете зробити УЗД в когось нормального?"
    :) Нормального - це, напевно, щоб дорогобогато (с), запис за місяць і їхати кудись через все місто.
    Я хотіла сказати, що з лікарів цієї поліклініки саме лікар УЗД тягне на "когось нормального" більше від багатьох, але не стала :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

     
    • Креативно Креативно x 1
  6. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Дівчата нипишіть будь-ласка номер Грабоус і за який час потрібно записуватись. Дякую
     
    Останнє редагування: 19 Березень 2018
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я дзвонила по тих телефонах, що на сайті Ультрамеду, просто казала,що хочу до нього. Десь за 2 тижні записувалася, але то напевно як коли.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

    Теж дзвонила по тел. які є на сайті Ультрамеду. В пятницю записувалась на понеділок (сьогодні).
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Гррр, таки випихає мене лікарка з ЖК на узд швидше 30 тижнів, "щоб до декрету зробити" (хоч в протоколах там пише 3 триместр 32-34 тиждень). Відповідно потім за місяць доведеться ще одне робити вже "по плану"?
    Підкажіть, куди то можна сходити щоб "попрощє" - не за всі гроші, без всяких 3Д, "веселих картинок" і щоб запис не за місяць наперед? Минулі рази була в ехомеді. до них не хочу більше, я на них образилася :)
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я не робила 32-34
    в 28 робила за показами. Наступне, якщо робитиму, то вже на добре доношеному терміні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Мене в минулу вагітність теж з жк "просили" на узд до оформлення лікарняного. Ходили в 20.6 тижнів. Більше ніхто нікуди не відправляв, то було моє останнє.
    Цього разу, думаю, теж так відправлять.
    Прокопчук сама казала, десь 29-30 прийти, не швидше.
    А щодо "попрощє" знайома от ходила до Рібун в Центр, то за перше платила 250 грн з диском без видрукуваного фото і що найприємніше не те, що не чекала, а ще й прийняли їх на 20 хв швидше, бо вони так прийшли (щодо 2 семестру ціни не знаю, але казала, що 2 роки тому в неї всі узд були однакової вартості). Щодо запису наскільки наперед не знаю, не питала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я ходжу в своїй поліклініці. По 200 грн
    на Джамбула, здається, зараз близько 100 грн дають "мимо каси"
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    нє, "мимо каси" не люблю - я не вмію отих всіх напівлегальних домовлянь.
    то мається на увазі "центр здоров"я родини Лотоцької"? подзвоню, попитаю "шо по чьом" у них, бо локація мені цілком ок.
     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    за 2-3триместр сказали 350грн. Певно, сходжу попробую, до якогось Саганського мене записали на наступному тижні :)
     
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Мені тепер дають з ЖК скерування на УЗД на Джамбула. То там хто скільки дасть, то ж на благодійність типу) ходила там до Рібун, але чекала більше години, бо Рібун запізнилася, а потім побігла своїх пацієнток з пологового оглядати)
    @Akina, може і тобі мали би давати скерування на "безкоштовне" УЗД, чи у вас в ЖК такого нема?
     
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    нє, в нас в поліклініці тепер всім дають направлення (і на щитовидку, і на ехо серця і на все решту) тільки на місцеве "коштовне" на 4 поверсі :)
     
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    До речі, мені в нас дали направлення на Ехо в Діагностичний;)
    Як вагітна, по пільзі, прийшла до завідуючої, вона відправила по додатковій черзі під кабінет чекати, там трохи почекала і готово:) І безкоштовно:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Джамбула. УЗД кабінет, та ж Рібун, чи Шатилович, Дубець...
    Я була по запису, теж для галочки декрету. Викликали попри велику чергу на мою годину. Ніякого направлення туди не мала, за оплату ніхто-нічого не казав. Дала скільки хотіла.
    Поки чекала дівчата ділились, що дають 20-50грн, не записуючись, без направлення.
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А яке відношення має узд до декрету?
     
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А маєте туди номер телефону?
    Ніякого, але я не маю настрою зараз з ними сваритися.