УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Як була на УЗД в 12 тижнів , то Грабоус казав,що ще не видно статі. Наступного тижня йду, буде 20 тижнів, то якщо дитинка не буде стидатися, і правильно повернеться,то може будемо знати:)
     
    Останнє редагування: 8 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 2
  2. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Будемо мати другого хлопчика :) перший раз на узд не показався. Та я і не питала. Цього разу теж не питала б, Корінець сам сказав
     
    Останнє редагування: 8 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 1
  3. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

    Нам сказали що дівчинка (20 тиждень) тепер привикаю казати на пузіко вона))) а була впевнена що хлопчик.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  4. Siania

    Siania Love Life

    Ахахаха))) А я була на 12 тижні в Герети, вона припустила що хлопчик. На 20 тижні пішли до Корінця, він каже дівчинка. А ми страшно тішились, бо мріяли про дівчинку))
    І я кажу: "Як круто, бо ми думали що хлопчик, так як на попередньому узд припустили)))"
    А Корінець відповів, що жоден компетентний лікар такі припущення на 12 тижні не робить, бо статеві органи виглядають ідентично у хлопчиків і дівчаток :girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Нєа, зараз не знайду, але статтю десь точно бачила. Вони і в 12 тижнів відрізняються правда не так явно як пізніше :)
    --- дописи об"єднано, 9 Лютий 2018 ---
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Той же Корінець нам на 12 тижні сказав, що швидше всього дівчинка :) Однак уточнив, що може помилятися, бо на такому терміні статеві органи дуже подібні. Правда, ми самі запитали.
    Не помилився, до речі :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Akulka

    Akulka New Member

    Маю аналогічні враження, нам лікар дуже сподобався. Не поспішає зовсім, що дуже приємно. Наступне планове - знову до нього ;)
     
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ми були сьогодні в Скляр. Ніби нормальна, хоч в принципі швидко подивилася, Грабоус тоді набагато довше дивився. З дитинкою все добре. Ну далі є те прикріплення пуповини збоку до плаценти. Але сказали, що це не аномалія, а така особливість. і що то більше для пологів важливо. Тобто можуть призначити кесаревий розтин. Ну треба слідкувати, і десь раз на 1 чи 2 місяці ходити на УЗД. Ще є якийсь там чи згусток, чи шось таке в матці (якщо не помиляюся), але спитала чи то шось страшне, то так махнули рукою і сказали, що є то є, нічого страшного))
    На минулому УЗД в Грабоуса бачив зайвий пальчик на ніжці, а Скляр нічого не побачила. Їй виглядало, що все нормально. Ну в генетичному центрі апарат гірший, ніж в Ультрамеді. Ну але то теж дрібниці (навіть якщо є).
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Дівчатка, порадьте до кого краще піти: Лотоцької, Савки чи Прокопчук?
    ЛІкарка з ЖК направила до центру Лотоцької до любого там лікаря, типу шо то вопше гуру.... але шось мені не лежить трхи серце туди...чи я себе накрутила?
    Чи там і там добре? Була перші всі в Дубець, але їй дохторці щось там не підійшло з її УЗД і хоче ще іншого спеціаліста.

    До речі, в мене якесь склалось враження, що тупо всі ЖК мають якісь мути з центром Лотоцької, що туди відправляють. Не лише моя ЖК, а й інші... Дубець чогось моїй не підійшла, каже, що вони шось собі іноді дописують... Мені ставлення там навпаки дуже сподобалось. Гарно, чітко, неспішно, є фото і відео.

    Тому питаю, до кого піти краще. Якщо з центру Лотоцької, то до кого? Чи все таки Прокопчук?
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та йдіть куди Вам зручно. Мало що лікарці не підійшло. Вони на тих УЗД розуміються як пес на звіздах, зазвичай. Вона переживе, я гарантую.

    А гуру не буває - всі помиляються.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  11. horowolf

    horowolf Member

    Я в цьому центрі була в Лотоцької, в Рібун і в Савки. Перший раз скеровував мене генетик бо аналізи були погані, а потім ще сама приходила на повторні УЗД бо так мені було зручно і все влаштовувало. Сподобалось більше на прийомі в Савки. Враження від самого прийому у всіх цих лікарів приблизно однакові, але до Лотоцької я вичекала майже на 3 години довше від призначеного часу (що для платної послуги вважаю неприйнятним, зважаючи що в гуру теж не вірю і не записувалась цілеспрямовано до неї, просто мені треба було в конкретний день, казала, що не принципово до кого), а в Рібун саме письмове заключення, як виявилося, містило чи не вдвічі меньше інформації ніж таке ж заключення у Савки, хоча відсутні були лише всілякі параметри тіла на кшталт довжини стопи і таке інше (але саме останнього разу мене це й цікавило тому трохи розчарувалась бо на прийомі не спитала, думала що в них ті заключення стандартні).
     
    Останнє редагування: 1 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  12. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Останнім часом у мене теж склалося таке враження, бо вже не від першої знайомої чую, що направляють саме в центр Лотоцької, інші УЗД їм, бачте, не підходять. Я нічого не маю проти Лотоцької, сама до неї не ходила, але коли мене ціленаправлено намагаються кудись заслати, то я роблю все навпаки. Раджу йти туди, куди вам зручно.
    Сама ходила до Прокопчук, але у мене там свої нюанси, то я у неї і як в генетика, і як в УЗД-ста спостерігаюся.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Всім дуже дякую!!! Записалась до Прокопчук, щось в мене до Лотоцької йти (ще там не була ні в кого) просто серце не лежить....не знаю чого так, то вирішила йти - куди тяне.
    Згадала, що коли лікувалась в Томича М.В. і треба було результати, то направляв до Корінця чи Прокопчук в Ехомед, що їх результатам він довіряє)
    Чесно, не знаю чого, но щось подзвонити в центр Лотоцької просто рука не піднімалась..... ніби через себе мав переступити....
    Думаю це через те, що нав*язали вибір((
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Мені наступного разу дозволили вже не йти в генетичний центр, а проходити УЗД в лікарні на Раппапорта. От тільки сказали в Савки або Рібун. Хто з них кращий? Чи обоє хороші?)
     
  15. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Багато позитивних відгуків про Рібун + багато хто планує пологи в неї, тому йдуть. Я до неї на Джамбула не змогла записатись, бо чекати 3тижні не мала як.
    PS. ми сьогодні, тобто вже вчора, мабуть, з вами бачились під кабінетом УЗД)

    Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ну я вчора заходила під кабінет, думала записатися, але тільки телефон переписала для запису і пішла, бо треба було на роботу:) і якщо то була десь 12 година, то цілком можливо:)
     
  17. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Вже тричі за цю вагітність була у Савки, дуже уважно дивилася, міряла кожну кісточку. І черги не було, можливо це через те, що вона приймає після обіду.
    Колись ходила до Рібун, то вона усе дуже швидко говорила, і багато замірів не зробила, казала, що вони не потрібні.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  18. rysja

    rysja Well-Known Member

    привіт, дайте, будь ласка, контакти Грабоус
    дякую
     
  19. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    І мені, будь ласка, киньте в приват.
     
  20. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ох, і я нині пішла здаватися на облік. Грабоус Грабоусом, а ти їй давай узд від генетика. Чи їй то треба для галочки мати в справі пришите чи шо?
    кажу - ок, давайте в 20+ як буде чергове планове, то я і піду. Нє, йди вже, якщо все буде ок, то потім в 20+ направляти вже не буде.
    Правда ні до кого цільово не направляла, перелічила всі прізвища до кого можна сходити. А мені до кого б не їхати - з В.В. то все в протилежному кінці міста, пів дня треба стратити на то.
    І ще звернула увагу - як минулої В питала її чи варто йти до Прокопчук, то сказала мені, що то більше реклами, не такий то вже і спеціаліст. А нині Прокопчук вже була в переліку тих, до кого можна сходити.