УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Я за вагітність відвідала майже всі відомі узд :girl_crazy: люблю я все пробувати))))
    На 40-му тижні Корінець казав що ввечері народжу, і пророкував вагу в той день 4000 кг.
    Перед пологами на 42 тижні робила узд в лікарні (на Джамбула) у Галини Дубець, на старезному апараті, назвала вагу 3750. Дитина народилась 3780
     
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    І де тобі найбільше сподобалося?)
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    на тому ж апараті мені Андріана Савка назвала вагу Сергійка 4150, народився 4180
     
  4. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Була в Дубець скринінг 1 триместру. Все по запису, чекала десь до 3-5 хв., Ціна 250 грн., дали кілька фото та відео на диску. Все показують на телевізорі, все гарно видно. Не спішила, ну і не дуже повільно. Мені сподобалось.
    На попередні всі перевірки з гінекологічних питань, ходила до Корінця. Але там вічно черги, навіть як ти по запису.. і затягується до години-півтори.... останній раз, він просто пролетів, взагалі нічого не сказав, коли питала.. продиктував медсестрі-секретарю дані і пішов в кабінет...на тому було всьо... і охота відбилась до ньго ходити
    А не підкажете, де ще приймає Прокопчук крім Круп*ярської?
     
  5. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    я була в Герети на пр. Шевченка. Там без черг і "конвеєра" мене оглянули. Вагу правильну вгадали-визначили? і дату пологів теж) Апарат новіший, аніж в ехомеді на Круп'ярській.
     
  6. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

    Я на першому узд була в Олександра Грабоуса, то дуже задоволена і я і чоловік якось все було так затишно, душевно, радів разом з нами мацьопі, все пояснював що де є, не спішив, все детально роздивлявся)))) а цього разу гінекологу конче треба було узд від Прокопчук (генетика), все було добре але відчуття конвеєра присутнє, хоча були дуже любязні і з посмішками. Багато узд пройшла свого часу то найкращі як на мене Грабоус і Слобода.
     
  7. ranetka

    ranetka New Member

    Я три вагітності робили узд на Кониського в центрі здоров'я родини. Лотоцька і Рібун класні спеціалісти)) і ні хвилинки затримки, все чітко за записом!
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    Відношення - Грабоус Ультрамед. Апарат (картинка) - Герета на пр. Шевченка. Точність - Дубець Джамбула.
    Не сподобалось в Скляр. Корінець ніби норм, але залежить від настрою. Ще вбиває, що в Корінця і Скляр пишуть дані від руки :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    На Лисенка наче в усіх лікарів результати УЗД пишуть від руки. На Русових у Скляр усе друковане.
     
    Останнє редагування: 8 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Поліклініка на Симоненка, лікар Габріель М.П.
    Вчора я прийшла дуже засмучнеа, тому що ендокринолог намацала у мене на щитовидці "вузол, схожий на пухлину", і я більше переживала за УЗД залози, ніж вагітності. Він спершу дивився вагітність. Багато хто каже "специфічний мужик", але від нього розповсюджується така якась презумпція того, що все добре. Я питання задаю мало і чітко ,він все відповідає. Плацента в 22 тижні була низько, а він казав "Так головне, що не перекриває вічко. А з терміном - ясно що підніметься". І от вчора, в практично 28 тижнів сказав, що піднялась, - типу, ну так же і мало бути.
    Щитовидку дивився - бачив, що я хвилююсь. Запитав, чого хвилююсь. Вузла не побачив взагалі, ще колегу закликав. А крім того, дуже детально розповів про фізіологічні стани щитовидки підчас вагітності і про можливі прояви аутоімунних процесів підчас вагітності. В заключенні, залоза - "варіант вікової норми".
    Спостерігаю в цього лікаря УЗД вже третю дитинку. Задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Була в нього 3.5 роки тому, коли проходила профмедогляд і гінеколог скерувала на узд. Тоді якраз був перший місяць наших спроб завагітніти. Дуже мені запам'яталося те узд, бо лікар був приємний і такий якийсь затишний, заспокійливий. Сказав, що сьогодні ввечері-завтра буде овуляція, тому "вперед за роботу" :) І отак після його узд вийшов наш Данилко.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Єва

    Єва Well-Known Member

    на Єрошенка 14
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    От не пригадаю на якому терміні (певно таки в 20 тижнів) мені таке фото 3Д малої зробили, що ми ще жартували, що можна на паспорт вже і не фоткатись), так все було гарно видно. Всю вагітність потім поглядувала).
    Дівчата, кого чекаєте? Так цікаво)!
     
    • мімімі мімімі x 2
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Смішно Смішно x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Я сьогодні в Грабоуса була, справді якийсь такий тихий, приємний, мені такі спокійні люди підходять. Ну про стать то нам ще рано.
    Але щось там кровоплин утруднений, може доведеться шось приймати, щоб було краще живлення дитині. Але записав собі мій номер тел., не знаю, шо він там буде мені дзвонити і нагадувати знов прийти, щоб тримати то на контролі...?
     
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну мені Корінець на першому УЗД тв 12т теж досить впевнено сам стать сказав. А от в 20 т змовчав. Тому я поки для себе вважаю, що той перший ранній висновок не рахується. Побачимо :)
     
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А я надіюся, що вже в 21т точно скаже:)
     
  19. Merry

    Merry Well-Known Member

    в 12тижнів хіба можна хлопчика розгледіти, дівчаток важко
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Нічого дивного:) в 12 тижнів то ж уже справжня людинка в мініатюрі, і компетентний лікар на хорошому апараті легко визначає стать, мені теж Прокопчук ще на ранніх термінах завжди правду казала:)
     

    Вкладення:

    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1