УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Так, був 21т .
    Щодо відчуттів при УЗД, я теж ледь витримала, дуже вже вона притискала і датчик тримала весь час на животі. Не знаю чи то аж так принципово.
    Всі попередні рази минулу вагітність і тепер (генетичний, пб, де апаратура старіша) такого не пригадую зовсім.

    Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
     
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я до Корінця ходила, так зрозуміла, що найбільше притискав якраз коли ті судини дивився...
     
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Теж так думаю, бо власне аналогічні враження в мене з'явилися вперше на останньому узд, коли і ті паперчики дали. Але я щось не думала, що в першому триместрі роблять доплерометрію)
     
    Останнє редагування: 7 Лютий 2018
  4. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    І я ходила тиждень тому - 350 грн
    Дивився десь 15 хв., але то він ще практикантці показував, притискав так, що дискомфортно було 2-3 рази.
    а так - нормально.
    Але в мене малюк гарно крутився і все було добре видно.
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    на Круп"ярській? Всьо чудєсатеє і чудєсатеє :girl_in_dreams:
     
  6. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Так.
    була точно минулого вівторка.
     
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    І теж 2ий триместр?
     
    Останнє редагування: 7 Лютий 2018
  8. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Так. 19-20 тиждень
     
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну все, мені таке не нра... не піду до них більше :sad:
     
  10. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Але мені 3 фотки не робили :)
     
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Круто:) в прайсі чітко вказано, що 2ий триместр 400 грн) піду в березні, цікаво в яку сторону мені повезе))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мені робили з фото (без запису на диск) в 20 тижнів. Точно менше ніж 400 грн. На Єрошенка в Корінця.
    Вони там так хитро закручують коли питаєш про ціну. Але я маю куди сто гривень потратити незайвих.
     
  13. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

    Сьогодні була у Прокопчук, то маю 2 фотки і диск, другий триместр заплатили 400грн. Загальне враження хороше, але все було дуже швидко.
     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Та мені жодної не треба :girl_smile:, а гроші геть не зайві. Всьо, я обідєлась на ехомед:girl_nea:
     
  15. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Та бо реально, то не серйозно по-різному усім рахувати. В прайсі одне, а по факту різне:)
    Я останнього разу з ними навіть сварилася за оті постійні затримки в часі. Я записуюся на конкретну годину, оплачую їхні послуги, вириваю чоловіка з роботи на пів дня швидше, і мушу з малим в машині чекати, там в них непередбачувано важка вагітна і блаблабла. То швиденько почали шукати, хто б міг мене пропустити. Але я на таке не погодилася, людина переді мною ж теж записувалася, теж чекає зайві півгодини, чому вона має мене пропускати. Одним словом, тут вони теж несерйозні(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я 20 хв чекала. Теж сварилась. Але переді мною нікого не було. Те саме - чоловік не йде на роботу, троє дітей в машині... я таке не люблю. Не требаперевантажувати графік записами.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    і я схарилася чекати. 40 хвилин довше чекали(
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  18. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Всю вагітність була в Прокопчук,на початку платила 250, потім 350, і тепер останнього разу 400 грн, затримки реально є завжди, від кількох хвилин до 1 год( останнього разу світло в них вимикали)
     
  19. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    я в Прокопчук була 3 рази, і 3 рази я чекала і попала не в свій час. Там кожного разу є вагітні, яких приймають поза записом, бо то щось термінове. Так, різне буває, але ж не кожного дня. Вони ставлять людей в запис кожні 15 хв, і окрім того ще й приймають поза чергою. Та як знаєте, що така ситуація, то виділяйте 30 хв на людину, тоді з'являться якісь вікна для "позачергових". Ну але ж клієнти можуть нести збитки в чергах, а вони не можуть...
     
  20. Єва

    Єва Well-Known Member

    Я сьогодні в Прокопчук з доплерометрією 400 платила, два попередні були по 350 (І і ІІ триместр). Пощастило - в черзі не чекала жодного разу.