УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Дорофєєва, з першою вагітністю - Гуняк, Зінов'єва (вона зараз в Альтернативі).

    Мені було добре. В мене нічого серйозного не було, не було що пропускати. Може тому і добре.
    --- дописи об"єднано, 29 Листопад 2017 ---
    З Ядвігою ходила до Палиги. Але зараз до нього не записуюють. Я не питала чому.
     
  2. Merry

    Merry Well-Known Member

    Ну мене інша лікар дивилася.
     
  3. Oksani

    Oksani New Member

    Дівчата,доброго вечора!Підкажіть будь ласка,де ще окрім ЕхомедУ приймає лікар Прокопчук Н.М.? Дякую!
     
  4. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Більше ніде. В них два кабінети: на Круп"ярській і бічна ву. Шевченка. До обіду в одному, після обіду в іншому.
     
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Була я сьогодні на першому УЗД в Грабоус Олександра в Ультрамеді. Правда виявилося, що прийшла трохи заскоро. Бо по моїх підрахунках від місячних термін мав би бути 11 тижнів і 2 дні, а по УЗД показало 10 тижнів і 4 дні. Це нічого, що неспівпадіння, чи на ранніх термінах так часто буває, що акушерські терміни і УЗД різняться? Отже, для повноцінного узд-скринінгу маю йти через 2 тижні. Але вже сьогодні цілий день тішилася, коли побачила малятко:)) До того часу дуже переживала, навіть мало хто знав про вагітність, бо мала гіркий досвід, коли попередня вагітність (на приблизно такому ж терміні , як зараз показала пусте плодове яйце, тобто була анембріонія). І доки сьогодні не побачила, що дитинка є, що є ручки, ножки, очка, ротик і вушка, то не розслабилася:) А як почула, що б'ється серденько, то захотілося плакати від радості)) І зараз, як той звук серцебиття згадую, то теж сльози щастя навертаються)) Лікарем задоволена, і тому через 2 тижні теж до нього піду. І вже маю першу фотографію, хоч і нечітку, але це вперше в мене, тому радію дуже-дуже:girl_dance:
     
    • мімімі мімімі x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  6. Milli

    Milli Well-Known Member

    А навіщо через 2 тижні йти. Ви ж пишете, що по УЗД усе гаразд. Я би вже йшла після 21 тижня.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Бо мене глянули так швидко, навіть без заключення (і оплати не брав). А сказав лікар, що через 2 тижні вже можна буде визначити чи добре все розвинулося, чи немає аномалій,розміри плоду, носової кістки ще там шось (вже так точно не згадаю, бо була під емоціями радості:).
    Ну хоч він впринципі питав, чи дивитися добре сьогодні, чи пізніше (так як пізніше все буде краще видно, то вирішили пізніше).
     
  8. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Я з теперішньою вагітністю так само мусила робити, бо приіхала по своіх розрахунках,а дитинка виявилась меншою, тому через 2 тижні переробляла узд
     
  9. Ari

    Ari Well-Known Member

    За скільки часу до них потрібно записатись?
     
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я записувалися десь за півтора тижня,але може можна і пізніше. Бо на ті дні,що я хотіла були всі години вільні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    По моєму календарю вагітності термін був 18-19 т, а узд показало по розмірам ледь ледь початок 17т, спеціаліст видивлялась ті всі заміри...
    Прийшла в 31 т 3 дні, по узд - повна відповідність з розмірами :)
     
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Була сьогодні на УЗД, і такі неоднозначні відчуття. Тобто радість, від того, що дитинка є, але є деякі проблеми. По загальним характеристикам ніби все добре, але є підозра на полідактилію правої ступи (зайвий пальчик). Лікар довго дивився, так точно не впевнений, бо дитинка ще маленька, але ніби виглядає, що пальчиків 6:sad: Ну казав, що головне, щоб це не було якесь генетичне порушення, чи шось серйозніше, бо зайвий пальчик можна буде забрати потім хірургічно. Та й може потім виявиться, що таки підозра не справдиться. Але трохи переживаю. Чи в когось таке було?
    І ще написано, що є крайове прикріплення пуповини до плаценти, кільцевидна плацента. Про це його не запитала, бо думала про ту полідактилію.
    І от якось після того УЗД така сумна. Хоч дитинка так гарно рухалася, плавала, ручками махала. Але оті можливі аномалії лякають( Чи то не є так серйозно?
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це вже такий термін, коли роль відіграють розміри дитинки. Можливо, у Вас трохи більшенька ляля, тому і термін "зрівнявся"
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я думаю, вам варто зачекати узд на 20 тижні, тоді бкде видно все чітко. Можете спробувати зробити наступне узд в генетика по типу лотоцької чи прокопчук. Лишній пальчик справді видаляється. Про плаценту не підкажу. Нервувати наперед не раджу, якщо одразу не просили переообити в генетика узд
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    я розумію, як то складно, абстрагуватися від поганих думок. Але це ще не підтверджено - раз, не є якимось надто страшним випадком - два. Я би вже йшла на інше узд щоб ще хтось глянув, бо я не маю терпіння. То я так ходила на Пр. шевченка в кабінет, там гарний апарат, і мені спростували.
    Але в загальному, що це дасть? Якщо того нема - то будете спати спокійно. Якщо є - то ви і так змінити на даному етапі не в силах.
    І для заспокоєння, у моєї прабабці сусідів (ото накрутила) народилося малятко з меншою кількістю пальчиків на ступнях, і вони були з'єднані всі, як в жабенятка. Ну і що то за біда? Прекрасна розумна дитина, красунчик, лише старалися взуття більш закрите вдягати. В іншому - абсолютна здорова дитина і нічим то йому не пошкодило.
    Не сумуйте, головне! Все буде добре!
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    воно-то так, але термін малий, і є величезна ймовірність знов неточного заключення... Я б чекала хоч 2 тижні, а краще місяць - і йшла прицільно перевіряти підозріле.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Лікар казав, що можу піти на ще одне УЗД, вже до генетика, щоб перевірити діагноз. Але є кілька причин чому не хочу йти зараз. По-перше, не хочу часто бігати на ті УЗД (вони то може вже і не шкідливі, але і користі думаю від частих УЗД нема).Тим більше в 20-21 тиждень треба буде йти на планове УЗД 2-го триместру, то вже можу почекати до того часу. Та й справді, якщо змінити нічого не можна, то толку мало. Просто закрадається думка "а може то я винна, може то я шось не так робила?". Але такі думки треба відкидати, а молитися і надіятися, щоб не було інших проблем.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Якби лікарі могли точно сказати, що від цієї кави в дитини буде низький гемоглобін, від цієї сварки з продавцем 6 пальців на ногах, а від отого ібупрофену хз що, то всі вагітні знали чого уникати а чим готові ризикнути і забити. Так нема, і навряд чи буде. 6 пальців, на мою скромну думку, не така складна проблема, яка потребує тривалої підготовки і багатьох консультацій ще під час вагітності, вона вирішується, і доволі успішно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    потребує спокою, уважності до свого стану. Але фактично не є чимось загрозливим, особливо якщо вагітність настала самостійно.
     
    • Корисно Корисно x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Thebestnata, хочу Вас підтримати! Не переживайте! Мама моя має сусідку, в якої внучка має 4 пальчики на одній ручці. Така чудова дитина, така талановита, позитивна. Хоч і трішки особлива), незабутня просто. Дуже вона мені подобається.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2