УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    казали, що на Заводській дуже все круто, а на Сихові більш "звичайний" апарат, але теж добре робить саме ця Радецька.

    так, я розумію.
    та можливо, бо там УЗД близько 600 грн з доплером. Але мені ж не шкода, лиш би добре подивились.

    ще плюс Параскеви для мене - в суботу працюють.
     
  2. Siania

    Siania Love Life

    Узд у повних 21 тиждень дає інформацію по серцю, швидше точно ні. Тому я б не спішила у 16, і не радила б Вам робити у Параскеви, може апарат хороший, а от спеціалісти сумнівні, і ціна завищена, імхо. А навіщо доплер на такому терміні? Мені доплер призначали з 30-го.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    підтримую

    щось вони загнули з ціною
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    о на маєш.

    та то вже хай, але якщо вони кажуть неправду про інформативність УЗД - однакову в 16 і 20 тижнів - то я до них не піду тупо через це
     
  5. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Мені робили в 17,5, то не було добре видно кровоплин судин, то сказали прийти знову в 22.
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Були на УЗД, в "Венері" на Сихові. 300 грн УЗД 2 триместра, без доплера і з фото такої собі якості. Все у нас добре, і тренувальні перейми мене лякають вже менше, бо шийка довга і закрита. Радити лікаря не можу, негарно так казати - трохи "тук-тук - хто там". Але я сама просила - що дивитись, а вона чемно дивилась і міряла. Плацентацію обізвала низькою, 35 мм. Хі. Чи то вона низької не бачила? Зате тепер я розумію, чого було кровомазання пару разів на ранніх термінах: скорше за все було передлежанням, а потім піднялась.
    Ну і дату зачаття я таки знаю добре, ПМРП рулить. Малюк один, і статі показати не захотів. Реакція на "пологи-четверті" була інтелігентною.
    Розцінки на сьогодні на 2 триместр (до 18т): поліклініка на Симоненка 200 грн, "Істина" 280 грн, Параскеви 595 грн (тидищ, ага), "Венера" 300 грн
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  7. ranetka

    ranetka New Member

    Венера - це жах, дорого, доплера нема, лікарка якась, хм, безтолкова, не сподобалось у них зовсім! В заключенні пишуть очікувану стать дитини, це до чого взагалі? Вдруге б не пішла))
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    :))):))):)))
    мене то так сильно насмішило, що аж мушу прокоментувати) ще такого не чула:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я теж не піду більше. Але сьогодні мені дуже треба було потрапити кудись, дізнатися, що в моєї дитини нормальне личко, б'ється серце і є ручки-ніжки, і що мої тренувальні перейми - це не пологи. Дізналась, і ще на власні очі побачила серце з чотирма камерами. Підтвердила свої здогадки про плаценту. Але то все мусила витрушувати з лікаря сама
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. ranetka

    ranetka New Member

    Я теж довго сміялася, при тому лікарка така горда вся була, що на 37 - му тижні визначила стать:haha:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    лікарка, звичайно кадр. Звати її, до речі, Долепа М.Я. (і важко не доримувати щось до того прізвища, але я спробую втриматись :girl_haha:) Все одно вдячна їй, що вона мала можливість мене прийняти вчора.
    Але не завжди навіть на 37 тижні є умови для чіткого визначення статі.
     
  12. 1-ше УЗД варто робити в 11-14 тижнів, видно скільки плодів і в загальному чи все гаразд з малюком, 2-ге у 21-24, більш детально можна розглянути органи та сердечко, 3-те з доплером після 34 тижня. Все що частіше призначають наші лікарі має бути лише за відповідними показами.
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Мені 5 заходів узд робили, щоб подивитися "стать" і ше пару показників з сином. А він на лікарів має алергію, то можете уявити, що ми таки до кінцяточно не знали, в 36 тижнів двоє лікарів тикало в екран і сперечалися, хто ж там.

    Ну і по темі. Отак трошки не раджу прокопчук. Чомусь опускає вроджені вади в дітей. Ну добре, моїх двоє. Але є ще знайомі, які отримали "сюрприз". І ще одні. Було би не зле хоч в 36-37 тижнів отримати таку інформацію, щоб знати куди бігти.
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це якщо взагалі є потреба його робити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Третє мають робити тільки якщо є якісь "покази". Ніколи на такому терміні не робила.

    На першому не видно чи "все гаразд" там видно конкретно наявність (хай у всіх буде наявна) носової кісточки і міряють ширину комірцевого простору. Ну і все.

    Кількість дітей можна взнати без УЗД.

    Я нікого не відмовляю йти. Треба розуміти що ви (і лікар) там побачите. І головне, що будете робити з отриманою (інколи розпливчатої) інформацією.

    З дівчатами я роблю в 20 тижнів і перед самими пологами (це з переляку), а з хлопцями в 12 (от тягне мене) і в 20 (такий план).
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я з дівчинкою робила одне-єдине, в 34 тижні

    от зараз мені не казали стать, але голівка по розмірах тягне на більший термін, ніж животик. Так було в моїх хлопців. з Дмитриком по замірах голівки ставили "крупний плід", а "плід" був зовсім не крупний, просто головастий. Сергійчик був і головастий, і крупний. А Віруся була товстюсічка, але голівка не дуже велика як на її вагу. І багато хто розповідав, що дівчатка мають менші голівки на момент народження. Не так щоб науково, але тенденція...
    От по цьому співвідношенню голівки і животика я припускаю наразі, що хлопчик. Але відчуття конкретного нема.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ranetka

    ranetka New Member

    Так прикол в тому, що стать мені визначили вже в 16 тижнів:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  20. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Те саме. У 19 тижнів наміряли 35 мм і сказали що низька плацентація. Лікарка з жк сказала в 27 тижнів повторно УЗД пройти щоб контролювати чи піднімається... Дічата тось стикався з таким? Ви ходили? Бо шось зайвий раз лялю світити неотіла, вже перед пологами планувала ще раз йти.