УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. Zea mays

    Zea mays New Member

    Доброго дня!Чи можна мені номер телефону Короташ.Загубила.098-115-88-61 на вайбер.буду вдячна
     
  2. WpylichkaP

    WpylichkaP Active Member

    Вам ще актуально? Бо рідко тепер тут буваю
     
  3. Pamp

    Pamp New Member

    Всім привіт. Хто що скаже про Шадій Роксолану. Працює в ЕХОмед.
     
  4. ylysia

    ylysia Well-Known Member

    Перше і друге УЗД була в неї....Дуже гарно все пояснює. Це для мене дуже важливо, бо перша вагітність... Якщо в неї виникають якісь сумніви то викликає Прокопчук...загалом я нею задоволена
     
  5. Marusya zzz

    Marusya zzz New Member

    Доброго дня, кого порадите на узд на Лисенка? Колись була у Війтовича то задоволена, незнаю чи ще працює і чи є ще хто компетентний у своїй справі?
     
    Останнє редагування: 31 Жовтень 2017
  6. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Була там в Скляр. Сподобалась.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    теж її рекомендую. Була і в неї і в Лотоцької
     
  8. Теж плюсую Скляр. Дивиться уважно.
     
  9. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Цікавить, чи в кабінеті Прокопчук є ще один екран для мами/тата? Чи дає фото, відео, про це треба попереджувати?
     
  10. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Якщо ви про Ехомед, то додатковий екран є, фото сама дає а от про відео ми не цікавились, а сама вона не пропонувала.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Не складається мені з Прокопчук. До кого ще там можна піти? На запитання, коли найближчий вільний день, медсестра не відповіла, все зайнято, лише запропонувала Роксолану.
    Я так настроювалась, тепер не знаю куди податись, щоб в наступну п'ятницю/суботу попасти.

    Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
     
  12. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    По середах в Паренсі приймає Корінець (він ще і в Ехомеді з Прокопчук в інші дні працює). Хороший УЗДст-генетик але такий без сантиментів дядько. Якщо потрібне якісне УЗД обстеження то можна до нього, якщо хочеться з чоловіком і дітьми на шоу - тоді то не до нього. Я в 12 тижнів до нього ходила, в 19 до Прокопчук. Мені і там і там сподобалось.
     
  13. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    А ми до Корiнця завжди всiєю сiм'єю ходили. Нам дуже все сподобалось. Двi вагiтностi до нього ходили... А потiм i 5рiчну дитину на узд органiв водила.
     
    Останнє редагування: 3 Листопад 2017
  14. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Нічого проти нього не маю, так і написала, що мені він підходить.Але то не той лікар що буде вам пальчики перераховувати і сюсяти.Все чітко і сухо. Але таке не всім підходить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Shumee

    Shumee Member

    Ходила до Скляр і Шатилович, двоє сподобались) п.с. а після 30 тижня ще коли треба йти на планове УЗД?
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Сказали мені в Параскеви, що нема різниці, чи в 16 тижнів робити УЗД чи в 20. Що в цей термін вже роблять і доплер, і все, що треба.
    Я в замєшатєльствє. @Orman , що скажеш?
    І ще - може, хтось має досвід УЗД вагітності в Параскеви на Сихові. , лікар Радецька
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    скажу, що є.
    Цінність цього УЗД, що дивляться внутрішні ограни, які в 16 і 20 відрізняються (сформованістю). Доплер це на такому терміні не необхідна процедура.
    Якби мова йшла про 18, то можна було б думати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    от я теж знаю, що 18-22 тижні термін для того детальнішого УЗД. А сьогодні почула таку інформацію... дякую, ще щось буду дізнаватись
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    якщо ти хочеш перевірити чи там їх не двоє, то піди в медінститут, до першої старої лікарки. Вона тобі трубкою наслухає скільки серденьок б'ється.
     
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    не знаю-не знаю,свого часу гонила на узд чуть не кожні 2 тижні. То в 16 тижнів там не дуже шось більше кажуть, ніж в 12. хіба що стать сказали. То ше такі терміни, де кожен тиждень - то велика різниця. А доплер то мені взагалі робили вперше в 25 здається . Робила я ті всі узд в різних місцях, в параскеви, правда не була. Може там якась ультранова апаратура)) Або шось за 3 роки помінялось. Але швидше за все, ви їх цікавили, як клієнт)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1