УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. Siania

    Siania Love Life

    @gladiolys
    В мене аналогічні враження. Апарат в них класний, дуже чітке зображення. Але я була двічі в неї, наступний візит до Прокопчук Н. То буду мати з чим порівняти :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Luika

    Luika Member

    Я б радила саму Дубець - багаторічний досвід тільки в плюс і апарат дійсно хороший. Моїй невістці на першому узд як встановила дату народження малятка, так в цей день і народилась наша внучка. Багато моїх знайомих до неї ходять - всі задоволені.
     
  3. ReyeN

    ReyeN New Member

    Привіт!
    дайте будь ласка хтось, номер телефону для запису на УЗД на Лисенка
    Дякую !
     
  4. Moza

    Moza Member

    Я робила в Грабоуса на Огінка. Здається, 300 чи 200 грн. Але він ще мені оглядово глянув дитину, бо я не знала що саме в мене болить - теж думали на жовчний, але.,,
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. ohra

    ohra Well-Known Member

    Скажіть, будь ласка, де приймає Дубець і телефон для запису.

    Надіслано від мого 2014811, використовуючи Tapatalk
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Ходила на друге УЗД також до Грабоуса , уважно подивився, відповів на всі запитання, які в мене були по ходу УЗД . Мені було важливо , що можу довіряти лікарю і що це не конвеєр, хоч все розписано зранку до вечора і пацієнтів в Ультрамеді дуже багато.... Приємно, що лікар пішов мені на зустріч, що прийняв в обідню перерву, бо треба було терміново на вівторок для лікарки .
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Moza

    Moza Member

    Я вже в нього третій раз була на плановому узд цього тижня. Теж задоволена - він навіть пам'ятав трохи що в мене до чого і про що говорили на попередніх узд. Дійсно людей там дуже багато, тому я приємно здивована.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Siania

    Siania Love Life

    Я була на другому УЗД в Корінця. Так сталось, що була записана до Прокопчук, але треба було терміново йти на тиждерь швидше без запису. Попала аж біля 21:00, але прийняв.
    Думаю спеціаліст він хороший, не сюсюкається, малоговіркий, все по ділу. Фото і відео не зробили, але ми й не просили. Апарат набагато гірший ніж у Герети Н. Ми мало що бачили і мало що розуміли. Але головне щоб лікарю все було видно. Загалом враження нормальні, так як сприймаю узд просто діагностикою, а не переглядом чи фотосесією. Головне щоб лікар все ретельно перевірив.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Власне для мене уважність лікаря до кожного показника є вирішальною у виборі лікаря, тому що це безпека мами і дитини.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Siania

    Siania Love Life

    Подзвонила до Прокопчук щоб відмінити свій візит, так як довелось терміново піти раніше на узд...і тут вона таким незадоволеним тоном питає прізвище, каже що вона так і знала що я не прийду, бо вона мене вже вдруге викреслює... Хоча я ще ніколи не була до неї записана, і не бачила її... От так завжди, подзвониш, попередиш, ще й тебе винною зроблять :girl_sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    А навіть якщо б і вдруге, це ж життя і в кожного є певні обставини ... Мене прибиває отой незадоволений тон лікарів , особливо у ставленні до вагітної жінки...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Virna

    Virna Well-Known Member

    Думаю це не вона. Бо запис телефоном веде медсестра, чи хто там вона у них. Я коли записувалася, то теж розхвилювалася через неприємний тон.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Прокопчук не записує, це обов'язок медсестри. А вона така собі строга пані))). Але я ходжу туди виключно через професійність лікаря. Та і медсестра та теж досить людяна. Просто з таким об'ємом роботи буває важко зі всіма співати))). Також відміняла візит, реакція була абсолютно адекватна, навіть досить чуйна, бо тоді була дуже серйозна проблема.
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. Siania

    Siania Love Life

    Ну, я не кажу співати, але таким хамовитим голосом говорити - не виправдання великому об'єму роботи. Можна просто сказати "добре, до побачення". А не придумувати що вона щось там знала, робити з мене безвідповідальну що вдруге мене викреслює. Я їй сказала, що вона щось наплутала, бо я записувалась вперше, і до цього нічого не відміняла. А вона навіть не перепросила за свої безпідставні звинувачування.
    Я теж працюю з людьми, і мені дуже часто телефонують перед фотосесією, просять перенести оренду в студії, бо дитина захворіла чи ще якісь проблеми, і ніколи ще я таким тоном не відповідала, навіть якщо настрою 0 чи завал проблем.

    Рада що попала до Корінця, оскільки від багатьох лікарів чула що спеціаліст він супер. Але наступного разу піду до Дубець, а потім ще до Скляр. Вирішила всіх випробувати :connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Olesichka

    Olesichka New Member

    Скажіть ,будь ласка, а яка приблизна вартість УЗД вагітних у цього лікаря і за ск. часу наперед записуватися?
     
  16. Zelonka

    Zelonka New Member

    @Olesichka робила на 9 тижні ціна 250грн, у вартість входив диск та фото, хоча диск я не просила. Все залежить від терміну вагітності. Записувалась десь за тиждень.
     
    Останнє редагування: 23 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Нажаль, маю про нього протилежну думку. Наша кума до нього ходила останню вагітність. На 20 тижні сказав їм, що в дитинки якісь проблеми з серцем. На останньому УЗД не помітив проблеми з ниркою(. З серцем виявилось все добре, дякувати Богу, але мама мала про що переживати. А от відносно проблеми нирки виявили абсолютно випадково на УЗД вже коли дитинці було 2 місяці. І були дуже здивовані, що не помітив лікар це ще на УЗД. Бо від терміну постановки діагнозу дуже багато залежить. Вони якось непланово зробили це УЗД, бо мали якісь сумніви.
    До Прокопчук ходжу вже майже 12 років, не мала ще жодного приводу ій не довіряти. Організація іі роботи та і медсестра - це, звичайно, проблема), але заради консультації зі спеціалістом особисто я готова і потерпіти))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Плюсуюсь. Бажану вагітність визнав за позаматкову і відправив оперуватись.
    А мій "позаматковий" синочок вже ото в школу ходить.))) Привести, показати, чи що?)
    Заключення зберігаю в себе... Операцію таки зробили, добре, що нічого не порушили і вже під час самої лапари побачили, що щось не те.
    Зато усю вагітність я мала ускладнену, адже на 5-у тижні такі втручання, до того ж абсолютно безпідставні, однозначно не пройшли повз.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. Siania

    Siania Love Life

    Жах!!!:girl_impossible: Щастя що все добре. Мабуть через такі казуси, краще ходити до різних спеціалістів і на різні апарати. Що хтось не помітив, то другий, дасть Бог, побачить.
    --- дописи об"єднано, 23 Травень 2017 ---
    А Корінця мені дуже хвалила Гендель з генетичного центру...
     
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    При чому тоді ж, після того, коли я почула свій діагноз, я в паніці вибігла у нього з кабінету, він мене обізвав істеричкою.
    Буле не приємно... Але в іншому місці УЗД я не встигла переробити, бо сказали, що вже дуже багато рідини в позаматковому просторі і потрібно було вже і негайно іти оперуватись, тому нагаляром готували операційну і я не ризикнула вже тратити час і просто довірилась.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4