Увага! збираємо інформацію про пологовий будинок на Мечнікова!

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 23 Липень 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    ви дуже сильно помиляєтесь - годування грудним молоком з пляшечки то не є ніяке успішне грудне вигодовування, то є мука для мами. І я так розумію що ви мучитесь якраз завдяки лактологу Ірині, а ви ще й їй за це такі безмежно вдячні:girl_in_dreams:
    Звичайно що це краще ніж годування сумішшю, і я схиляю голову перед мамами, які знаходять в собі терпіння так часто сціджуватись(зі свого досвіду знаю як то важко), але це є виправдано лише тоді, коли після пологів були великі проблеми зі здоровям мами чи дитини, і дитина таки не навчилась смоктати груди, або дитину з першої секунди життя напхали пляшечками/дурниками, і вона навідріз відмовилась брати груди, але у вас я так розумію поважної причини не було щоб не давати груди, замість пляшечки?
    Бажаю вам наступного разу не зробити такої величезної помилки, і насолоджуватись справжнім ГВ.
    --- дописи об"єднано, 28 Жовтень 2015 ---
    це і була ваша помилка - треба було максимально часто давати дитині груди, а якщо багато втрачала ваги, то не пхати відразу пляшечку, а догодовувати шприцом наприклад.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1
  2. DivaDivonka

    DivaDivonka New Member

    подякувати я можу лише пологовому будинку де народжувала!!! А обирати між сумішшю і здоровя'м дитини ніяка хороша мама не стане!!!! ми народились з малою вагою і тягнути він не міг і тому для користі та здоров'я дитини нічого не пошкодую. і якщо б ця ситуація повторилася то я нічого б не поміняла.
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Народився з малою , а далі?
    Я чесно кажучи не дуже розумію отакого. Ну тут ще можу згодитичь 2 кг то мало, але я читала пости дівчат і про три кілогоами і що не могла дитина тянути. А чи не треба дитину вчити тянути?? А пляшечку не треба хіба тянути? На то сила є, а на груди нема? Чому у пологових в нас одразу гроблять то ГВ, придумуючи якісь дивні причини. Ну слаба дитина, ну мала народилась, але ж вона росте, кріпне, то чого потім не годувати грудьми?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Ну але ж потім він набрав ваги? Я не уявляю, як то так влаштувати ГВ, щоб 11 місяців цідитись в пляшечку. ГВ - то ж не лише їжа і молочко, а ще й контакт з мамою - тілесний, близький, це заспокоєння, зв'язок, та купа всього.
    Думаю, що Ваші дописи у цій темі якраз найяскравіше свідчать про "компетентність" лактолога.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  5. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    а чому потім на гв не перейшли? мої теж перших три дні з пляшки їли, а потім перейшли на гв (завдяки мені і черговій медсестрі, а лактолог Ірина до мене з двійнею навіть не приходила).
    хоча, що я у вас питаю, якщо
    а цідити молоко 11 місяців без причини то, вибачте, маразм, а не гв.
     
    Останнє редагування: 28 Жовтень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
  6. olangel

    olangel Well-Known Member

    Дуже здивована ставленням до ГВ на Мечнікова. При мені мою сусідку неонатолог переконувала не догодовувати, бо то тільки один день після пологів пройшов,хоча б до вечора почекати, але пацієнтка стояла на свому...І бачу, що лікарі там зараз ЗА ГВ
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    І взагалі, як то- погано тягне? Я як згадаю наші перші дні, то теж не було дуже весело. Я була начитана, що дитина народжується і одразу гарно візьме груди і буде смоктати. А Мелася народилась і я ту цицьку їй ледь впхнулп, фактично не я впхнула, мені допомогли, бо я і так, і сяк, а вона лиш ротик відкривала і язичком рухала і нічо їй не вдавалось. і так перші дні було важко, я по 10 разів пхала їй груди щоразу, а вона не могла захопити. Але мене ніхто взагалі там не питав, як я годую. Не скаржусь та й всп, мої проблеми. І я за то вдячна зараз. Ми собі мовчки вчились разом смоктати і подавати груди
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. olangel

    olangel Well-Known Member

    А чьо.. Ірина того разу була дуже лаконічна... Заглянула у палату і запиталась чи все добре з грудьми... На відповідь "так" закрила двері і пішла :girl_blum:
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    а мені другого разу взагалі пощастило з нею не зустрітись, була в пб з пт-нд, видно вона на вихідні не працює:girl_crazy:
    а крім того, тоді шкварив мороз до -20 плюс сильний вітер - напевно не доїхала.
    а першого разу розціджувала по повній програмі дуринду:girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    вона питає, чи перші пологи, якщо другі, більше не приходить:girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Про стафілокок на Мечнікова на телебаченні:
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Чудовий змістовний відгук.
    Тільки, перш ніж давати оцінку тим чи іншим діям, добре спочатку розібратись в темі - а чи справді кваліфіковані поради людина роздає, чи дії є такими, якими мають бути.
    Для початку можна і з тем почати тут, на ДП. Тільки не спішіть будь ласка писати одразу свою думку, а почитайте, обдумайте спочатку. І пам*ятатйте про те, що на форумі діють певні правила, зокрема
    .
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    одне питання: чому жоден із постраждалих відкрито не подає скарги чи заяви? Чому на ТБ перед камерами говорять спиною і зміненим голосом? Детектив прям: чого боятися? Ну якщо ви реально постраждали і хочете, щоб щось змінилося, щоб винні понесли покарання і запобігти для інших, то чого ховатися ? Чому в соцмережах пишуть ( хто особисто, хто через " подружка- сусідка мала) і теж жодної заяви постраждалих? ТОбто більше року ці розмови про стафілокок на Мечінкова і за більше, як рік усі реально постраждалі бояться якийсь рух зробити у свій захист?Дивина та й годі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 3
  14. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Збір заяв-скарг від мам щодо зараження ВЛІ в пологовому для долучення до колективної скарги.
    В ролі посередника ЛОГО "Львівська асоціація консультантів з грудного вигодовування" збирає заяви-скарги мам щодо зараження на ВЛІ в пологовому.
    Механізм такий: постраждала мама пише власноруч заяву + додає ксерокопію підтверджувальних документів щодо наслідків ВЛІ.
    Для збору всіх документів 2 тижні.
    Детальніше у ФБ: Войдите на Facebook | Facebook
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Прийшла вчора сусідка, народила на Мечнікова на днях. Навчили іі там- кормити груддю, потім ще молоковідсмоктувачем цідити і з соски докормлювати! Заплутали їі з тим годуванням по повній!
    Дитині 4 дні...
    Дайте дівчата номер консультанта- лактолога, щоб в ці дні святкові до неї зміг прийти то все розрулити...
     
    Останнє редагування: 4 Січень 2016
    • Корисно Корисно x 1
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я читаю і недоумєваю... Чи то я на якомусь іншому Мечникова родила.... Ніхто і ніразу мені не пропонував їм суміш давати, все ок.... Гарно про ГВ розповідали: і лікар, в якого родила, і палатні, акушерка, і неонатолог. А Ірина? Вона справді приходила тільки, коли перші пологи. І теж розціжувала мене, але мені від того так добре було. Аж полегшення. Правда, я їй нічого не заплатила ( а всі давали). То вона мене запам"ятала))) Потім, коли в 3 тижні я в мене були проблеми і я ходила до них на масажі, вона тій іншій каже: "так ето ж ета юліана..." А я нічим у пологовому не відмітилась, щоб мене запам"ятовувати, то я зробила висновок, що через те, що не дала їй гроші.... Бо всі тоді давали (і я збиралась, але пізніше, а потмі забула)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    7 днів тому на Мечнікова народила доню наша хороша знайома. Ніхто нічого не наполягав, мама була налаштована на ГВ, все без проблем.
     
  18. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Я так розумію то від змін залежить. Імен я не пам"ятаю, але перебування я запам"ятала надовго. Народила 27 січня.

    Почну з лактолога Ірини. Вона мені дуже сподобалася. Напевно єдина адекватна людина за ГВ. Не знаю чим вона до того займалася, але коли я її попитала за масажі, то вона сказала, що без нагальної потреби вона їх не робить. Побачивши в мене книгу Шлемкевич і Городенчук "Вчимося годувати грудьми" похвалила мене, і сказала що дуже хороша книга. Коли прийшла до неї на консультацію на 3 день, то вона ще мені показала що теж її має, бо я почала розпитуватися про деякі моменти описані у книзі. Загалом я нею була задоволена в спілкуванні.

    А про суміш то окрема болюча тема. Прикладати дитину ніхто не вчив. В пологовій палаті, засунули грудь дитині в ротик,"протарабанили" як то правильно має бути, все що я запам"ятала з того , то що грудь треба притримувати щоб носик не перекривала і все. В руці катетер, то взагалі не зручно було підтримувати дитину+ приклали тільки до одної груді. В палаті то якісь жах був, я просила прикласти дитину до грудей, бо вставати 6 год не можна, а дитина зригувала навколоплідними водами, тому мені сказали що поки не треба. Вечором я все ж взялася за інтенсивне прикладання, (народила 4:25), але по теорії нічого не виходило, почала я бігати і ловити персонал, бо сам то ніхто не приходив і нічого не говорив за ГВ, (так я за персоналом ганяла 2,5 доби, бо ніхто не міг нормально показати,всі робили так як в пологовій залі ), коли прийшла Ірина, то вона мені якраз і допомогла в цій справі. Я до останнього боролася проти пляшечок з сумішшю, але мені сказали, що треба бо дитині їсти треба. Коли я докликалася персонал ,то вони сказали, що груди пусті, молозива там крапельки, а дитині треба більше шоб наїдатися. А ще сказали чого я дитину протягом дня не прикладала, я їм пояснюю що вони ж самі сказали, поки з дитини все не вийде то не треба і вийшло так що я сама в цьому вийшла винною(а я взагалі непередбачила такого, що дитина буде зригувати тими водами, я була в шоці). В першу ніч дитина так заходилася, що я в тому розпачі пішла і все ж купила і пляшечку і суміш. Що саме цікаво що вони перше наполягають на сумішші, з таким тиском, а потім стають добренькі і такі "але то ваша дитина, вам вирішувати, ми не заставляємо". Таке враження, що згадують, що то заборонено. Правда неонатолог сказала, чого я мучу дитину, що її треба догодовувати, кожну 2 год груди, кожну 3 год суміш. Хоч дитина багато не втрачала і я їй пояснювала про норми втрати ваги в перші дні, але вона навіть того чутине хотіла, одним словом довела мене до сліз і істерики. А ще я почула від багатьох з персоналу, що дуже"розумна" і начиталася "розумних" книжок, що в житті зовсім по іншому, на що я відповіла, що на основі життя їх і пишуть. А Ірина мені сказала заховати ту пляшечку і годувати зі шприца або пипетки чи ложечки. А інша медсестра яка мені тоді за суміш говорила, що я сперечалася що моя дитина не буде їсти з бутилочки. на мій коментар що можна годувати з ложечки, посміялася саркастично і сказала що дитина маленька ще, як я збираюся її годувати з ложечки. Одним словом я була сильно розчарована ГВ у пологовому.

    П.С. Моя сусідка по палаті народила дитинку 4200. При виписці дитина важила 3990 г , то їй сказали за годину до виписки купити суміш і догодувати дитину. Спорити, як ви зрозуміли не було з ким, і настрою, і сили теж.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. lady Yar

    lady Yar Well-Known Member

    Народжувала 21.07.2015р. Поки не дуже давно, то ще шось тут напишу. Лактолог була у відпустці.
    Молока, звичайно , в перші дні нема. Малюк плаче, весь час біля циці. Дитячі медсестри мені постійно підрозказують про догодовування, а я не ведуся. В палаті масажувала груди так, як на показано плакаті. Кликала оцінити наявність молока акушерку Марію Г.Акушерочка приходила 2 рази, за банальних 20грн, казала щоб я слова дитячих не брала собі до голови, молока в мене буде багато. Мене не виписують, бо, можливо, в малого буде жовтушка. Я в палаті сімейного типу, при ранковому обході була мама, вона повелася на суміш. Не буду я з мамою сваритися при чужих людях. Пляшечка 111грн. Суміш Хіп 90мл - 40грн. Один раз я дала з шприца 10мл. (ту суміш потім сусідський Мурко, який їсть абсолютно все, не хотів навіть нюхати, не кажу вже їсти). Не хочу писати поганого про людей, але, можливо, ті суміші в ПБ дають безкоштовно, як рекламу, а їх медсестри так активно пропонують( народжувала в липні, а термін придатності до вересня). Так що молоді матусі, налаштуйтеся на ГВ, на все інше не ведіться.
    В ПБ синочок втратив 150гр. За місяць набрав 1кг.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Незнаю куди писати, але набралась такої злості, що б сама зараз була готова увірватись в роддом на Мечникова, якби тільки пускали. Тепер розкажу і можливо щось мені порадите. 3 год тому народила моя сетричка. Пологи пройшли добре, 38 тиждень, вага дитинки 3кг. По шкалі Апгара має 8/8.
    Саме перше це те, що не дали побути дитині з мамою 2 год, а приклали до грудей на декілька хв, перед цим на живіт декілька хв і сказали, що потрібно вигрівати під лампу. А вже після того як відвезли її в палату, це приблизно через 2-2.5 прийшла медсестра і мотивуючи, що дитина слабенька почала нагло вимагати гроші на суміш та пляшечку в сумі 500грн.! ... Щоправда уточнила що в цю суму буде входити вітамін К і те чим оброблятимуть пупок дитині. І сестра ще не відійшовши від родів дала їй тих 500грн. А я тут сиджу в шоці, що такій мацьопі замість маминого молозива будуть давати суміш. Сестра ще лежить, тому до дитинки піти не може.
    Почуваюсь такою безпорадною .... Може щось порадите? Може вони ще не встигли дитину тією сумішшю нагодувати?