Увага! збираємо інформацію про пологовий будинок на Мечнікова!

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 23 Липень 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Дівчата не стійте осторонь проблеми грубих порушень лікарями наказів МОЗ!

    на даний момент ми активно і терміново збираємо всю інформацію про грубі порушення у Міському клінічному пологовому будинку №1 м. Львова, що на вул. Мечнікова, 8, а саме Наказ від 04.08.2006 № 540 Про затвердження принципів підтримки грудного вигодовування, критеріїв та порядку оцінки закладу охорони здоров'я на відповідність статусу "Лікарня, доброзичлива до дитини" а це
    Наказ від 04.04.2005 № 152 Про затвердження Протоколу медичного догляду за здоровою новонародженою дитиною

    а саме про головного неонатолога пологового будинку на Мечнікова, Миронович Лілію Петрівну, яка активно і в грубий спосіб просуває штучне вигодовування, і про особу яка себе називає лактологом Іру, яка відповідає за ГВ на Мечнікова і так сама своїми не грамотними/не професійними порадами призводить до швидшого відходу від ГВ.

    Ми шукаємо інформацію не просто знайома казала, а письмово засвідченні дані. це може бути лист на мейл logo.lakgv@gmail.com , чи тут допис довільної форми (щоб інші читаючи знаходили аналогії у своїх ситуаціях), а Ваші приватні дані - ваше прізвище, ім'я, по-батькові, дата народження, контактні дані (щоб в разі чого з вами можна було нам легко сконтактуватися) разом із тією самою розповіддю в ПП) де буде конкретно вказані та розписані конкретні факти порушення, конкретні дії чи без діяльність конкретних медичних працівників по відношенню до вас. чи порушення яких ви були свідками.
     
    Останнє редагування: 23 Липень 2011
  2. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Увага! збираємо інформацію про пологовий будинок на Мечнікова!

    Дівчата дякую за відгуки! не бійтеся пишіть нам інформацію щодо порушень Принципів Розширеної Ініціативи "Лікарня, доброзичлива до дитини" в пологовому будинку №1 м. Львова, що на Мечнікова. Бо даному закладу присвоєно статус "Лікарня, доброзичлива до дитини" ще в 2008 році, а там і близько не та ситуація яка б мала бути у відповідних закладах. І саме цього року в листопаді запланована переоцінка закладу, і під час переоцінки буде врахована наявність даних фактів.
     
  3. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Увага! збираємо інформацію про пологовий будинок на Мечнікова!

    О, я про цю дєвачку писала. Вигнати її з пологового і навіть не шкодувати, бо такі вже "цінні" поради роздає, що капець
    спеціально знайшла свій допис майже річної давності
     
    Останнє редагування: 29 Липень 2011
    • Креативно Креативно x 1
  4. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Увага! збираємо інформацію про пологовий будинок на Мечнікова!

    http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=343204&postcount=1795 - це результат мого перебування на Мечнікова і активних консультацій з масажистом з фізкабінету (на жаль не пам'ятаю імені). Мені запам'яталося що "масаж" вона проводила у одноразових гумових рукавицях, якими брала шмату, витирала стіл тощо, потім мила руки в рукавицях і зціджувала цими ж "одноразовими" рукавицями жінок..

    Ліля Петрівна не провела жодної консультації про грудне вигодовування, ні мені ні моїй сусідці по палаті ніхто не пояснив, що молоко прибуде на третій день після пологів (ми обидві на другу добу проплакали, що не маємо чим годувати дітей), що втрата ваги дитиною після пологів є нормальним явищем. Натомість, нам із сусідкою по палаті Ліля Петрівна сказала про те, що вартує підгодувати дитину сумішшю, хоч втрата ваги і є у межах норми - і ми віддали дітей на догодовування на третю добу, коли молоко прибуло, його не було кому їсти, бо діти були нагодовані. Результат: неонатолог задоволена вагою дітей, а ми знову плачемо тільки вже від болю у грудях (зцідити самі не вміємо/не можемо - ходимо у фізкабінет...), тріщини..

    На Мечнікова я народжувала у березні 2008, можливо тоді ще цієї програми не було, але пам'ятаю, що була якась перевірка, нам провели консультацію, що якщо будуть запитувати чим годуємо дітей, то відповідати, що лише грудьми, провели нам контрольну перевірку (зайшла у палату молодий лікар і питала чим ми годуємо дітей) і кілька разів перевіряли чи не стоїть на видному місці суміш...
     
  5. Rami

    Rami New Member

    Відповідь: Увага! збираємо інформацію про пологовий будинок на Мечнікова!

    Переношу сюди свій допис з гілки про чорний список в білих халатах:
    Я теж хочу написати про неонатолога-педіатра Миронович Лілю Петрівну з пологового будинку на Мечнікова:
    Ліля Петрівна ще в родзалі заявила, що "такими грудьми годувати не вийде" і "молока тут не буде".
    Ліля Петрівна після пологів і за весь час у пологовому нічого не розповіла про догляд за дитиною.
    Ліля Петрівно вважає, що якщо дитина більше 10 хвилин не випускає груди - значить у мами недостатньо молока. І наполягає на догодовуванні: "якою сумішшю ви будете годувати дитину ?". Наполягає дуже агресивно, пресингуючи маму, називаючи її "поганою", "мучителькою дитини". Це на 2-й день після пологів, коли ніякого молока ще в принципі немає, а є лише молозиво.
    Ліля Петрівна вимагає роздільного перебування мами і дитини вночі, що є порушенням медичного протоколу про догляд за новонародженим. Дитину під час роздільного перебування без відома і без дозволу мами догодовують сумішшю.
    Під час виписки Ліля петрівна сказала "ваша дитина виглядає нещасливою!". "Я за грудне вигодовування, але не у вашому випадку!"
    Тобто, замість того, щоб допомогти налагодити годування грудьи, Ліля петрівна створює проблеми і мамі, і дитині. Більш некомпетентного і хамовитого педіатра важко навіть уявити.
     
  6. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Увага! збираємо інформацію про пологовий будинок на Мечнікова!

    а я народжувала в кінці 2009 р. пологи тривали цілу ніч , на ранок палат вільних не було для перебування мати і дитини , малюка мені до грудей приклали тільки після пологів , а потім вже вночі на пів годинки а потім забрали на ніч , щоб я відпочила а то через низький гемоглубін не могла ні сидіти ні стояти , голова крутилась , і сказали купити суміш .
    На ранок принесли немовля , молозива в мене не було , думаю якби одразу після пологів часто прикладалась то все було б добре , а так ....

    ГВ налагодилось через 3 тижні після пологів , після того як я вже вдома за нього боролась день і ніч

    А Ліля Петрівна - це така світленька жіночка ?
    Бо якщо це вона , то вона взагалі не допомагала , а щей прямо говорила про винагороду !
     
  7. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Увага! збираємо інформацію про пологовий будинок на Мечнікова!

    Ну,винагороду вона бере не моргнувши оком,ще й не маленьку.Я правда не знаю за що.Нічого не пояснює, вічно чимось недовольна.
     
  8. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Увага! збираємо інформацію про пологовий будинок на Мечнікова!

    я народжувала на Мечнікова у березні цього року.. Що мене категорично не влаштувало: дитину виклали мені на груди у якійсь серветці, а не шкіра-до-шкіри (це я вже потім зрозуміла як має бути правильно), і ще одне - дуже довго тягнули з прикладанням до грудей.. десь з півгодини лікар накладав шви, а коли лікар зробив свою справу і пішов, акушерка ганяла туди-сюди, а дитину до грудей вперто не прикладала, аж десь ще півгодини пройшло, я рознервувалась і тоді вона приклала і то тільки до однієї груді.. гррр... ще тепер злюсь як згадую..

    неонатолог в мене була хороша, не ота про яку тут пишуть.. а якщо Миронович то світла жінка з короткою стрижкою - то ніц хорошого про неї сказати не можу.. сусідку по палаті відчитувала що дитина не хоче їсти і втрачає вагу, а малий її дві доби спав, правда втратив 300 гр., але він народився з вагою 4 кг, тому не так то і страшно було.. не хотіла її виписувати, а як сусідка дала гроші - одразу все стало нормально...



    коліжанці порадила догодовувати маля сумішшю, оскільки в неї мало молока.. дуже сумніваюсь що її мажна назвати лактологом після такої поради...

    ---------- Додано в 21:51 ---------- Попередній допис був написаний в 21:47 ----------

    забула! Лактолог Іра порадила мені зціджувати грудь після кожного годування.. Вона мабуть поняття не має про принципи ГВ..
     
  9. daydream

    daydream New Member

    Відповідь: Увага! збираємо інформацію про пологовий будинок на Мечнікова!

    я народжувала на Мечнікова в січні 2010,"вельмишановна" Миронович стільки нервів з"іла своїми дурними повчаннями і висновками,по її словах мені взагалі не світило ГВ,але Слава Богу малий був на гв 1.5 року,таких як вона треба гнати в шию: Girl_devil:
     
  10. Kosmichna

    Kosmichna New Member

    Відповідь: Увага! збираємо інформацію про пологовий будинок на Мечнікова!

    Я народжувала в червні 2010 і неонатологом в масіка теж була Миронович! Після операції на перший день дитину навіть не показали, - була під ковпаком через ослабленість і малу вагу (хоча по Апгар сама ж неонатолог поставила 8-9 балів) як мені пояснили, на другий день принесли на 1 хв показали і віднесли, про прикладання до грудей гавіть не було мови, мовляв дитина маленька а молока в мене ще нема. На третій день груди вже були як бідони, піднялась температура. Я пішла сама і відібрала дтину.Але Миронович, правда не настійливо, але всетаки рекомендувала спочатку прикладати до грудей, а потім давати суміш, бо маленька дитина і не має сили смоктати. А моя мала їм назло як здибала груди, то годі було відірвати, слава Богу. За той перший день вже спільного перебування зі мною дитина набрала лише 10 гр і Миронович відбрала дитину назад, бо я ж її голодом морю. Сказала, що з такими маленькими (2 кг)дітьми нема чого бавитись грудним годування, а треба агодувати "нормально", тобто сумішшю.Погрожувала, що якщо погано набиратиме вагу, то не випише і можем тут і місяць пробути.Про догляд за дитиною теж нічого не розказала, про правила ГВ навіть не заїкалась. Ірина приходила пару раз і в дуже настійливій формі пропонувала піти до неї, але я вже тут про неї начиталась і відмовляла. Вона приходила разів може з 10 і все питала чи не надумала я сціджуватись)))) Ніхто не показав ні як дитину прикласти ні як сцідитись, бо молока в мене було дуже багато, а маленька 2 хв посмокче і спить пів години.Як наслідок потріскані соски, сильні лактостазию Звичайно що тих три дні, що я її практично не бачила дитину напихали сумішшю. Я взагалі дякую Богу, що моя лікар, що приймала роди допомогла мені з тим всім впоратись і вже 1 рік і три місяці міс їмо цицю.
    А стосовно перевірки, то нас теж наказували, що якщо хто питатиме, то ми годуємо тільки молоком, пляшечки казали тримати лише не на видному місці.
     
  11. arkka

    arkka Well-Known Member

    Відповідь: Увага! збираємо інформацію про пологовий будинок на Мечнікова!

    В квітні цього року я народжувала на Мечнікова. Неонатологом на родах в мене була інша лікар не Ліля Петрівна, дитинку приклали до грудей в родзалі. І акушерка і неонатолог коли побачили мої груди і як жадно мала приклалась до них зразу сказали, що проблем з ГВ в мене не буде. Ніхто нічого мені не пояснював але я тим і не дуже переймалась, бо я собі знаю, а чиїсь поради не дуже й треба:girl_crazy: Все було так гарно поки я не попала в палату і не почали бігати чергові медсестри на кожен крик дитини ( а палата була якраз навпроти маніпуляційної і мала в мене голосиста) і казати, що то треба купити суміш і догодовувати, бо вона голодна і тому плаче, а в мене нема молока....таке враження, що про молозиво там ніхто і не чув. Спочатку це ще було вічливо, а потім вже з криком і погрозами. Потім я познайомилась з Лілею Петрівною яка теж почала пресувати, що дитина втрачає в вазі і треба купити пляшечку і давати суміш. Я чемно це все вислуховувала і казала НІ. Ні неонатолог ні лактолог, яка прийшла на наступний день представилась, сказала де її знайти запитала чи є молозиво і сказала, що нам нема ще про шо говорити(більше я її не бачила) нічого не пояснили навіть не подивились ні на груди ні на те як я прикладаю дитинку. Добре, що з палатною лікаркою повезло прізвища не пам'ятаю Марта звати (молоденька така, дитинка в неї дворічна) то вона кожен день ходила і контролювала наше ГВ. А медсестри і неонатолог навіть вагу приносили мені щоб зважити дитину і показати, що вона втрачає в вазі і треба суміші. Це такий нервовий зрив !!! Я постійно молилась щоб молоко скоріше з'явилось, бо розуміла, що вони від мене невідчепляться, а моя впевненість в успішному гв танула з кожною хвилею. Зі всього перебування в пологовому це було найважче, навіть зараз згадую і аж мурашки по шкірі.
    І ще мене дуже вразило те, що поки я лежала в патології (родила на 42 тижні) то там проводились лекції для майбутніх мам де дуже гарно розказували про успішне гв, а після пологів чомусь починають діставати купляти суміші і догодовувати.
    Хочу ще розказати, що в сусідній палаті лежала дівчина в якої були дуже великі груди і сосків майже не було, малий теж досить лінивий був і не міг брати груди поки було молозиво то ще нічого (вона повелась на пресинг і давала суміш), а як прибуло молоко, то був жах: груди тверді, дитина взяти неможе, а вона бігає готувати суміш, щоб він не плакав і був ситий. Ніхто нічого їй не пояснив і не показав ні лактолог ні неонатолог, хоч вона їх досить напрягала!!! Сказали,
    Коли на третій день нас виписували та дівчина бігала просити лікарку щоб її ще не виписували, бо груди вже були тверді і боліли, температура піднялась.....а Ліля Петрівна дитину виписувала, бо претензій до дитини не було він добре набрав вагу:girl_devil: Отак на Мєчнікова підтримують грудне вигодовування і сприяють налагодженню лактації!!!
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Увага! збираємо інформацію про пологовий будинок на Мечнікова!

    Мабуть, Задорецька.

    Моїм неонатологом на Мечнікова була Чупрініна Елеонора Вікторівна- я нею дуже задоволена. Гарно консультувала, суміші не нав язувала.Тобто це така спокійна, адекватна, "нейтральна" лікар. Стосовно Лілі Петрівни- вона вела і діток моїх родичок,і у знайомих- їй справді не місце на посаді зав. неонат. відділенням.
     
  13. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Увага! збираємо інформацію про пологовий будинок на Мечнікова!

    я народжувала на Мечнікова 2009,серпень,от медсестри (непригадую імен,я лежала на 4 поверсі блондинка середнього віку)радили догодовувати,коли попросила щоб допомогли/показали як прикладати дитину мені заболіло а медсестра каже "а хто казав що це приємно і неболяче"а я розгубилась і піддалась... на суміш,і мучилась з тріщинами від неправильного прикладання,бо постіно намагалась дати цицю і все невиходило,а вони вогню підливали.....записали на якусь процедуру для грудей неможу згадати як називається типу дарсонвалля...але для сосків.неприємна процедура,то моя неонатолог каже неходи це дурниці а я ще здивувалась....чому вона так каже...але ми приїхали додому і ГВ відновили.
     
    Останнє редагування модератором: 28 Листопад 2011
  14. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Увага! збираємо інформацію про пологовий будинок на Мечнікова!

    після "допомоги" медсестер мала великі проблми, на слова Іри-лактолога про нездатність світлошкірих блондинок годувати грудьми-посміхнулась,казала,щоб я розслабилась і годувала,а не слухала псевдолактолога,про питання щодо прививок-казала,якщо робити,то не раніше року..одним словом,претензій жодних..лише задоволення з нашої "співпраці"
     
    Останнє редагування модератором: 28 Листопад 2011
  15. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Увага! збираємо інформацію про пологовий будинок на Мечнікова!

     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2011
  16. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Увага! збираємо інформацію про пологовий будинок на Мечнікова!

    Шкода що я знимки не зробила. На Батальніій на 1 поверсі в дитяче відділення мами віддають своїх новонароджених "щоб відпочити". Нас туди поклали насильно - в кювез через стрімкі пологи. Я в тій кімнаті стояла і вимагала мені віддати дитину, а медсестрички мене виганяли, в 5 ліжечках лежали дітки і в кожного з бузі стирчать пляшки з сумішшю!!!! Я стерегла щоб мому маленькому недай Боже суміші не дали, на що вони сміялися - ви що думаєте, вона у нас з крану тече?
     
  17. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Увага! збираємо інформацію про пологовий будинок на Мечнікова!

    у нас один і той самий палатний був) його Олег звати :)
     
  18. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Увага! збираємо інформацію про пологовий будинок на Мечнікова!

    Я народжувала в травні 2011 на Мечнікова. Неонатологом була Задорецька. Сказати про неї щось дуже хороше - не можу, для мене її що було, що не було... Ще в родзалі зранку сказала, що прийде до мене, після того, як переведуть в післяродову палату, розкаже про те, що мені робити, як харчуватись, годувати дитину, як доглядати за дитиною, про можливі проблеми... Того дня так і не зявилася... Побачила я її тільки, коли забрала свою дитинку до себе, так і нічого не говорила. Прийшла "помагати" своїми порадами лише наступного дня. Нічого нового і толкового я так і не дізналась - загальні фрази. Ніколи сама в палату не заходила, не питала, як справи, чи щось треба. Я й не скаржилась, бо до того була на курсах і добре знала, що і коли робити.
    Молозива в мене було багато, дитинка не голодала, багато спала, але за перші 2 дні втратила 250 гр (родилась 2800), то Задорецька лякала, що якщо буде й так далі, то будемо чимось догодовувати. ЇЇ ці фрази мала десь в носі, бо чула, що молоко прибуває і груди вже ого-го як набрали. Я переживала, що мацьопа і на третій день ще втратить вагу, бо хоч молока було багато, маля багато спало і їсти дуже не хотіла. Та, на щастя, набрали ми 112 гр і Оксана Володимирівна вже нічого не казала.

    ---------- Додано в 11:22 ---------- Попередній допис був написаний в 11:13 ----------

    Стосовно лактолога Іри, то чогось поганого про неї сказати не можу, але і похвалити важко. На жаль, повелась, щоб сходити до неї. Груди сильно набрали, а мала по 4-5 годин спала і багато не їла, я переживала, що можуть бути проблеми і звернулась до неї. Про те, що в мене якісь не такі груди і я ними не зможу годувати (як тут писали інші дівчата), вона мені не говорила. Навпаки, казала, що груди дуже хороші для ГВ. В мене був набряк на одному соску, то понавиписувала мені хтозна-що. Я ж вдалась до простішого способу - капусти))))
    Думаю, ці лактологи мали б самі ходити по палатах і консультувати на місці, показувати, як правильно прикладати, годувати дитину. Але маємо те, що маємо. За час перебування в пологову ніхто так і не показав, як прикладати дитну.
     
    Останнє редагування: 13 Жовтень 2011
  19. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Увага! збираємо інформацію про пологовий будинок на Мечнікова!

    і я з цим зіткнулася!
    нічогісенько, а ні слова мені не сказала! а на моє запитання, як правильно годувати, відповіла витріщивши очі, "Мамочка, це у Вас друга дитина? Ви не знаєте як дітей годують?"
    Також пропонувала суміш, але дякую Богу, що мій лікар, заходив по 100 разів і вчасно все помітив, прислав чергову акушерку і та зробила, все що треба! Бо я напевно, вибухнула би...
    А дівчата з сусідньої палати таки догодовували діток. Я спитала, нашо, сказали, лікар порадила... :girl_devil::girl_impossible:
     
  20. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Увага! збираємо інформацію про пологовий будинок на Мечнікова!

    А що на Мечнікова і лактолог працює??? Вау!!! А я там народжувала в липні і цього навіть не помітила. За 5 днів мого перебування в ПБ я навіть там такого слова не чула, не щоб до мене такий спеціаліст приходив. Малий не вмів брати груди перші дні, то я просила чуть не кожну акушерку чи медсестру, щоб показали як. А вони лише вставили мою грудь в ротик дитині і все і їх не хвилювало, що вона випльовувала її. Аж одна медсестричка показала мені як це робиться (щоправда за гарне "дякую"). Зараз Слава Богу синочок дуже гарно гамає цицю.
    До речі, під час перебування у роддомі до мене приходила жіночка і випитувала мене за ГВ у ПБ, а в мене суміш і бутилочки на самому видному місці , задавала питання стосовно того як підтримують ГВ у пологовому, чи показували як прикладати до грудей, чи пропагували суміш. То я відповідала чесно , що казали догодовувати сумішшю, ніхто нічого не показував як годувати грудьми. Я навіть не знаю що то за жіночка була, але явно з якогось комітету.
    В мене совість чиста, що було - те й сказала.
    Стосовно Л.П. теж далеко не найкращі враження залишились. Так мене налякали, що малий какає зеленим (я ж то дурна пам"ятала-пам"ятала, а коли вродила все вилетіло з голови), втрачає вагу (лише 150 гр), що я поки добре не "віддячилася" не хотіла мені його віддавати в палату. Після "подяки" так біля нас мало не стрибала і дітки такими здоровими відразу стали (які і були такими) і виписали нас дуже швидко.