У мами біля серця - як у Бога за пазухою

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 2 Травень 2010.

  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ну дитина наче на напрягається, але іноді відчуваю, що хоче часу з мамою. Навіть показові стали тепер візити бабусі - колись вона хотіла йти з бабою гуляти, а тепер каже бабі побути з малюком, а гуляти - з мамою. Або митися лиш з мамою, хоч раніше нормально то робила з татом і часто.
    @nibysh ви мене погріли своїм коментарем, дякую.
    загалом думка про дрібні моменти мені подобається, ну може воно в нас зараз десь так і є. Бо малий вдома спить дуже-дуже мало і то часто в мене на руках - щойно його відкладаю - прокидається. Тому мати спільний час поки він спить мало можливо, хіба що читаємо.
    Без мишки не можу цитувати нормально, але дякую @Orman , що написали про вечірнє гаркання, бо я зараз потребую "доказів" того, що не тільки в мене буває зле так би мовити
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ми зараз граємо з Владом в настольні ігри коли Яська спить (все одно в мене на руках спить і нічого толкового дуже зробити в той час не виходить). Прямо на дивані або на журнальному столику\табуреті приставленому до дивану (якщо якась гра вимагає більш рівної поверхні). Влад вже майже навчився не ревіти як белуга коли програє :girl_haha:тому сну меншої не дуже шкодить таке наше заняття
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 2
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ми іноді так бавимось в доміно - на підлозі правда, я злізаю вниз з малим на руках
     
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Спробуйте більше мами їй дати :).
    Ціною деяких господарських справ.
    Під час прогулянки більше діалогів.

    Долучайте до своїх справ, навіть таких типу "перекласти кришки, протерти ложки".

    Йой, в нас нема настільних ігор. Хіба старший пазлами захоплюється....
    А так, малювання, вирізання, кінетичний пісок, пластилін (був :)) майже щодня. Конструктори. Для лего - є Легодень, зазвичай якийсь вихідний - і це тема чоловіка.
     
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В мене тепер почастішали спалахи "гаркання". І не лише вечірнього. От не тою стороною ставить деталь лего вже третій раз і я вже гарчу. Встидно, вибачаюся, цьомаю. Пояснюю, що в мами буває дестабілізація рівноваги) Життя таке. Мами не можуть бути ідеально спокійними цілодобово.


    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ооо, в тебе лего неправильно ставить, а у мене як уроки зі старшим роблю і він 2 рядочки з 10-го разу не може вивчити, то мамі зриває дах. І сама потім розумію, що не варто було, що він просто вірші не любить вчити, та й він у першому класі. Проте то, мабуть, ота загальна задьорганість за день увечері виливається. А подразником стають оті уроки(((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1