У кого де було весілля?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 29 Грудень 2006.

1. levandivka

levandivka З яйцями...

У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ БУЛО весілля (ювілей/ДН/хрестини/роковини). Якщо НЕ БУЛО - читаємо уважно попередні дописи.

Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!

Останнє редагування модератором: 24 Травень 2015
  2. Olenka Matviikiv

Olenka Matviikiv Well-Known Member

Княжий двір не рекомендую .
    Можливо колись там і було смачно , але на даний час кухня бяка. Та і сам зал , якщо подивитися , якийсь пошарпаний. Ми якось думали там робити зустріч однокласників , відмовилися , коли поближче познайомилися із цим закладом.
    Європа , це в Солонці, точно не Сокільники.
    Була в Галицькій короні , там шикарно. Територія , зал , кухня , все супер. Одні позитивні емоції.
    В інших закладах особисто не була на весіллях чи інших святкуваннях, чула лише за них відгуки, тому, рекомендувати їх чи не рекомендувати, не буду.
    Можу порадити приглянутися до Оріону. Там теж гарна територія, ліс навкруги, озерце біля ресторану , є готель (якщо потрібно для деяких гостей, можна наперед замовити номери), молодим у подарунок йде номер. Кухня дуже смачна . Ціни теж у межах норми.
    Є декілька залів , від ресторану , здається до 70-80 осіб, бенкетний зал чи то 200 чи до 250 осіб вміщує (не пам'ятаю).
    Лояльний менеджер , іде на зустріч , порадить у всьому .
    Сама робила там весілля минулого року , тому, можу вас запевнити, що пишу це все з власного досвіду ))

3. Martusja

Martusja New Member

Дуже дякую) візьму до уваги) так Європа, це в Солонці))) розглядаю як варіант, але мало відгуків про неї(

4. Pioniya

Pioniya New Member

Вілла Австрія - вулиця Наливайка, 14, Нагоряни, Львівська область,

Сантіно - Львівська область, с. Наварія, вулиця Шкільна, 35,

5. Galinkaaa

Galinkaaa New Member

Доброго вечора) хто святкував весілля в Духовній Семінарії??
    Як там?