У якому віці народжувати?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем viltis, 19 Грудень 2007.

  1. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Є такі кадри, коли діти ним приймаються як "своя кров", а жінка так і лишається до кінця чужою і меншовартісною. Особливо, коли діти візуально на чоловіка схожі і в чоловічої родини така традиційна для них лінія поведінки. Тоді діти і доглянуті, і все для них, і живуть, вчаться, працюють надалі у спокої і достатку, а жінка/невістка/мама - обсуговуючий персонал не вартий ні подяки, ні уваги. І виходить вроді хороший батько.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Хороший батько, який показує дітям поганий приклад стосунків дружина-чоловік, щоб його доньки теж таку долю мали? Ні, то не є хороший.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    То все так відносно...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Якщо вже розмова про будь-яку неідеальність, то твердження "якщо в чомусь нехороший чоловік, то значить і нехороший батько, бо який же то приклад дітям", як на мене, справді доходить до абсурду. Ми всі маємо якісь недоліки, і ми всі вибрали собі батьків для наших дітей, які природно, теж мають якісь недоліки, то хіба це означає, що не можемо бути достатньо добрими батьками і матерями?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Звичайно, що всі не ідеальні.
    Моє твердження просте: якщо людина дуже поганий чоловік (тиран, абюзер, тощо), то він не може бути ідеальним батьком.
     
  8. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    А роботоголік може? І взагалі, що значить - ідеальний чоловік /батько?
     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Роботоголік в значенні, що сидить зранку до ночі на роботі? Тоді - ні, бо дітям треба батько і треба бачити здорові стосунки чоловік-дружина.

    Ідеальний - для кожного свій.
    Для мене важко чітко розділити на дві категорії характеристик батька і чоловіка.
    Ідеальний батько такий, в якого діти виростають психічно здоровими і можуть будувати здорові стосунки в майбутньому. Звідси автоматично виключаються фізичне насилля, психологічне насилля, алкоголізм і тд. Щоб будувати здорові стосунки - потрібно бачити приклад. Вірю, що можна від дітей дещо негативне в стосунках мама-тато приховати, але зовсім все не сховаєш.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Я не те, що Вас переконую, але тут ще залежить, хто тим дітям на життєвому шляху зустрінеться.
    Бо, наприклад, в родині тата така традиція. Взяв тиху дівчину молоденьку з села (чи і в місті знайшов що погодилась і вважає нормальним таке життя, як я вище написала), підлаштував під себе. Дітей вивчив, на роботу хорошу влаштував і тд. І діти кажуть, що в них хороший тато. Для мене то більший критерій.
    І навіть, як вони будуть мати приклад відношення до своєї мами, зустріне син, закохається в іншу жінку, яка себе може відстояти, з якою муситиме рахуватися. І все. Чи ще десь буде мати якийсь досвід. Це життя...
    І краще він буде мати спогад, як тато за них дбав, а не як мій... Навіть не маю що про нього добре згадати. Особливо як в дорослому віці вже побачила, як тати дбають про своїх дітей, як то у інших може бути. Щось шукають, взнають, переживають. Ой...
     
    Останнє редагування: 15 Січень 2020
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Все вірно, але таких немає. Люблять і за недоліки, пробачають навіть батьків, що відмовились від дитини. Для мене критерій, коли кажуть - в мене був хороший тато. Значить таки чоловіку щось вдалося у відносинах з дитиною.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я вас розумію. Оскільки ідеальних таки не буває, то кожному не вистачало чогось в своєму батьку. І саме це зараз дуже болить. У нас завжди дискусія на цю тему: чоловік каже, що його батьку було на нього начхати в матеріальному та виховному плані, але хоч і не сварив/бив (його тато завжди після роботи лежав мовчки на дивані і не давав свої зарплати на дитячі потреби); а я кажу, що мені пофіг, що мій тато мене забезпечував матеріально і «виховував», але такого я нікому не побажаю (у мене тато тиран, бив нас, маму, насміхався, часто пив і тд).
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Немає на вас, дівчата, модератора :girl_haha:.
    Зовсім страх втратили і тему заоффтопили :girl_crazy:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Смішно Смішно x 2
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Агов, модератори! Перенесіть кудись.
    Я взагалі не звернула уваги, де то ми такий базар розвели.
     
  16. juliaos

    juliaos New Member

    Мені вже 26, а я досі не одружена, що вже казати про дітей) Кожного дня від рідних, друзів та просто знайомих чую невдоволення, що вже надто пізно, буду одна.... Але для мене це дуже відповідальний крок, напевно ще зовсім не готова
     
  17. Lionn

    Lionn New Member

    Взагалі вважаю, что одружуватися потрібно якомога пізніше, щоб думати головою якомога краще перед цим
     
  18. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Доброго дня! Мені 34, чоловікові 42. маю двох діток 12р і 6 років. Обидвоє пологів- кесарське. Думала що на тому поставлю крапочку. Як згадаю тривогу під час вагітності і недоспані ночі першого року, то до сих пір третього не хотілось. Але закінчила молодша донечка садок і мене жахливо накрило сантиментами що мої діти виросли і я їм вже не буду потрібна. З ностальгією заглядаю на улюблений садочок , в який вже не буду нікого водити, на дитячі іграшки, які вже от-от будуть не актуальні…
    Як зрозуміти що то справді бажання мати ще дитину, а не якийсь мій кризовий період…? Бо то ніби сніг на голову думка- треба срочно родити ще, поки не пізно.
    Запитання до тих хто родив після 35- як все пройшло? Чи справді важча вагітність і більше ризиків? І чому ви наважились, якщо маєте ще старших дітей
     
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    То може дайте собі трохи часу, щоб зрозуміти. Ностальгія то нормально. Трошки посумувати- теж ок. Дозвольте собі пожити в цих почуттях і побачите.

    Народити ще , я вважаю, теж не пізно. Материнство таке різне в різному віці. Я народила третю у 36р. Старшим було 7р. і 4р. Війна мене застала на середині вагітності. Ми нікуди не виїжджали. Але то така радість, вона наче знову нас об'єднує: діти завжди біжать до маленької, всі до неї хочуть, ми постійно всі збираємося біля неї. І я вже в рази спокійніша, мене не так лякають хвороби, вакцинації, побут. Просто живу собі і дітки біля. Дуже мене тішить моя велика сімейка. Воно все, звісно, потребує маминих сил, але це того варте, принаймні я так зараз відчуваю.

    Надіслано від мого SM-G973F, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  20. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    А третя вагітність/ пологи були важчі? Були страшилки про ризики після 35 років?