У якому віці народжувати?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем viltis, 19 Грудень 2007.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Смішно))). Хай вже потрохи починають)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я не на себе приміряю, я знаю що в такому віці стрімко зростають ризики для жінки і для дитини.
    А вони лише планують.
    Інтуїтивно мені здається, що ніц з того не буде. Але я не розумію для чого вони постійно про це говорять. Питати не буду.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. evita

    evita Active Member

    Так,має чоловіка і він ніби за....але якісь страхи в неї є..."якщо не встигну виростити дітей,що люди скажуть?...."
     
  4. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Вибачте, але і народивши в 20, можна не встигнути виростити
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  5. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Це сказано, не особисто до Вас, а в загальному.

    Тут без коментарів, це просто думки вголос. В 46, людина повинна розуміти ситуацію, і приймати рішення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. evita

    evita Active Member

    Їй не 46))
    --- дописи об"єднано, 22 Березень 2019 ---
    Вона лише недавно вийшла заміж....а боїться лише вона (начиталась всякого....і про те ,що дитина даун може бути в такому віці....і що невстигне виростити.......
    в цій ситуації я б сама собі не знала б шо радити а іншій людині ........
     
  7. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Запросіть її зареєструватися на ДП )))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Страхи є у всіх. Бажаю подрузі гарних діточок!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Та немає якоїсь особливої ситуації.
    Дитина з синдромом чи іншим нездоров'ям може народитись в будь-якої мами, це ризик кожної вагітності (насправді в абсолютних величинах ці ризики +/- сильно не відрізняються, а от у відсотках звучить драматичніше - подумайте, що ризик 1%, який збільшується Аж вдвічі, це 2%, але "вдвічі" звучить дуже страшно. Цифри до прикладу, справжніх не пригадаю, але це десь так в загальному відображає ситуацію. Тому тут дві рекомендації - з одного боку не нагнітати даремно ситуації, а з іншого, розуміти, що така можливість існує для всіх і працювати з внутрішнім прийняттям цього факту.
    Не виростити - з погляду середньої тривалості життя - встигає, з погляду того, що, як і в першому пункті, трагедії стаються - вік тут ніяка не страховка ні для кого.
    Бажаю Вашій подрузі спокою і мудрості, і здоров'я, звичайно)

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Зараз нас всіх забанять і правильно зроблять :)

    Хорошій знайомій на днях 38. Чекає двійняток. Має трьох синів. Дуже вболіваю за їхню чудову родину.
    Вагітність її за перебігом трошечки відрізняється від перших трьох - слабкість більша, ходити тяжче. Але з двійнею, думаю, було би дивно, якби було інакше. Аналізи в нормі. Мама оптимістична :) Діти в захваті і очікуванні :)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  11. Ari

    Ari Well-Known Member

    50 років перші пороги двійнята. Дітям зараз якщо не помиляюсь +-10.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. evita

    evita Active Member

    Дай Бог їй здоров'я і сил для дітей
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    я думаю, що свідомо відтягувати появу дитини до такого віку не варто...Давайте подивимось правді в очі. Десь там в матриці все ж закладено, що материнство пізнається жінкою в молодому віці. Ну але не завжди в нас складається особисте життя так як нам хочеться, а народжувати від будь-кого, бо вже 25 теж не хочеться. Я за те, щоб все ж закцентуватись на пошуку чоловіка який би створив умови, за яких жінці буде комфортно стати мамою. І я зараз не про хороми чи машини. І якщо то трапиться в 30-35 - чудово, а як сталося з вами у 25-30, то нема чого зволікати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Я народила дитину, коли мені було 35, нічого страшного в цьому не бачу.
    Зараз багато таких жінок , серед моїх знайомих є троє.
    І нічого , живемо, і дітки здорові.
    Це все в голові -
    Бажаю Вашій подрузі здорових та щасливих діток.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    тобто питання чи народжувати чи не народжувати взагалі?
    так ми складені фізіологічно, що організм зістарюється. і впершу чергу це стається з репродуктивною системою. бо якщо якісь збої тілі - то організм в першу чергу кидає всі сили на відновлення життєво важливого органа без якого існування неможливе. а розмножуватися, так би сказати, і не обов"язково.
    тому не треба затягувати свідомо з вагітністю. але і відмовлятися від неї через гіпотетичний вік теж не варто.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Людина думає, а Бог вирішує! В світовій практиці в переважній більшості, жінки схильні народжувати після 35 (з міркувань матеріального підгрунтя, розвитку кар'єри і т. д.). Якщо не помиляюся в нашій державі є закон по крайній межі віку народження - середньостатистичний вік життя жінки мінус 18років, в результаті і буде межа по закону. Всі решта обмеження в нашій голові. Недавно був сюжет, де жінка народила в 60! первістка (все ніяк не виходило, а тут медицина допомогла).
    В любому варіанті народжувати варто! Ці маленькі посмішки і рученята життя цілого варті! Інколи сам задумуєшся чи наважишся ще раз пройти цей шлях (недоспані ночі, проблеми з молоком...), але потім ця дурь проходить сама собою))) .
    Буденність зі своїми роботою, готуванням їжі і т. д. ще буде набридати і не раз, а от справжніх цінностей (дітей, сім'ї) відкладати не треба!
    Успіхів!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. evita

    evita Active Member

    Дівчата дякую всім за ваші думки і поради)
     
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    От як на мене це сильно перебільшена думка. Маю декілька подруг-знайомих, що живуть закордоном. То я власне від них почула думку, що то не зовсім так. Справді, там народжують досить часто вперше після 35, але здебільшого заточені на кар'єрі панянки або емігрантки(не нелагали, а власне емігранти). Бо їм треба зачепитись в чужій країні, встати на ноги. Ну або так складається особисте життя. А середньостат. жінка, яка мешкає в своєму містечку чи місті, ходить щодня до праці, планує материнство до 30 років, як і в нас. Знову ж таки, я не володію статистичними даними, але маю таке враження особисте.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та бо в нас звикли кивати на «закордон». А в тому закордоні є купа різних країн з різною динамікою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  20. Merry

    Merry Well-Known Member

    та ні, там до 30 ще всі думають про зовсім інше)
    І кажу зараз саме про "нормальних" жінок, не імігрантів, трудоголіків, тощо.
    Маю на увазі такі країни як Німеччина, Франція, Великобританія. Не володію інформацією щодо південніших країн (Італії чи Іспанії)