У якому віці народжувати?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем viltis, 19 Грудень 2007.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А потім третє, ну після внуків...Ну а чьо? Всяке буває. То, щоб діти не розслаблялись і внуків не підкидали(яка я добра сьогодні, а сама то...). "Не дай внукам вилізти на голову, народи ще одну дитину" - новий лозунг сучасної жінки.
    ПиСи То не тролінг. Цілком норм сприймаю таке...
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Подобається Подобається x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Тільки мене насторожує той факт, що вона ще навіть не вагітна, а вже точно знає що буде дівчинка?
     
    Останнє редагування: 15 Лютий 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та йой. Любе-голубе. То ж як нові мешти. Виносять за тебе, вибавлять за тебе. І в люди можна з собою взяти. І фотки в іг класні будуть. Я не можу бути толерантна до подібних речей, хоча зараз зихисників певно набіжить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Прочитала її(Байрак) інтерв'ю в КП. Там печаль повна...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Та, то купа тексту, тут сам факт, що в 55 вперше планує стати мамою)) вроді не було сказано, що за допомогою сурогатної матері, тобто хоче народити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. ingenfoi

    ingenfoi New Member

    Ну та далі як вийде вже :)
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мені однозначно подобається такий варіант:)
     
  8. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Перебуваю в шоці. Є жінка, яку питання "в якому віці..." не турбує :girl_crazy:

    Познайомились з її чоловіком - в них 19 (девятнадцять) діток. Молодшому 6, старшій - 28 років. Цій жінці 48.
    По суті, всі без гв. Середня різниця в віці між дітьми - один рік. Максимальна - 1р7місяців. Чотири останні - кр.
    Це настільки мені незрозуміло, що аж зачаровує. Тобто, абсолютно розслаблено: заміжня жінка може заванітніти, вагітніє - народжує. А в якому віці, а то-сьо... :)
    Нормальна, адекватна в спілкуванні сімя (і не тільки в спілкуванні) - просто 19 дітей.
    Старші четверо - вже сімейні, живуть окремо, допомагають матеріально.
    Особистий автомобіль - автобус :girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Varya

    Varya New Member

    Якщо дуже хочеться, то можна народжувати в будь-якому віці.
     
    • Креативно Креативно x 1
  10. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Сьогодні дізналася, що вже й третю дитину народила, десь через два роки після другої) так що, на мою думку, вік 35+, 40+ не є такою страшною проблемою для вагітнення і народження дітей.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    плюс один аби здоров)я хватало) а то піти до лікаря -наслухаєшся
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Моя свекруха народжувала мого чоловіка (першого із своїх трьох синів) разом із своєю мамою, яка в той же час народжувала свою останню сьому дитину.
    Дуже велика і дружня родина.
    Мені спершу було важко усіх запам'ятати...
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. evita

    evita Active Member

    Доброго вечора всім
    ....мені цікаво в кого які думки з приводу того ,що жінка хоче народити дитину після 35років та ще й планує стати багатодітною мамою?...розумію,зараз такий час ,що і тим кому за 50 народжують але чи ще не пізно ...?(моя подруга "озадачила "мене цим питанням...
    Я сама ще не стала мамою ....тому мену важко їй щось порадити.....
     
    Останнє редагування: 21 Березень 2019
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    У мене коліжанка в 37 народила двійнят. І автоматично стала багатодітної, бо вже мала 5річного сина. Повірте, це не нам вирішувати
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    я в 36 народила двійню:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Навіть не знаю, що написати. Якщо це свідоме відтягування, то це не є добре, на мою думку. Хіба ця жінка чайлдфрі і не впевнена, чи хоче дітей взагалі, або просто немає ще з ким народжувати. Нам часто здається, що все можна спланувати, що все в наших руках. Та зайдіть навіть тут в тему "Завагітніти, виносити..." і побачите, скільки різних буває історій. Все більше випадків, коли в молодих жінок настає клімакс в 35, або, коли безпліддя лікують роками і потім посипають голову попелом, що так пізно почали планувати. Добре, коли все добре, а якщо ні?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ні, не пізно. Я народила двох з чотирьох після 35-ти.

    А вона заміжня? А то ми зараз тут нарадимо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    Мої знайомі планують дітей, а їм уже по 45. По розмові мають серйозний намір народжувати, після того як завершать серйозні справи, якими зараз займаються. Я себе постійно ловлю на думці, що їй вже пізно, а вона ще й зволікає. Почуваюсь від тих думок трохи махровою бабкою з-під під’їзду. Хто знає випадки перших пологів після 46р?
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Ліля Пустовіт народила першу дитину в 47р.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Алла Мазур народила в 42)) а так, якщо почитати, то багато є таких, але не варто приміряти все на себе, в когось в 16 років, а в когось 46.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1