У якому віці народжувати?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем viltis, 19 Грудень 2007.

  1. bonato

    bonato Member

    мені 25 і їй 25, але в неї уже була донька 5 років. Ось і думайте чи варто поспішати. Хочете раннього одруження -будь ласка, але діти хай почекають, аби потім не страждали
     
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    а чого діти страждати мають? від того, що в них батьки молоді, чи як?:) бо я шось не зрозуміла від чого вони страждатимуть)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. bonato

    bonato Member

    зустрічання, то одне. А життя разом зовсім інше. І тоді частенько розпадаються саме молоді сімї. Аби у цьому випадку не страждали діти, то треба із ними трішки почекати. РІк або два і ви будете знати - вийде у вас щось чи піде тріщина по стосунках.
     
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Частенько розпадаються різні сім"ї :crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    а навіщо тоді одружуватися, якщо давати собі випробувальний термін на перевірку сімейного життя? то хібашо якийсь контракт складати, де будуть пункти скільки часу має пройти перш ніж оця перевірка пройде:) було б дивно, якби пари одружувалися з метою: "давай подивимося, чи вийде у нас щось чи ні". та й ті тріщини у стосунках різні бувають, деякі можна заклеїти спільною любов'ю.:)
    і справді розпадатися можуть сім'ї, в яких вже дорослі діти.
    і я знаю декілька випадків (знайомих) коли дівчина з дитиною вдруге виходила заміж, і ті тати приймали дітей. і один тішився, коли малий почав називати його татом, інший теж малого сприймає як свого. і той другий хлопчик теж все розуміє, і навіть прікалується, що в нього два тати і три баби:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    у мене в 25 був син 5 років, син півтора року і я була вагітна донькою
    чоловік казав, що в моєму віці це дорівнює "вагітна у 16" :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  7. bonato

    bonato Member

    тут головна думка не що дитині 5 а їй 25, а що вона виходила заміж вдруге
    --- дописи об"єднано, 14 Червень 2016 ---
    Дівчата, дічата, а ви про дітей подумайте, як їм це все пережити. наприклад моя менша дитина і досі не може зрозуміти, чому у її сетри два тата:sad:
     
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    ну все не сплануєш. як то кажуть "якби знав де впаду, то б соломку підстелив". але не думаю, що дівчата, які розлучаючись вже мають дітей від колишнього чоловіка, будуть казати, що краще їм би було не заводити цих дітей, а почекати рік-два.
    і ви наводили приклад, що треба дати час стосункам ,подивитися як вони будуть розвиватися, але ж може бути ситуація, коли все добре, а вже після народження дітей виникають якісь труднощі. та й краще вже два тати, ніж жодного)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ви темою явно помилилися. Народжують, розлучаються, одружуються в різному віці. І факт пізнішого народження дитини не страхує від розлучення.

    --- дописи об"єднано, 14 Червень 2016 ---
    не знаю, щось мені не весело з цієї тези.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

     
  12. bonato

    bonato Member

    давайте не будемо як нам усім тяжко, а про те, що взяли шлюб перед Богом, ось і миріться та несіть свій хрест. Народили дитину, будьте добрі - глядіть. серед кола моїх знайомих є ранні шлюби, але прикладом вони бути точно не можуть. Хоча їхні діти стали справді самостійними. Особливо смішно коли мій брат іде з дочкою, а дехто думає, що з жінкою. Молоді простіше, вони менш відповідальні, ай неподжобається- розбіглися, і пофіг на дітей, коли тобі 25 ти вже серйозніше до цього відносишся, а коли 30 то думає не лише за себе.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Маючи зараз двох дітей, розумію, що ідеального/підходящого віку-стану-відносин просто не існує. Є дещо спільне і вище, що підтримує сімю в цілісності. Якщо вже торкнулися теми шлюбу перед Богом, то згідно Біблії існує модель сімї за Божою вказівкою: дружина слухається чоловіка, чоловік піклується про дружину та слухає Бога, тобто Бог-чоловік-дружина, в такому порядку (плюс любити один одного та шанувати батьків :)). Як тільки щось в такій моделі порушується - зазвичай люди мають проблеми занадто глибші, ніж ті ж фінансові: коли наприклад дружина лізе поперед чоловіка ("бо знає краще/має право/та побув би він на моєму місці/та мене на руках носити треба....") або коли чоловік слухається не Бога, а когось там десь... або взагалі не задумується та живе "нормально, як люди"...
    Але попередньо, це надзвичайно відповідальна робота батьків, виховати своїх дітей (на власному прикладі, в ідеалі) так, щоб у дітей, коли б вони не вступили в шлюб, було чітке розуміння, як влаштована сімя з погляду Біблії, ну якщо ж таки беруть шлюб. Нажаль, священники того не розповідають, та й батьки не часто то розуміють, тому і
    - не рідкий випадок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    повірте, деякі екзмпляри і в 40 років далі є безвідповідальними .
    Тому так критично, сидіть до 25 і ніяких дітей, бо ще можете розійтися - трохи ідіотизм.
    Є пари, що розходяться і в 40 років , і 50, коли діти вже дорослі? То нормально?
    хто пише, що тяжко? до чого тут хрест до віку , в якому народжувати дітей. Ніхто, здається, тут не писав і не пропагував, що дітей треба народжувати рано. Діти - дар Божий і не треба вказувати, коли і в якому віці народжувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  15. bonato

    bonato Member

    Є пари, що розходяться і в 40 років , і 50, коли діти вже дорослі? То нормально? - якщо дітей прилаштували в сімї, то хай роблять як їм добре.
    --- дописи об"єднано, 14 Червень 2016 ---
    Діти - дар Божий і не треба вказувати, коли і в якому віці народжувати. -мають бути очікувані та бажані, а не сюрпризом у 17 років.
    --- дописи об"єднано, 14 Червень 2016 ---
    Ніхто, здається, тут не писав і не пропагував, що дітей треба народжувати рано.

    І от , що мене здивувало, так це те, з якою повагою тут всі спілкуються. І те, що дівчата майже всі одружені , а про кількість молодих мам взагалі мовчу. -слова автора теми, яка про молодих мам говорить із захопленням.
    --- дописи об"єднано, 14 Червень 2016 ---
    ПС здаюся, а то всіх не переспориш
     
  16. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Вас ніхто і не просив комусь щось доказувати , ваша думка така, в когось інша , то і все .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Доволі цікаве відео про наявність дітей у сім"ї ібатьківство :girl_smile:
     
  18. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Навіть сюрпризом у 17 років діти не перестають бути даром Божим ;)
    Більше того, мені в і 37 цей дар став тааакииим сюрпризом, що про "очікуваний і бажаний" на початках мова взагалі не йшла :blush:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  19. Persena

    Persena New Member

    думаю до 25 лет первого ребенка родить это нормально. Хотя в 25 и старше первого если родишь тебя назовут "старородящая первородка"
     
  20. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    :ireful1:
    Це совкові застарілі стандарти. А я тих, хто їх дотримується назву древніми бабками, які застрягли в совку:derisive:))) хай тільки попробують мені таке озвучити:punish:. Давно пора міняти ті дурні стандарти...:beee:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3