У якому віці народжувати?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем viltis, 19 Грудень 2007.

  1. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Мені хотілось дитину дуже років з 16 - але особисте життя склалось тільки у віці 23, народила в 26 першу дитину, другу в 28. А зараз барахлить мені і тут і там... працюю зараз над покращенням стану здоров"я, бо дуже б хотілось народити ще, а я тут і без вагітності якась доходяга. А може вагітність запускає якісь компенсаторні механізми, не знаю. Якщо розглядати тільки аспект здоров"я, то я думаю, що тут питання не у віці, а як людина слідкує за своїм здоров"ям - можна в 16 бути менш здоровою ніж в 36. Навіть одна і та сама людина, в більш старшому віці може бути більш здоровою ніж була у молодшому віці. Ну я зараз над тим працюю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 3
  2. Bluewing

    Bluewing миється в бані

    Село тут ні до чого. Скажіть хай менше лізуть....!
     
  3. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Мені навпаки здається, що в 20 мені фізично було б значно важче, ніж зараз в 32. Так шо то все індивідуально.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Залежно, що є причина, а що наслідок. Не не вагітніють тому, що паряться, а паряться тому, що не вагітніють. І тим, в кого це виходить на раз-два, того не зрозуміти
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ось що пишуть:
    Вторая беременность: что нужно знать и к чему готовиться?
    • Если после родов прошло достаточно много времени, то беременную считаютпервородящей, и вторые роды расценивают как первые.
    То яка перерва між пологами робить їх "знову першими"? Колимст казала мені знайома, що народжувала з інтервалом другу дитину, і лікарка їй теж щось таке казала що "То ви вже знов першородяща, і організму може бути знов все як вперше, а ті що мають малу перерву між пологами легше народжують "по звичному шляху і організм ще все пам"ятає":girl_yes2:, може хтось з таким сам стикався?
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    старші гінекологи говорять про 12 і більше років. Але ці теорії ніким не доведені
     
    Останнє редагування: 22 Травень 2016
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Та ясно що на сайтах активно "копірайтять", то перше-ліпше з нету і то не головне)) Але таку фігню чула і раніше: тепер пригадую що про 12 років читала що вважається "різниця коли все як вперше".
     
  8. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Хм,то мені ще трохи(3 роки) і в мене буде знову,як перший раз)Хоча в цьому є свої переваги.)
     
  9. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Я народила вперше в 20, вдруге в 29, втретє в 33. Всі три вагітності плановані, всі три без ускладнень, як і пологи - швидко й майже безболісно.

    Пишу тут тільки от через який аспект - коли плануєте дитину, треба думати і про сприйняття потім материнства вами, про стосунки з дитиною і про ваше самопочуття в майбутньому.

    Старша донька була як подруга, але я тоді була дуже молода і не жила стільки материнством - без придихів над малюсенькими пальчиками, без тріумфу над першими досягненнями ("само собою, так і має бути, як ще?"). В молодших було з точністю до навпаки... але от синові 11, мені 44, і він ще б хотів на ровері зі мною ганяти, а мама інколи вже змучена фізично, і виснажена психічно.

    А з середульшою все супер - вона вже достатньо доросла, аби маму потребувала для бесід на дорослі і майже дорослі теми, і водночас дає мамі дихати. )

    Ну але то суто моє бачення, звісно.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Інформативно Інформативно x 2
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"



    так говорили в радянські часи старі гінекологи. На чому базувлося? Ні на чому . На тому ж, що і "стара першонароджуюча": краще з народженням дітей не затягувати. 12 років різниці між пологами- це вже автоматом означало, що вдруге жінка вагітна після 30- ки, а то і 35-ки. А на той час це вже мама "не першої свіжості". Організм жінки кожну вагітність сприймає по своєму- не важливо, яка різниця між вагітностями. ТОбто він не має "пам яті", що от перша вагітність була легкою, значить і друга така буде. Чи навпаки. Шийка матки змінюється вже після перших пологів, і те ж вічко уже назавжди залишається іншим, ніж у жінки, що не народжувала. Еластичність тканин в будь-якому разі із віком зменшується- колагену виробляється менше. Тобто це не залежить від різниці між вагітностями. Досвід пологів, якщо вони вже хоч раз у жінки відбулися, організмом запам ятовується назавжди. "Пам ять " не стирається. А все решта залежить від іних чинників-фізичного стану мами на час вагітності, генетичні особливості ( якщо наступні дітки від іншого батька), психологічне відношення до вагітності, наявність оперативних втручань на жіночих органах до вагітності і т.п.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Про таке не чула :girl_smile: А що якщо "від іншого батька" то вагітність інакше е протікати може? То хіба якщо резус-конфлікт буде, а так то тіло жінки, з її "пам"яттю". І з тим самим чоловіком вагітність теж по-інакшому протікати щоразу може:girl_haha:
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
  13. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @сніжна ну мене саме ця тема не цікавить якраз :) Резус-конфлікт то зрозуміло, а от інше то вже хіба у людей якась ще з несумісностей виявиться, чула що таке іноді буває.
     
  14. DBar

    DBar Member

    замуж в 20, ребенок в 22, второй в 24))))Сейчас мужу 27, мне почти 26. 5 лет счастливой семейной жизни и двое любимых карапузиков. У каждого свое время рожать и замуж выходить.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Мені вже 32, діток ще нема (але дуже хочеться) і я вважаю, що краще народжувати в 20-22, бо в 32 вже не стільки енергії й руху що в 20. Так що, дорогі жіночки, не бійтеся народжувати рано, щоб потім не щкодувати що пізно.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    то вже по якому колу оте " краще народжувати в ... " ? ))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Слава Богу, вже 2037 допис в темі))) то ж тема так і називається. треба ж десь язики порозминати))
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Тю...А що після 32 то вже пізно? Я от в 32 тільки заміж вийшла, а народила в 34. Якось і не думала жодного разу що пізно. Все вчасно, я вважаю)))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  19. octavia

    octavia Well-Known Member

    В 32 ще більше енергії і руху , бо розумієш яка то насолода мати дитину , на відміну від 20 коли робиш все на автоматі тому ,що так треба !
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  20. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    А що, тут бізнес обговорювати ?
    --- дописи об"єднано, 25 Травень 2016 ---
    Воно то так, але як подивлюся, що в моїх одноліток вже майже дорослі діки - трішки завидки беруть )))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2