У якому віці народжувати?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем viltis, 19 Грудень 2007.

  1. viltis

    viltis Well-Known Member

    Вперше завітавши на цей форум, подумала, що тут всі такі дорослі))) і поважні. Але вже потім переглянувши інфу, зрозуміла, що тут --переважно моя "вікова категорія" , тобто молоді люди. Комусь , 25, комусь , 23, 21 і т.д.

    І от , що мене здивувало, так це те, з якою повагою тут всі спілкуються. І те, що дівчата майже всі одружені , а про кількість молодих мам взагалі мовчу.
    Найбільше мене вразила Маруся-мама, яка є матір"ю для 4 чарівних діток ( моя мрія, чесно кажучи).

    І хоча, в суспільстві зараз всі кажуть, що є тенденція до збільшення віку породіль і віку, в якому вступають до шлюбу....Цей форум ніби заперечує всі ці "пльотки"

    Хотілося б спитати Вас, а в якому віці ви одружувались і народжували дітей???

    І особливе питання до Марусі -мами ---- як то мати 4 діток??? і чи велика між ними різниця у віці?
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Одруження і народження дитинки:)

    Одружився в 22 (дружині було 24). Донька народилась коли мені було 23 (дружині 25 відповідно). 4-х поки що не хочем :)
     
    • Подобається Подобається x 12
  3. malyatko

    malyatko Guest

    Відповідь: Одруження і народження дитинки:)

    одружились в 23 ..діток ще немає..(не зовсім є можливість для того, але дуже хочемо)
    думаємо десь через рік будемо вирішувати це питання 6)
     
  4. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Одруження і народження дитинки:)

    А Ви молодці!!! Не мали жодних пересторог, що жінка старша ( хоча, думаю, це і не відчувається). Бо в наш час люди якісь дивні... В мене подружка зустрічається з хлопцем на 3 роки молодшим, то бідна таке вже наслухалась.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. a.ilchenko

    a.ilchenko Member

    Відповідь: Одруження і народження дитинки:)

    Цього року 24 серпня :) п'ять год як одружений - польот нормальний!
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. julka

    julka Well-Known Member

    Відповідь: Одруження і народження дитинки:)

    Одружилася в 21 (чоловіку було 22 роки), зараз мені 24 і чекаємо на найдорожче сонечко в нашому життті, нашу дитинку!!!!
    Мені всі казали шо це рано, але тут не вгадаєш можна вийти заміж в 27 і недовго прожити разом(нібито зрілий вік), а можна в 17 і на ціле життя, це як в кого яка доля....
    Я щаслива і не жалію, що вийшла заміж, життя з людиною яку любиш, це теж Божий дар, який треба цінувати (хоч інколи дуже важко, миритися з тими чи іншими недоліками, але треба стрататися)
     
    • Подобається Подобається x 11
  7. malyatko

    malyatko Guest

    Відповідь: Одруження і народження дитинки:)

    є щось таке в людей.. :-( ні щоб радіти за пару так знаходять всякі підтексти та підгрунтя..
     
  8. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Одруження і народження дитинки:)



    А на аватарці то Ви поставили майбутній вигляд донечки?:haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Одруження і народження дитинки:)

    одружилася в 23, народила доцю в 25...
    трохи рано вийшла заміж...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. julka

    julka Well-Known Member

    Відповідь: Одруження і народження дитинки:)

    Нє, то моя похресниця кубинка Ліа-Марія:):):)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Одруження і народження дитинки:)

    одружились в 22, дітки в 24 і 26.

    гм... а чому так вважаєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Одруження і народження дитинки:)

    Я, як і a.ilchenko, 5 років одружена :)
    Мені 26, чоловікові 30, доньці 3 роки
    Навіть не знаю, що сказати - рано я вийшла заміж чи ні, з одного боку з народженням дитини втрачається багато можливостей, а з іншого відкривається не менше перспектив. І ще, до цього не можна бути повністю готовим і все спланувати. Таке от.
     
  13. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Одруження і народження дитинки:)


    Красуня)))) я б хотіла таку донечку мати...але видно , не судьба, бо на Кубу не збираюсь)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Одруження і народження дитинки:)

    Заміж в 24 (чоловік на рік старший). Перша дитина - в 26, друга буде в 29. Заміж напевне не рано, а з дітьми можна було ще трохи і почекати, хоча залежить з якої т.з. дивитись, зрештою все що робиться - на краще.

    Не дивлячись на те що менше ніж за місяць буде 29 , сприймаю себе так, ніби тільки рік тому ВУЗ закінчила :D
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Одруження і народження дитинки:)

    Я вийшла заміж в 20, чоловіку було 23. Ніколи не думала, що так рано захочу, хотіла перше карєру.... Але як то кажуть "шафа на голову впала":)
    І за раз ЗОВСІМ не шкодую!!! Чекаємо первістка. Народиться, коли мені буде 24.
    А ще помітила таку річ. Ті, хто одружився в університетські роки, живуть собі щасливо, а ті, хто тоді не одружився - досі не можуть знайти своєї половинки:sad: Та її і нема де шукати вже - мало часу на розваги, а на роботі ті самі люди... Хоча, як в кого...

    Додано через 3 хвилини
    Ще скажу таке. Ми з дітьми хотіли трошки почекати, щоб "пожити для себе". Хоч і жили щасливо, але справжнє "життя для себе" почалось, коли дізнались, що нас вже троє :).
    Отак - діти не кінець світу, це НАЙБІЛЬШЕ ЩАСТЯ!
     
    • Подобається Подобається x 20
  16. julka

    julka Well-Known Member

    Відповідь: Одруження і народження дитинки:)

    То моєї дворідної сестри (вона на половину українка, наполовину кубинка), а донечка має теж змішану кров, і українську і кубинську.
    На фото їй 2 роки, коли приїздила то я її навчила трошки говорити українською "Я тебе люблю":)
    Думаю якщо у вас буде донечка/синочок вона/він буде найкраща/щий, найкрасивіша/ший для вас, бо це ваша кровинка, найрідніше шо в людини є!

    Додано через 3 хвилини
    Lyolik,я б в житті не дала вам 29 років, дуже гарно виглядаєте, максимум на 24 роки
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Одруження і народження дитинки:)

    Я вийшла заміж в 22 чоловік на рік старший. Хоча мені здається що вік тут не відіграє вирішальну роль. Просто я "свою"людину зустріла у 21 рік, якби зустрі раніше можливо і заміж би раніше вийшла, хоча можливо і ні:) У будьякому випадку я дуже щаслива що все склалося саме так.
    Доню я народила в 26. І думаю, що також саме вчасно. Хоча спочатку і нервувала, що я до того ще не готова.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Одруження і народження дитинки:)

    А я вийшла заміж коли мені виповнилось 17! Не думайте, не залетіла! Просто я з своїм чоловіком зустрічалась з 9 класу, а він старший за мене на 7 років, людина вже хотіла серйозних відносин, а я малявка, вітер в голові! Так ми зустрічались 3 роки, по закінченню школи почула від нього слова "Будь моєю дружиною" А я, закохана по вуха погодилась і ми відгуляли весілля! Жили ми рік як здорова, повноцінна сім"я, але щось нам бракувало, виявляється ми обоє хочемо одного й того ж! Хоч я була переконана в тому що дітей ще рано заводити, хотя б в 20 перше! Мені було дуже приємно, коли чоловік гладив по животику і казав:"Там буде моє маленьке дитятко рости!" От після року подружнього життя ми дізнались, що в мене під серцем розвивається наше маленьке чадо! Радості чоловіка не було меж! Чесно кажучи, я ще жодного разу не жаліла що так рано вийшла заміж і тепер вагітна! Для створення сім"ї були всі умови!
    Чесно кажучи довго не хотіла викривати свого віку, боялась що до мене тут будуть відноситись як до дитини!
     
    • Подобається Подобається x 24
  19. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Одруження і народження дитинки:)

    Я вийшла заміж в 25. Для мене це був саме той вік. Раніше ніколи не хотіла заміж, а відтягувати на потім, до 30-ти скажімо, поки кар'єру не зроблю, не було сенсу. Зараз спокійно собі працюю, робота і сім'я один одному не заважають. Дітей ще нема. Плануєм в наступному році почати працювати над цим:) Але якщо станеться по-іншому, будемо тільки раді. Таке от.
    А ви хитрунка, своїми планами чому не ділитеся? А. ще одне: хочу 3-х дітей:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Одруження і народження дитинки:)

    Ну, насправді, я ще не одружена:sad: Живемо разом і весілля назначене на 30 серпня ( то якраз після захисту диплому в одному вузі і держіспитів в іншому). На той час мені буде 22, а коханому 24. А дітей ..не знаю...Я дуже сильно хочу ---я б на другий день після весілля вже б вагітною ходила)))) . Та й наречений дуже їх любить і хоче. А як вийде, то не знаю:o

    А тема виникла після того, як з подивом зауважила, що в класі буду першою! хто одружується, а в групі лише 3 дівчат одружились ( і то , того року), тоді як в паралельних вже і по 2 дітей мають.

    Додано через 3 хвилини
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Тупо! Тупо! x 1