У чому вбрані наші дітки?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем viltis, 10 Квітень 2009.

  1. viltis

    viltis Well-Known Member

    Я останнім часом стикнулась з проблемкою --ніяк не можу вгадати, в що саме вдягнути свого малюка, щоб йому не було жарко-холодно. Одні дивлячись на мого хлопчика кажуть, що я його парю, інші кричать, що здуріла, бо маленьку дитинку залегко вдягнула. Та й погода в нас така мінлива. То я зранку дзвоню до мами ( вона гуляє з собакою, і питаю чи жарко, і як вдягати приблизно) а потім в обід перевдягаю, бо стає дужже жарко.

    Як правильно визначити кількість одягу???
     
    Останнє редагування модератором: 6 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Як на мене, демари - то вже на добрий мінус. Зараз 100% буде жарко в них. Я б взагалі не випускала таку малу дитину по вулиці ходити, але раз вже показали таку опцію, то може купіть черевички чуть більші, щоб ще на весну були. Або в мешти теплішу шкарпетку вдягайте, скільки там тої осені лишилося. Хоча, з іншого боку, з нашими то зимами, може взагалі демарів не треба буде :)
     
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, у що вдягаєте сьогодні дітей, бо я щось трохи розгублена
     
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    5 років. Легенька курточка(вітрівка), колготочки, спідничка, низенькі чобітки( лише шкірка, без утеплення), можливо тоненьку шапку. Кажу можливо, бо на вулиці ще не була, а вчора мала місцями ходила без шапки.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Майка, светр, весняна курточка, колготи, джинси, черевики, шапка.
    Я не дуже роздягаю дитину, то хоч тепло, але раннє тепло дужн оманливе і легко застудитися.
    Вдягаю, щоб дитині не було душно, а комфортно в русі. (2,5 рочки)

    Надіслано від мого SM-J110H, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 28 Лютий 2017
  6. happy story

    happy story Well-Known Member

    сьогодні вдягнула легеньку кофточку, куртку, колготки ., штанці, шапку.
     
  7. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Сьогодгі у нас ніби +10. Зранку дощило. Гуляти вибрались рано, ще перед 10. Дитина у візку спить. Доці майже 11 місяців. Одягнута була ще по зимовому. Тоненька шапка, суцільний комбез з капішоном, черевики, колкоти, боді на довгий рукав, шарф, рукавички. І чехол на ніжки, без одіялка.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, як сьогодні одягаєте?
     
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Легеньку кофтинку, безрукавку(при нагоді скинемо), лосіни, кросівки. Без шапки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Майка на довгий рукав. Безрукавка. Светрик (потім зніме) Весняна куртка. Лосинки і черевички. Шапку дала (зранку було +5)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. happy story

    happy story Well-Known Member

    Майка, кофта, сведрик, курточка, лосіни, колготи, чобітки, шапка....

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ми вийшли гуляли пів 9.
    Тонка футболка на довгий рукав, балонова безрукавка, джинси, тонка шапка (але лише тому тато одягнув і так рано ще не гуляли, а так то без шапки). Вдень має бути спека, то думаю без безрукавки буде, для підстраховки кофтину-курточку з капюшоном візьмемо.

    Надіслано від мого LG-H422, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Підемо гуляти скоро -колготки, туфельки тканинні, сукенка на довгий рукав, светрик або плащик-дощовик ( тонкий). Без шапки
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  14. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    А як з малюком, який ще не ходить? Планую одягти бодік на короткий рукав, тонкі колготки, тонкий светрик, джинси, махрові шкарпетки замість взуття, тонку куртку на флісі і тоненьку шапочку. Чи можна одягти плащик типу куртки-вітрівки?

    Надіслано від мого Lenovo A5000, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Нічого собі, вітер ще холодний.
    Ми гуляли в бодіку на короткий рукав, гольфик на тонкому ночьосі, вітрівка, але не така літня, а трохи щільніша,мколготки, джинси. Щось не знаю чи добре вбралая бо ручки якісь прохолодіі були, і постійно пробувала, то мокрий не був. Для мене така погода як зараз то найгірше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Ми на таку погоду, в місяців 10-11малої, вже брали тонку куртку, котонову двохшарову. Моїй на флісі було ну вже дуже душно навіть з одною кофтиною.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Мій був у бодіку на довгий рукав, кофтинка на довгий рукав, колготки тонкі, шкарпетки тонкі, спортивні штанці тонкі, спортивна курточка на байці з капюшоном, тонка шапка і пінетки.

    Старша в майці, тонкий гольф, безрукавка, спортивні штани, шкарпетки, кросівки і шапка.

    На градуснику +18, але вітряно
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В нас тепер бувають ситуації, що одна без шапки (їй жарко), одна в трикотажній (їй вітряно), одна в в'язаній шапці (їй дууууже зимно):girl_crazy:
    Сьогодні на майданчику гуляв хлопчик в рукавицях і ніякі мамині вмовляння не примусили його їх зняти. Хто спостерігав ситуацію кілька секунд збоку, дивилися на маму вкрай осуджуюче:connie_pull-pigtail.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Сьогодні зі своїми дітиськами, поки вибралась , меншого вділа чоловічок+кофта тонка+джинси+легка курточка +легка шапка+кросівки, то старша кричала що вона вдіне чоботи зимові і все)) ледве одягли кеди:girl_nea:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    ми сьогодні гуляли з шапкою на підхваті =) На районі дуло капець, то в шапці, а їхали в центр - тиша, спокій, і навколо всі, включно зі школярами з зимових шапках.... Реально, жодної дитини дошкільного віку без шапки не зустріла....
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В нас теж капець якийсь, я з дитини осінню (одношарову в"язану акрилову) шапку наразі навіть не пробую зняти (в нас загалом з отитами досить часта історія, тому я не дуже ризикую, особливо у вітряну погоду). Але та вреднота мала собі наверх на шапку ще й капюшона від куртки вже 3 день натягує бо "вітре здує шапку\ холодно\ голова замерзне" :girl_in_dreams:Днями рукавиці теж просив :girl_crazy: (при тому що і взимку не завжди їх одягали)
     
    • Подобається Подобається x 2