У чому вбрані наші дітки?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем viltis, 10 Квітень 2009.

  1. viltis

    viltis Well-Known Member

    Я останнім часом стикнулась з проблемкою --ніяк не можу вгадати, в що саме вдягнути свого малюка, щоб йому не було жарко-холодно. Одні дивлячись на мого хлопчика кажуть, що я його парю, інші кричать, що здуріла, бо маленьку дитинку залегко вдягнула. Та й погода в нас така мінлива. То я зранку дзвоню до мами ( вона гуляє з собакою, і питаю чи жарко, і як вдягати приблизно) а потім в обід перевдягаю, бо стає дужже жарко.

    Як правильно визначити кількість одягу???
     
    Останнє редагування модератором: 6 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Merry

    Merry Well-Known Member

    таку можна на светрик на пізнішу безвітряну осінь
    А , взагалі, я такі безрукавки вже не купую, купую з одним шаром синтепону, практичніші
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @KAPUCHINKA я одягаю на светрик з капішоном, такий тепліший , але то ще не на таку погоду, зараз то легкого светрика вистарчає
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    я люблю безрукавки, страшому даю їх рано, коли йде до школи, одягає її по олімпійці чи курточці вітрівці, так само і доці, але поки за тепло для такого комплекту.
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    то можна одягти. коли холодно. на кофту теплу. аби не було вітру сильного і дощу. по руках холодно не повинно б бути..
    --- дописи об"єднано, 16 Вересень 2016 ---
    у львові ще без светрика вдень можна гуляти) плюс 24-26
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну може, у нас ввечір вже не дуже. До обіду в футболці, але вже вечірня прогулянка потребує якогось светрика, бо як сонце заходить, то стає доситб так зимно
     
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Я розумію, що то не на зараз. Просто маємо, тай питаю як то носити.
     
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ну фсьо, сандалі і шорти можна пакувати в коробки, сезон таки закінчився - переходимо одразу на шапочки і колготки)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Я ще якось певно морально не готова до колготів((( але певно скоро треба давати старшому, поки ходить так. З тою погодою то безрукавку ще не одівала йому, може хай трошки потепління буде:girl_smile:
     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Саме цим вчора весь вечір займались дружно всією сім'єю.
    А зранку, коли Ромчик йшов до школи, о 8.00 було 4 градуси жари на термометрі. Колготки ще дітям не вдягала, але бачу вже меншій так точно пора. Я б і на себе вже добрячий начос натягнула.
    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    а я б на себе і шапку:girl_yes2:
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Сказав би то хтось моїй дитині.. Бо наразі добре, хоч дає під сандалі шкарпетки одіти... Інші бути ні в яку...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Даринка сьогодні в кроксах надвір рвалась. В неї взагалі своєрідне поняття про стиль. Це чув весь під'їзд. Допомогло лиш те, що я розділась, сіла дивитись телевізор і сказала, що гуляти не підем.


    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Зранку на термометрі було +9., тож я малому колготки сьогодні одягнула під штани (зараз, до речі +13 показує). В кросівках вчора змерз, то сьогодні алярмово купувала осінні черевички. Мали бодік, фліску і осінню курточку+шапка.
    Як себе перебороти не закутувати дитину, коли пробуєш за шиєю/руки вище ліктя - теплі, а ніс і пальці просто льодяні?
     
  15. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Просто не зважати на ті льодяні пальці:)
    Але сьогодні всередині дня справді було дууже холодно. Теж подумувала про колготи малому, але наразі були в спортивних штанах, шкарпетках, кофтині на довгий рукав і курточці на флісі з капюшоном.
    А малий взагалі рад був би зращу з ліжка в одній футболці вибігати на вулиці. Як вдягаю, крик і лемет. Навіть, як я одягаю собі безрукавку, протестує і свариться:) В мене росте морж мабуть, далися взнаки постійні купання в басейні обливання з шлангу)))
     
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    ми нині гуляли в ерго і я в розстібнутій куртці. Кві вбрала колготи, шкарпетки, бодік, флісовий костюмчик і шапочку. всі довольні-мені тепло, доня спала як той ведмедик:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Мій телефон показувати сьогодні близько 15.00 години +14 ти дитина була в бодіки на короткий рукав, кофтині на довгий рукав, флісовому костюмчику з капішоном і махрових шкарпетках. Шапочка була у візку. Ми ще лежимо в люльці і мали теплу накидку від люльки накинуту.
    П.с. нам 5.5 місяців, хто з телефону.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  18. happy story

    happy story Well-Known Member

    Я сьогодні вдягнула Аню в бодік на довгий рукав, кофтину,курточку, колготки, лосінки і черевики. Налякалась що дитина перемерзне,бо руки були як лід,ніс аж синій. Приіхали додому ,роздягаємся, спинка тепла. Я так розумію, якщо спинка тепла,то дитині тепло,чи як? Бо щось собі не уявляю як то доцю тепліше вдіти,щоб і руки з носиком були теплі?
     
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Одягнути рукавиці і замотати ніс шарфом:)
    Ніс і руки контактують з холодним повітрям, як вони можуть бути теплі? Організм відганяє кров від кінцівок, щоб не витрачати дарма енергію. Бігати, стрибати, пити теплий чай - тоді і руки стануть тепліші. В візку можна прикрити чимось, бо холодіна вчора була страшенна. Цікаво, як сьогодні буде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    То треба перечекати. Йде адаптація до холоду. В мене самої ніс і руки зимні, бо організм ще до холоду не звик. Вчора йшли з малою до школи. То вона жалілась, що їй в ніс і щоки холодно. А я кажу: "А зимою ж взагалі мороз, але обличчя адаптовується. Ми ж зимою його нічим не замотуємо". Не люблю того переходу на холод. Скоріше б все "устаканилось".
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    Дівчата , підкажіть, будь ласка, як вдагаєте дітей близько 10 місяців в таку погоду як зараз. + Яке взуття? Ми почали недавно тільки ходити по дворі. Купила мештики, кілька тмжнів походили, вже треба черевички. Думаю, чи варто знову грошв на вітер викидати? Чи купити Демари вже на зиму? Але в них ще певно буде жарко. + Розмір мештиків в нас 17. Навіть нема багато такого маленького взуття. Не знаю, де шукати. Дякую за поради!

    Надіслано від мого Lenovo S90-A, використовуючи Tapatalk