У чому вбрані наші дітки?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем viltis, 10 Квітень 2009.

  1. viltis

    viltis Well-Known Member

    Я останнім часом стикнулась з проблемкою --ніяк не можу вгадати, в що саме вдягнути свого малюка, щоб йому не було жарко-холодно. Одні дивлячись на мого хлопчика кажуть, що я його парю, інші кричать, що здуріла, бо маленьку дитинку залегко вдягнула. Та й погода в нас така мінлива. То я зранку дзвоню до мами ( вона гуляє з собакою, і питаю чи жарко, і як вдягати приблизно) а потім в обід перевдягаю, бо стає дужже жарко.

    Як правильно визначити кількість одягу???
     
    Останнє редагування модератором: 6 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    А ну з шапкою, то дійсно, діло проходяще, я її туди, а вона звідти :), і так тисячу раз, і вкінці-кінців, воно мені треба? заводжу в тіньок, а вітер-приємний, теплий, нехай насолоджується :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Кірюшка вдень гуляє голячком.Хіба, як ідем гуляти, маєчку якусь легеньку одягаю йому. Але без панамки бо, як хотіли купити її - кричав і знімав. А насильно я не вмію. Ми теж в затінок ховаємось постояти і нам дуже гарно. На ніч підгузник, тонюсенькі колготочки і тонесенький світерок і тільки тому, що плаче як його легенько вкриваєш. Може проснутись, як спав і не заснути коли вкриватимеш.
     
  4. devnull

    devnull Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Дівчата, я колись для свого малого шила такі фланелеві мішочки на легенькій гумочці, що вдягаються аж під пашки, щоб не морочитися з повзунками чи штанцями поки воно зовсім маленьке (до 3-ох десь приблизно місяців). Будо дуже, дуже зручно і малому і мені.
    Може хтось знає і порадить, чи зараз щось пдібне можна купити, бо шити вже зараз мені зовсім часу шкода.
    Дякую наперед!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Я в Антошці бачила такі мішечки легенькі. У відділі з одягом для наймеших діток
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Дівчата допоможіть!!!!!!!!!Які з підгузків є хороші? Вже перевірені Памперси чи може є щось із дешевшого, але теж хорошого?????????
    Вчора зайшла в "Антошку" і побачила якісь з Нідерландів(назву забула:sad:) Розповідайте. Буду вдячна за будь - яку пораду;)))))))))):girl_smile:
     
  7. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    а ми в одній легенькій майці. і лежить цілу ніч розкритий. тіко попробуй вкрити - зразу розкопається. але вдома тепло. перше думала, що йому зимно. але зрозуміла (коли ночували в батьків, де було холодніше), що якби йому було холодно, то не розкопувався би!
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    купую Aro в метро. Якість цілком пристойна, а економія суттєва. В житті в Антошці підгузки не купувала.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Кльово. Якби я раніше про таку фірму і можливість знала, то зекономила би значну суму на підгузках для своїх малявок. Ми брали завжди в Антошці Хаггіси, але не ті дорожчі (зелено-салатова упаковка), а дешевші ( червоно-синя). Тоді що ті, що інші коштували недешево :sad:
     
  10. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    мабуть нам всім з підгузниками в окрему тему :) Ми носимо підгузники молфікси , дуже ними задоволена, купую зазвичай в рукавичці, або в мето 72 шт коштує 130 грн , якість не гірша за памперси, на які до речі у Маркіясика страшенне подразнння . А в чому вдома вдіті ваші малявочки , бо ми тепер практикуємо одні трусики і маєчку.
     
  11. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Не знаю, чи буває гірша....може то тільки в нас, але від Памперс відразу почервоніння були.
    Ми купляли Ліберо, добре нам підходили, поверхня сухою залишалась довше, ніж в інших (що добре для тривалих прогулянок), і АРО (трохи гірші, але теж нічого).
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    А ми не можемо користуватись нічим іншим тільки Pampers, бо від тих Huggies чи будь чого іншого у нас таке роздраження було - аж до крові. Рани просто робились на дупці і ніякі креми не допомагали.

    літом бігає цілковито голе, хіба хто пожаліється що дитину треба вбрати бо вибігає на двір а там сусіди добрі...
    А так то ходить в споденках/спідничці і майочці, або суконочці легенькій. Ми не практикуємо вдома одне а на вулицю інше. Діти вбираються зразу так щоб можна було кудись вийти.
     
    Останнє редагування модератором: 2 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  13. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Порадьте початківцю в покупках дитячих речей де можна купити якісні речі по помірних цінах? :shy:
     
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    еврошопи, стоки і тому подібні секонди....Якщо маєте час і натхнення то якраз там можна знайти пристойні речі( часто нові з бірками) по дешевих цінах, а якість відмінна
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Та пару раз заходила, правда собі щось подивитись. Нічого не купила, бо нічого не підйшло. А малявці хочеться щось новеньке купляти.
     
  16. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Новеньке буде гарне вам до першого прання,навіть якшо коштує дорого,але мусите самі переконатись в тому
     
  17. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Я вчора щераз відвідала Антошку. Дівчата, не знаю за якими цінами ви купуєте, але маленькі Памперси(") за 94 шт. коштують 159 грн без знижки, а якщо ви маєте картку, то 151. Це вигідно, чи Аro дешевші виходять?
     
  18. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Ми зараз підгузники Аро або Хеппі купуємо вже 4 або 4+, то АРО виходить по 1,35грн., а Хеппі- 1,70 за шт. А Хеппі 0 чи 1 ще дешевші, наскільки я пам"ятаю.

    Оленка
    Я переконалась, як мама двох малючок, що речі із секонду, хоч і ношені- більш якісні, те,що на базарах-переважно китайське і після 2 праннів розлазиться по швах або линяє і не має вигляду. А ті речі, що брала старшій на секонді- перу і перу- менша доношує все в чудовому стані.
     
    Останнє редагування: 2 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  19. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    може ви і праві. Я трошки попиталась по знайомих, то багато хто на секондах купляє. Як то кажуть "дешево и сердито".

    А серед львівських гамазинів який має помірні ціни. Я маю на увазі Унтошки, пелікани і т.д.?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Sasha_sha

    Sasha_sha Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Я покупаю детские (и не только) вещи в маленьких магазинчиках. Это трикотаж украинских производителей. Можно купить в магазинах от фабрик. В Моём раёне на ул.Шевченко (напротив ц. Андрія) трикотажная фабрика, еще одна на ул. Бр. Міхновських. Хороший магазин возле оперного по ул. Городоцкой и возле "Трембіти" на Коперника (остерегайтесь китайских вещей!). Вещи дороже чем на базаре но качество намного лучше!
     
    • Подобається Подобається x 4
  21. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Я для немовляти речі купила в магазині "Діва Семенюк", на пл. Петрушевича, ще такий магазин, здається є на Сихові. Якісно, порівняно з Антошкою - дешево. Виробництво українське. Пару речей купила в Оrchestra, ну там знижки були, а так ціни дорожчі за Антошку. Непогані речі за нормальною ціною бачила в Тигресі в Скрині на Городоцькій. Але то все речі для немовлят, для більш старших діточок не дивилась)
     
    • Подобається Подобається x 3