У чому вбрані наші дітки?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем viltis, 10 Квітень 2009.

  1. viltis

    viltis Well-Known Member

    Я останнім часом стикнулась з проблемкою --ніяк не можу вгадати, в що саме вдягнути свого малюка, щоб йому не було жарко-холодно. Одні дивлячись на мого хлопчика кажуть, що я його парю, інші кричать, що здуріла, бо маленьку дитинку залегко вдягнула. Та й погода в нас така мінлива. То я зранку дзвоню до мами ( вона гуляє з собакою, і питаю чи жарко, і як вдягати приблизно) а потім в обід перевдягаю, бо стає дужже жарко.

    Як правильно визначити кількість одягу???
     
    Останнє редагування модератором: 6 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Ми не переодягаємось,лише на нічний сон в піжамку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Мій малий спить в піжамках,і останнім часом, без шкарпеток(каже -мама німи карпетки:))Завжди має рушник ,він ним носик тре,щоб заснути..накритий дитячим одіялком(ноги завжди розкриває)...А на двір гуляти -то коли тепло було легеньки колготки і штаньці або джинси ,кросівки,а на верх,бодік -маєчка, і кофточка(вітровка про всяк..в сумці),і шапочка або бонданка джинсова.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Цікаво чому......Якраз хотіла купити бодіки з коротким рукавом для спання.
    Спимо під одним одіялом, та й в квартирі зараз тепло, то вдіваю Денису памперс і футболку на довгий рукав (бо з коротким не маєм :ninja:), і за годину та футболка в основному шию і плечі прикриває :xaxa::xaxa: Тому хотіла бодіки купити, щоб спина закрита була.....
     
  5. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Може тому, що зазвичай боді внизу з кнопочками,і якщо дитинка спить без підгузника а ще й крутиться ві сні ,то вони мають здатність "притискати" пісю і натирати-принаймні хлопчикам.Я пару разів теж малому вбирала"щоб був ефект закритої спинки"але йому той бодік робився як "стрінги" і натирало йому попку і пісю і я більше не вбирала!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    А я без бодіків не уявляю "одіту" свою дитину. Стрінгами в нас не робиться, можливо, тому, що в памперсі...Ми і спимо, коли холодніше, в бодіку на довгий рукав і штани від піжами, але повністю розкритий (якийсь в мене трохи дивний, як накриваю, то зразу будиться і не засне поки не розкриється, то тепер і взагалі не накриваю).:confused: І влітку люблю пісочниці. Я за принципом "главное - хвост" (тобто спина:xaxa:) А на денне спання не переодягаю, але обов"язково знімаю штани чи колготи.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Я Софійці вбираю бодік тільки на памперс,переважно надвір,щоб спинка голою не була.
    На денний сон як було потепліло клала її голеньку,накривала рушником,а як холодніше,то спить в сорочечці,все решта знімаю.Вдень спить спокійніше,можна її чимсь накрити,вночі не получається:confused:.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Я на день його вдіваю в бодік на двір:)(в мене вони маєчкою зверху),то вдень він не жаліється ,хоч і сідає і скаче і падає-а от вночі пару раз таке помітила і щось не вдіваю:no:,хоч маю таке припущення ,що то ще й від розміру виробу залежить,бо вони купувались"на памперс",а коли без нього ..то трохи завеликі...:confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    і мені цікаво чому не можна.....бо ми постійно в бодіках і вдень ,і спимо:umbrage:
     
  10. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Бодік дійсно дуже практичний на прогулянку, бо маєчка вилазить з штанців. Але постійно в ньому бути не є корисно. Памперс краще тримається - це, звичайно, зручно, але шкіра більше дихає, коли поверх маєчка або розпашоночка і памперс не притиснутий до попи
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Та памперс у будь-якому разі буде притиснутий до попи:confused:. Ви ж крім бодіка ще й штани, мабуть, одіваєте, та й сидить дитина в колясці на попі...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Ви не зрозуміли, я говорила про те, що спати в бодіку не є корисно. Хоч слово "корисно" тут, мабуть, неумісне. Скоріш, просто незручно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Машуня Д

    Машуня Д Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Доцю намагаюсь вдівати на двір приблизно як себе, хіба трішки тепліше(я в кофтинці- то в неї +бодік). Останнім тижнем не завжди вдається вгадати з температурою на вулиці:8:
    Помітила ,що коли спить в бодіку то дупя може бути трішки червона. Я так розумію, що коли памперс сухий то є ще якийсь проміжок між ним і тілом, а під ранок памперс вже повний то він щільніше прилягає і парить. Спаткаєм переважно в " чоловічках" чи футболка+байкові штанці.
     
  14. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    А моя маленька з піжамки виросла, нової ми ще не купили, тому просто "перекваліфікували" деякий одяг в спальний. Поки що кладу її спати в шкарпетках, штанях і сорочечці на довгий рукав. У нас квартира в прохолодній стороні, тому вночі не дуже тепло, я сама якщо на короткий рукав - мерзну.
     
  15. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    В шкарпетах спати не дуже добре, бо порушується кровообіг в ступнях
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    я і сама в шкарпетках спати не можу.... в мене в них ноги мерзнуть,певно справді через кровообіг. але малій взимку після купання вдягаю, бо вночі завжди "розкопується".
     
  17. Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Нам 4 місяці,зараз гуляємо в пісочнику,спимо в бодіку....на вулиці ще використовуємо легусіньке покривало
     
  18. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Цей тиждень-просто жах, а не погода! ніяк не можу вгадати, що вдівати на малу. Беру завжди якусь кофточку на всяк випадок. Сьогодні гуляли в пісочнику, але переживала через сильний вітер..короче не літо, а не знати що!
    А спимо зараз в бодіках, або в сліпіках. Але в сліпіках жаркувато мені здається..ще й під ковдрою.
     
  19. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Ми якщо спимо в бодіку то тільки в більшому на один-два розміри, щоб не тиснув, а так просто в футболці, або в піжамі, якщо холодно,
    без шкарпеток спить без проблем, але таки періодично вдіваю, бо не терпить ніяких покривал, правда на такі випадки маю такі розтягнуті шкарпетки.
    А на вулиці дійсно дурдом, даю зараз в основному бодік, і легеньку кофтину, яку то надягаю то знімаю, мальоту це дратує, але що я маю до небесної канцелярії?
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Моя спить або в бодіку і спальнику, або в сліпіку без нічого.

    А сьогодні гуляли в бодіку на короткий рукав, в комбінезончику джинсовому який типу шортиків зі шлеечками, в носочках і панамці. Теж трохи вітер смущав....але загалом було жарко тому мабуть вділа малу правильно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    ми гулям в платячку, і в памперсі, шапки, то на 2 секунди, тому вже не вдіваєм, а вітер, то минуче:), спимо в бодіку, як писала Усмішка на розмір більшому.
     
    • Подобається Подобається x 1