У чому вбрані наші дітки?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем viltis, 10 Квітень 2009.

  1. viltis

    viltis Well-Known Member

    Я останнім часом стикнулась з проблемкою --ніяк не можу вгадати, в що саме вдягнути свого малюка, щоб йому не було жарко-холодно. Одні дивлячись на мого хлопчика кажуть, що я його парю, інші кричать, що здуріла, бо маленьку дитинку залегко вдягнула. Та й погода в нас така мінлива. То я зранку дзвоню до мами ( вона гуляє з собакою, і питаю чи жарко, і як вдягати приблизно) а потім в обід перевдягаю, бо стає дужже жарко.

    Як правильно визначити кількість одягу???
     
    Останнє редагування модератором: 6 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    а я навпаки, малого вбираю ЛЕГШЕ ніж себе:xaxa:.І вдома, я змерзлюх, до останнього ходжу в носочках ,а дитина боса, без памперса, в самій футболочці....все "втик" за це получаю від чоловікової мами, що типу дитина мерзне, а я кажу, що загартовую його :), тим більше, що мій синок, навіть як сопелььки раз мав, то і то скидав ті носочки...надворі до мене все бабаки прстають, що я безтолкова мамаша, і дитина в мене мерзне...З чого вони таке взяли?....Малий здоровий, ганяє....Нє, має як їхні внуки в пухових курточках стояти і не мати змоги навіть ворухнутись! Я в таких випадках просто йду геть, їх і так не переконаєш, тільки вислухаєш, яка зараз молодь.....гірша звичайно.....
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    В нас джинсиків є кілька пар,то помітила шо одні,які нібито добрі по розміру,вузькі в кроці і дитина не може в них вільно рухатися як завжди,не може,наприклад,стати на високу сходинку,то я їх їй тепер і не вбираю,хоча на вигляд вони в нас найгарніші. Не згідна на рахунок колготок,в нас всі бавовняні,без синтетики,інша справа в теплу погоду під штанці надягати дитині ще й колготи:no:.Кросівки маємо одні з замінника з блималками,фірмові,нога в них мокра,тому вдягаю їх коли холодніше на плотнішу шкарпетку.А є ще одні замшеві,то ніжки в них сухенькі.

    Минулих вихідних бачила півторарічного хлопчика в дуууже відкритих босоніжках на зовсім босу ногу,надворі вечоріло і жарко аж ніяк не було,при тому батьки дитини були в закритих мештах.Такого я не розумію:8:. Нині в нас гуляла дівчинка з бабусею,то вбрана в колготках,куртці і теплій шапці. Колготки сповзли до колін,виглядало не дуже:).Вчора та дитина була вбрана так само але в іншій куртці і інших колготах:confused:.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Ми теж вдягаємося легенько. Тонка кофточка/футболка на довгий рукав, трусики, джинсики, шкарпетки і босоніжки. Якщо виходимо до 11, чи після 17, то ще обов"язково якусь вітрівку.
    Мене вже якась жіночка "взула" за ті босоніжки :). Каже, що нормальні люди ще в черевиках ходять, а я- єхидна, дитині наділа босоніжки :). А на вулиці +22 в тіньку... І чого тих перехожих так хвилюють наші діти?
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Ясно, значить ми правильно вдягаємось.. . А то нам за той светрик і джинси вже з 10 людей зауваження зробило ( правда, дійсно все більше старше покоління):)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Переглядала інтернет-магазини з одягом для годуючих мам і побачила там футболки для мамусь і для татусів - з написами на спині "дитині не холодно", "я вмію поводитися з дитиною" і т. д. Думаю нам би не завадила така.
    Минулого літа ми гуляли тільки в бодіку. То від кожного хто не полінувався чула: "Ви ж морозите(?!) дитину!"
    Зараз гуляємо в майці/футболці+светрик і підгузник+штанішки+шкарпетки на ногах. Взутися не дає. На голову наразі одягаю легеньку шапочку.
    На всі закиди вже не реагую.До сих пір ше нічим не хворіли. Орієнтуюся по дитині: веселий, активний - нормально. Час від часу пробую ножки і спинку.
    А загалом думаю, що перегрів набагато шкідливіший, аніж прохолода. Та й дитя починає хвилюватися, коли йому некомфортно.
     
    • Подобається Подобається x 11
  7. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Щодо з взуття з замінника. Може трохи й не сюди але зареклась дитині з замінника взуття не купувати, або шкіряні або шматяні. Одного разу мала туфлі з замінника, то вони так жахливо пекли що я втратила свідомість:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    МИ тому й гуляємо вдень в босоніжках, що в кросівках мокрі ніжки. Хоч кросівки нормальні, шкіряні, а все ж парять. Щодо колгот - звичайно, взимку ми носили під штани, але ж не літом :).
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. зося

    зося Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    а я сама змерзлюк і в хаті в нас холодно,тому сама одівалась тепло і малу теж одівала тепло,, бо завжди у неїхолодні ручки!!а чоловік в нас завжди ходе в майці і в шортах, йому завждитепло
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    А в чому ваші дітки сплять??бо ми одягаємо бодік і ще сліпик (або сорочечку і штанці),ото тепер думаю чи правильно....чи не задушно...але малий постійно вночі розкривається
     
  11. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    моє спить в маєчці і то розкривається:xaxa: (в хаті не є жарко, я перед сном добре провітрюю)
     
  12. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Христя спить в бодіку і колготах, накриваємся тоненькою простинькою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Моя доня спить в підгузнику і маєчці. Правда, вона так спить десь від місяця. Перед тим я її трохи парила, бо вдягала ще штанці. Але потім виправилася.
    Щодо одягу на вулиці,то вдягаю дитину трішки тепліше, ніж себе, - на одну тоненьку лашку. Вона ще не ходить, а переважно сидить або спить, тому відповідно менше рухається, ніж я, тому й подумала,що їй треба бути одягненою трішки тепліше. Мені завжди наші мами і бабусі кажуть,що я надто легко вбрана, тому й про дитину так завжди кажуть. Я вже звикла, хоча минулого літа завжди носила з собою шапочку "для бабусь" і вдягала її малій, коли вже були під будинком однієї з бабусь :)
    Додам ще про сон. Моя Христинка не спить накритою, а, навпаки, прокидається, якщо її накриваю навіть пеленкою. Вся в маму :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Ми спимо в тонесенькій піжамці-"человечку",як було холодно,то зверху вбирала кофтинку і шкарпетки,бо Софійка спить не під ковдрою,а на ковдрі:) Хоча звечора провітрюю кімнату,вночі всо одно душно,часом лишаю привідкритим вікно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    А скільки у вас градусів в кімнаті, що ви так легенько діток вдіваєте? В мене мала вдень по хаті може бігати гола-боса, але вночі я сама дуже мерзну, тому мені совість не позволяє дитину легко вдіти. В нас в хаті зараз +20.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    десь колись читала, що небажано дітям в колготах спати:confused:....але не можу пригадати чи то стосовно всіх чи тільки хлопчиків:umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    В нас +22.Вночі орієнтуюсь по дитині,якщо їй холодно,то вона не спить,вилазить на мене грітися:),ручки-личко холодне,тоді наніч вбираю тепліше. А якщо жарко,то теж спить неспокійно,відсовує ногами нас подалі,щоб не парили:),багато п"є,тоді вдіваю легше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    У нас 22-23 градуси. Ми спимо в сліпику.
     
  19. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Та в нас колготи(для спання) з тієй ж тканини що й повзунки, тільки трохи тонші:)

    А щодо температури, то ми вже більше тижня спимо з відкритим вікном, бо зажарко, і то нам з доцбою за жарко. Моє диття поганно жароу переносить, то ми з нею спимо під простиньою, а тато в ковдрі замотаний:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    а ми спимо в піжамці, зимою в теплішій трішечки,а зараз в простенькій трикотажній піжамці :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  21. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    В нас 20-21 і наніч привідкрите вікно. Найбільше для нічного спання люблю сліпчики, де відкриті ножки, але їх досить тяжко знайти в магазинах. Якщо голова мокра (купаємось перед сном), то вдягаю ще легеньку полотняну шапочку. Щоправда вже десь через години 2 вона перетворюється в завязаний другою стороною слюнявчик:xaxa: і я її знімаю. Але тих 2-ох годин якраз вистарчає, щоб волоссячко висохло.
    А от на денний сон ніколи не переодягаю з хатнього одягу.Тобто спимо в колготках/повзунках і в бодіках/маєчках. Але читала, що бодік - то не є добре для спання. В нас навіть на одному гамериканському бодіку пише "not for sleeping". А ви переодягаєте діток вдень в "спальний одяг"?
     
    • Подобається Подобається x 2