У чому вбрані наші дітки?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем viltis, 10 Квітень 2009.

  1. viltis

    viltis Well-Known Member

    Я останнім часом стикнулась з проблемкою --ніяк не можу вгадати, в що саме вдягнути свого малюка, щоб йому не було жарко-холодно. Одні дивлячись на мого хлопчика кажуть, що я його парю, інші кричать, що здуріла, бо маленьку дитинку залегко вдягнула. Та й погода в нас така мінлива. То я зранку дзвоню до мами ( вона гуляє з собакою, і питаю чи жарко, і як вдягати приблизно) а потім в обід перевдягаю, бо стає дужже жарко.

    Як правильно визначити кількість одягу???
     
    Останнє редагування модератором: 6 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Я на теперішню погоду одягаю так: (температура має бути такою, якою є зараз)
    - памперсок :)
    - человечек
    - шапочка (котонова, яка прикриває вушка)
    - куртяшок (на синтепоні)
    В візочку в мене лежить, верх з мєхового мішка (зимового). Але як каже Комаровський, на дитині має бути на одну лашку більше ніж на вас
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?



    Читала колись що на малесеньку дитину вдягають як на себе + ще один слой. Найкраще вдягати не одну теплішу кофтинку а дві тонші щоб при нагоді просто зняти верхній слой. А то що хтось язиком хоче поляпати то хай ляпає.
    Ми правда старші. Я от купила доні шапочку сіточку тонесеньку, а вона її весь час знімає. То ходимо без шапки. Періодично як вітер подує вдягаю. Зараз в нас одяг виглядає так-тонесенька футболочка, джинси. І в залежності від погоди або тоненька трикотажна кофтинка (вітрівка з собою на всякий випадок), або товстіша трошки кофтинка.
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Хм, а цікаво є різниця між дитинкою в місяць і в 4???я вчора вдягала: памперс, джинсики ( такі трошки тепліші), бодік легенький, футболочку і светрик-курточку ( такий светрик з підкладкою), накриваємось рушничком складеним вдвоє, на голову спочатку мав шапочку в"язану, потім з ночовичка замутили бандану і вдягнули капішон від светра.

    Руки , личко ніби теплі були....а спинка трохи гаряча, але то напевно від довгого лежання?
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    шапочка візана, як на мене лишня...а так нормально одягнений...думаю, що штани можна одягати легші вже, раз ти його накриваєш чимось!
    Чи є різниця між дітками 4-ри місяці і місяці...а ти думаєш, що для твого сонце меньше гріє, ніж для моєї? :)
    п.с ти наступний раз не ручки рухай...а переносицю, тоді будеш знати, чи жарко йому!
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Напишу як вдягаємся ми.
    Памперс, бодік на довгий рукав, кофточка не груба, джинси, шкарпети, возик застелений рушником. Шапку берем тоненьку в дирочку, але за 2 секунди вона на землі, тож ходим без шапки:). На мене дивляться як на варятку, але моїй дитині так зручну, якщо вдягну тепліше, на вулиці буде кричати, поки не роздягну.
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Уляночко, певно ви теж по району людей лякаєте :) ми приблизно так само одягаємося: трикотажна футболка на довгий рукав, светерок зверху якщо зимніше, штани і... вже босоніжки :). Шапочку не даю (чим шокую перехожих), малий шапки знімає, якщо сильний вітер то одягаю щось із капішоном.
    Маленькій дитині краще дати кілька легший речей, щоб при потребі можна було зняти.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Коли нам було 1-2-3міс.(квітень-травень-червень) я теж постійно думала,в що одягнути малого....дзвонила як там надворі до чоловіка,який був на роботі і коліжанкам,які теж гуляли з дітьми.Одного разу так наодягала, що малий весь був червоним, так жарко було, то ми швидко верталися додому і все знімали...дивіться по дитині - носик теплий, не пітніє, спинка не волога, значить все добре:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?




    Я пам"ятаю як в десь травні минулого року(малій було 7 місяців) якась жінка верещала на весь тролейбус "вдіньте на дитину шапку" а то було десь біля 30 градусів. Як мене трафило! Кажу "ти собі шапку вдягни, і потепліше"
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Як мені шкода зараз діток, що їх вивозять гуляти вбраними на зиму. Ось позавчора було +23 в тіні, поки гуляла, бачила багатьох дітей мало того, що в теплих комбінезонах на синтепоні (а одну дівчинку - навіть на овчині!), так ще й позакриваних накривками від візочка! Уявляю, які ті бідні діти спарені додому приїжджають. :sad:

    Ми гуляємо в колготках тоненьких + тоненькі джинсики, на ніжках - тоненькі кросівочки. Зверху футболка і тоненька флісова кофтинка. Без шапочки. З собою завжди беру курточку-вітрівку і шапочку. Нам 10 місяців.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Я читала, що дитину не треба вдягати тепліше за себе. Але треба робити скидку на те, скільки в дитини волосся на голові. Якщо ще майже нема, то вдягти тоненьку шапочку, бо через голу шкіру голови дуже сильно тепло з тіла відходить. Якщо дитина в слінгу біля тіла мами, то вдівати взагалі по мінімуму, бо її гріє тканина слінга+тепло мами. Якщо у візочку, то маленьких все рівно накривають рушничком/коциком, отже під одіяльце також не варто затепло вдівати.
    Головне, це пам"ятати про температурний режим немовлят. У маленьких діток серце б"ється вдвічі швидше, ніж в дорослих. Отже, кров тече тілом вдвічі швидше, і дитині набагато тепліше від нас. Якщо помічали, старі люди навіть влітку можуть вдіти пальто, бо їм холодно, бо серце б"ється повільніше. А в немовлят навпаки, їм жаркіше, ніж нам. Тому дуже добре подумайте перед тим, як якусь зайву лашку вдівати на дитину. Їй просто буде некомфортно.
    Бачила якось, як 1 вересня, в приміщенні (!) 4-місячна дитина лежала у візочку в теплому комбінезоні, шапці, під теплим товстим одіялом!!! Червонюща, аж слів нема...А бабці бігали навколо неї і казали ще вкрити!!!
     
    • Подобається Подобається x 10
  12. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Ми в гуляємо десь з 12-13.00,то останні дні я Софійку вбираю в бодік на довгий рукав,сарафанчик,колготки і мештики,сама ходжу у футболці на короткий рукав:),на всяк випадок маю з собою светрик. Ввечері холодніше,то вбираю дитині джинсики,курточку-вітровку і часом тонесеньку шапочку.Шкода тих дітей яких при +23 вбирають в утеплені куртки і шерстяні шапки,помітила,шо так вбрані в більшості діти,котрі гуляють з бабцями,і ті ж бабусі дивуються тому як легко вбрана моя дитина:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Знаєте, а моє мале-замерзюх:haha:
    Ото коли було тепло то я її вдягала в бодік на довгий рукав зверху гольфик тоненький, колготки, джинсовий комбінезон і легеньку вітрівку, пробувала на гольфик менше-відразу ніс та руки льодяні, а вквечері-то під низ на бодік вязаний комбінезончик, бо взагалі капець.
    А як тільки більше роздягну-відразу сопельки, і покашлює. Напевно вся в тата, він в нас і влітку в піжамі під пуховою ковдрою похрапує.
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Ми одягаємся приблизно так як пишуть Ната і Улянка! Тоже без шапки! Правда замість босоніжок, поки носим кроси або макасіни!(босоножки ше не купила):) В мене дитина загартована, то ж одягаєм помінімуму! Але в сумці завжди шось маю накинути зверху, на НЗ!
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Вдягайте дитину, як себе! Бо як маленька, то вона в калясці, а як вже більші, то бігають тому так само легше вдягати треба. Не парте дітей в колготах, дуже вас прошу! І з кросовочками обережно. Бо вони по свому принципу парять. Мене наприклад - точно!
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    А чому колготи парять? :confused: ...вони ж не капронові.
    І ще запитання до дівчат, які одягають дітей в джинси, особливо до рочку. Думаєте, дитині так зручно? Джинс ж досить грубий, чи ні?..
    Ми зараз одягаємо трикотажну кофтинку на довгий рукав, колготки, флісові штани і светрик, черевички і тоненьку шапочку. Не накриваємося.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Джинси є різні. Ми от купили нещодавно такі, як тряпочка:) М"якенькі-тоненькі! В самий раз на зараз!
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?



    Ну не весь же джинс штивний. І для діток моделі не як для дорослих, вільні, не обтягують. Головне щоб на поясі була резиночка і не перетягувала пузико. Як на мене джинси для маленьких непосидюх саме тн що треба, бо при падінні добре захищаються колінка завдяки цупкій матерії
     
    • Подобається Подобається x 11
  19. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    ТО точно Улянка,така як моя непосидюха всі ноги в синяках,джинси те що треба виручають нас,а малу я свою завжди вдягаю як себе:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    І мені дуже джинсики подобаються,та ще такі з переднічком,мій малюк в таких просто кавалер!!!!
    А вдягаю завжди так як себе ,але ще + кофтинку .
    На тахунок кросівок,то в мого дуже в них ніжки пітніють!!!
     
    • Подобається Подобається x 2