Туш для вій: ваші враження

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Ірена, 16 Березень 2008.

  1. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    А який ефект від цієї туші, подовжує чи додає об"єму ?
     
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Подовжує і розділчє.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    швидше видовжує.
     
  4. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Порадьте, будь-ласка, туш для об"єму.
     
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Як на мене то для об'єму туші, в більшості випадків, ті що з ворсистими щіточками.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Зараз використовую Bourjois Volume Glamour Effet Push Up - дуже подобається.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  7. Smetankina

    Smetankina New Member

    Мені подобається туш Мейбелін в рожевому тюбику з зеленою кришечкою.Там дуже маленька щіточка і нею добре промальвувати короткі вії.Раніше подобалась білоруська "Пишние реснички" але зараз ніде не можу іі знайти.
     
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А що можете сказати про Лореаль L'Oreal Volume Million Lashes SO COUTURE?
    [​IMG]
    В магазині дивилась, то щіточка приваблива, а як в дії, як тримається і чи не осипається? Колись мала Лореаль телескопік, то непогано, але потім скоро засихала, і якусь ще з Лореалів мала то теж спочатку нічого, а потім підсихали швидко.
     
  9. Natali S

    Natali S New Member

    Дуже задоволена Ардеко з гумовою щіткою!
    --- дописи об"єднано, 29 Листопад 2016 ---
    і обьем дуже гарний!
     
  10. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Хороша туш, гарно лягає, акуратно малює (при тому створюючи непоганий об"єм, і "пухнасті" війки), не осипається (поки свіжа, звісно). Мала її, і то неодноразово. Мені подобається. Сохне швидко, при щоденному нанесенні мені її вистачає на 3 місяці.
     
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А ще, підкажіть скільки можна користуватись тушшю? Бо одні кажуть що 3 місяці, інші 6 місяців, а багато хто користуюься поки туш не закінчилась і кажуть що ніц їй не бракує:d23:. Але як все-таки правильно? Якщо туш хороша і якісна, то можна напевно і довше її використовувати. А ще колись читала що вроді після 6 місяців любу туш треба міняти, бо там мікроорганізми заводяться.
     
  12. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Я зазвичай користуюся 2-3 місяці, малююся, впринципі, по мінімуму, але то вже певно звичка, туш-то мій "маст хев", рідко без неї на вулицю виходжу:girl_crazy:, ну хіба на морі не використовую.
    А ще, термін придатності вказується на баночці з тушшю, і якщо я не помиляюся, то він і складає 3 місяці :) Тому для мене та туш про яку Ви питали і є оптимальним варіантом за критерієм "ціна-якість", я її якраз і встигаю використати до закінчення терміну придатності.
    Ну і ще туш треба міняти досить часто, бо це також розплідник бактерій, і краще частіше змінити туш, ніж потім лікувати очні інфекції.
     
  13. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Термін придатності (в місяцях) після відкривання виробник вказує на упаковці. 1м, 3м, 6м і т.д.[​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Я брала туш для вій у комплекті з засобом для росту вій від британського бренду Cherish. Туш непогана, а от сам засіб фантастичний. Після 3 тижнів використанні вії виглядають, як нарощені. :girl_flirt: Стали густими, довгими та відновили (чи відросли вже) в темному кольорі. Не знебарвлені, як переважно буває.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    Буду ділитись радістю. На мейкапі знов з'явилась моя декретна знахідка- білоруська туш 5звезд, Белордизайн. Туш лягає тонким шаром, абсолютно не зліплює вії. Видовжує, дуже класно розділяє. Для денного макіяжу -ідеальна,щоб досягти такого насиченого, вечірнього варіанту треба трохи посидіти. Не осипається. Нижні війки виділяє одним дотиком. Один словом-все як я люблю. Ціна -кури ржуть)
    P. S. Декретна знахідка бо зараз значно рідше фарбуюсь, переважно хочу щоб туш лягала з природнім ефектом і не обтяжувала вії. При такій частоті використання дорогі туші просто переводились- не скажу, що сохли, але малювали з часом гірше, зліплювали війки, серед середнього цінового сегменту не знайшла нічого підходячого. Пару років тому замовила,начитавшись відгуків, нічого не чекала від неї і була дуже приємно вражена. Останні пів року не могла купити ніде, щойно кур'єр приніс і я така довольна як слон!
     
    Останнє редагування: 9 Грудень 2016
    • Подобається Подобається x 3
  16. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Від Лореаль Million Lashes останнім часом в мене печуть очі, тому рідко нею корстуюся. більше купувати не буду. Знайшла заміну від Rimmel та Ів роше.
     
  17. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Можна фото, або посилання?
     
  18. Olena Korsyka

    Olena Korsyka www.time4shopping.com.ua

    А хтось пробував туш Deborah 24 ORE Absolute Volume? Купила по знижці, але ще не пробувала, попередня туш ще не закінчилась.
     
  19. Amaranta

    Amaranta Member

    Сподобалась мені туш від Лореаль "Faux Cils Papillon Sculpt". На вигляд щіточка досить специфічна, але після щіточки MAYBELLINE Lash Sensational ця видалась мені набагато зручнішою - створює прикореневий об'єм і піднімає вії. А тонким кінчиком зручно промальовувати вії в кутиках очей. Правда змити цю туш трохи важче, через те, що заповнює простір між віями при самих коренях - тож не завжди вдається вимити її звідти міцеляркою. Але я нею все одно задоволена.
    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  20. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Порадьте хорошу туш. Щоб давала об'єм і щоб не була за всі гроші. Щось так придивлялася в магазині, ціни -мама дорогая(


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk