Тур вихідного дня Україною

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ola-lyola, 26 Лютий 2010.

  1. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Дівчатка, давайте ділитися ідеями на поїздки на травневі свята! У Львові буде дурдом однозначно, треба тікати:girl_smile:.
    Треба вже щось планувати!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. woolf

    woolf Well-Known Member

    Камянець-Подільський, Хотині, замок Любарта на Волині, Закарпаття? Ідеї є, просто не впевнена, що там не буде також аншлагу. Особисто мрію про море, може вийде.
    А! Яремче? Софіївка? Можна ще до Польщі втікнути - на Соліну.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Вирішили поїхати з чоловіком наступного тижня на цвітіння сакури в Ужгород. А вже якщо й в Ужгород, то ще перед тим в Мукачеве на замок Паланок глянути.:) І от я ще почитала, що там недалеко є с.Чинадієво, і там теж є два замки: Сент-Міклош і Шенборна. І от може хтось був, і знає, чи то реально за один день встигнути? ну тобто за один день Мукачеве і те Чинадієве, щоб вечором приїхати вже в Ужгород. їдемо не машиною, а поїздом, і то вже в 11.15 ніби маємо бути в Мукачеве, і в Ужгород поїдемо або поїздом в 20.40, або автобуси ходять ніби кожні 15 хв. (тобто часу на саме Мукачеве є з 11.15 до 20.40 - то по максимуму). але от як до того Чинадієво дістатися? чи то вже не вартує так за один раз всі замки, і хватить тільки замку в Мукачеве і далі вже прямо в Ужгород?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. PNL

    PNL Well-Known Member

    На сакури краще цього тижня іхати)
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    та на цих вихідних нема квитків в неділю з Ужгорода до Львова:)
    так шо купила зворотні квитки з Ужгорода на середу вечір:)
    а там якраз зараз все цвіте, і до наступного тижня не буде?:)
     
  6. PNL

    PNL Well-Known Member

    Зараз просто все заворожує) Головне, щоб дощу не було, ще є автобус з головного жд вокзалу в Ужгород, на цих вихідних сакура фест
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  7. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    а як довго вона в Ужгороді цвіте?ск є часу?
     
  8. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Виходите швидше, на станції Карпати і за 5 хв. Ви в першому замку. Це зараз діючий санаторій + дендропарк. Вертається вниз до траси і або маршрутка, або електричка вже в Мукачево. При Ваших вихідних даних я б Сент- Міклош пропускала.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. PNL

    PNL Well-Known Member

    Не знаю, думаю ще тиждень точно буде, зараз ще райські яблука цвітуть на Проспекті, дуже багато магнолій, бузок
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    а та ст. Карпати то і є Чинадієве?:) а там як часто маршрутки ходять до Мукачева? бо шось електричку бачу тільки ту, що зі Львова до Мукачева, якою б і їхали)
     
  11. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ні, то швидше. Село (ну 10 хат) так і називається Карпати, то ще перед Чинадієвом, і є замок Шенборна. Муршрутки певно десь що 40 хв.
    Розклад електричок дивіться на сайті Львівської залізниці, на Укрзалізниці не побачите. То приміські, прості дерев'яні
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я не знала, що у Львові теж сакури квітнуть. Хто не має можливості поїхати в Закарпаття - ноги в руки і бігом на площу Петрушевича. Там зараз таааак гарно. Бажано зранечку, коли ще нема транспорту і людей
    [​IMG][​IMG]
    ну і :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Вибачте, але то не сакури :)
    Уайта гарно, виглядає схоже, але то геть інше дерево
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  15. Natur

    Natur Well-Known Member

    На пл.Петрушевича всетаки сакури))

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. magic

    magic Well-Known Member

    Оживлю цьогоріч темку)))
    Плануємо поїхати на травневих до Ужгорода і подивившись на букінгу на ціни того, що вже лишилося на ці дати - а вибору вже нема! ми подумуємо про оренду подобово квартири у місті. Різниця виходить суттєва.. Може хто має контакти людей, що займаються подобовою орендою квартир в Ужгороді?? Буду вдячна.
     
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @magic а Карпатиінфо дивилися?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. magic

    magic Well-Known Member

    ні, не дивилася.. варто глянути? є там недорогі, варті уваги варіанти?
     
  19. PNL

    PNL Well-Known Member

    краще подивіться на сайт доба, чи подібні, можете в гугл пошукати квартири подобово, але краще приїхати, коли цвітуть сакури..
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. magic

    magic Well-Known Member

    так, сакури було б добре застати, та цього року вони десь припадають на Великодні свята, провідну неділю.. і нам не випадає їхати.. А 8 травня чоловік вичитав, що буде в Ужгороді свято вина - захотів поїхати))
    я дивилася на олх квартири в Ужгороді подобово - може там замовити..ще не знаю..