Тренуємось з Джилліан Майклс

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Яруська, 5 Листопад 2013.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А які у вас параметри?
    Дефіцитом калорій легше прогнати вагу, ніж додатковими вправами. Я би не очікувала аж ТАКИХ результатів. Спорт підкачає м'язи. А кілограми зігнати - то треба солодке забрати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Мені так шкода, але я певно їх втратила. Записала десь на клаптику паперу на столі сина. Десь він загубився. Ще не втрачаю то знайти. Зараз ОГ 83, ОТ 68, ОСтегон 90 см. На груди можна не орієнтуватися, я думаю, щойно доня вицицяла всі груди. Просто в штани омріяні і далі влажу туго, тому й вважаю, що об'єми пішли мало.
    Помітила, що практично заставляю себе позайматися. Правда, після тренування горда собою, що пересилила лінь
    Досі не можу знайти оптимального часу для тренування. Якщо ввечері займаюсь, то сильно втомлена і тренування йде важко. Зранку дуже голодна завжди, аж млосно якось. Ну бо не їм ніц після 18 год, а часто виходить після 17 чи 16 год, вночі мала цицяється до 10 разів, то в 9 ранку я їсти дуже хочу. Ну а після сніданку не можу займатися, а далі гуляти йдемо. Переважно виходить десь між 14-16 год. Але й то після 1-1,5 год після обіду. То деколи важко.
    А може то зима, холод. І організм не хоче розставатися з запасами-кілограмами? То таке може бути, що весною легше піде?
     
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    @Kazkivnycja я не експерт, тому скажу, щоб робила на вашому місці, просто змінила б тренування, я маю на увазі повністю, в неті купа-купезна різних програм, можна знайти ту, яка подобається, яку в радість повторювати, а там і лишні см підуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. бетменша

    бетменша Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 1
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Так ви ж худющі! Я думаю, що тренування Джиліан працюють лише на людях з реально зайвою вагою (+20-30 кг).

    п.с. тема не відповідна, але Джиліан мені не пішла. Максимум 10 днів витримую підряд і вже не маю ніякого настрою до того. І ніякі кг за ті 10 днів не йшли. Знайдіть собі інший комплекс вправ - націлений на саме ті сантиметри, які ва зайві.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я повернулася, нога в порядку. Зробила щойно Core і зрозуміла, що треба тренуватися вранці як і @svoybox , бо ввечері вже і сили не ті, і час важче викроїти.
    Цікаво, а які саме результати Ви записуєте щодня? Щодня міряєтеся чи лише вагу записуєте? Я лише важуся, а заміри раз в тиждень роблю.
     
  7. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Міряюсь, в мене ваг нема, тому міряюсь, але останнім часом забуваю.
    Завтра я в прольоті, маю поїздку зраненька. Буду в неділю, сподіваюсь
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я мірятися теж забуваю. А з графіком в мене навпаки - завтра постараюся вранці позайматися, а в неділю вихідний зроблю.
     
  9. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Проблема "невлізання в штани" може бути ще й в тому, що ви тренуєтеся на повну силу, і відповідно підтягуєте м'язи. Попа - це так само м'яз. У цій програмі багато присідань і жимів, які спрямовані саме на цю частину. Гляньте в неті на всіх фітоняшок з круглими мов м'яч попами - це результат присідань з додатковою вагою. Тому лишні см не підуть, бо у вас їх в тому місці просто нема, "округлилися" м'язи.
    Я, наприклад, теж маю ОБ 90 см, але дуже б хотіла м'язи підтягнути і мати красивий рельєф))) тому правильно вам написали, купіть нові штани!)))

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Ой, народ, пора мені чарівного копанця дати. Напала на мене лінь-матушка і не пускає))) вчора сачкувала, сьогодні на чани їхдили і я теж сачок))) як би то себе завтра змусити?...Бачу, що досить раз попустити собі і азарт швидко згасає...

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  11. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Тааак, щось всі, мабуть, китайський новий рік святкують
    А я потрохи взяла себе в руки, вчора і сьогодні чемно позаймалася
    Сьогодні вдалося перші два сегменти кардіо і ще й половину з третього повторити за Наталі!!! Я така довольна.... Шо аж сил нема...

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я не гуру, але я є:) Вчора була затуркана, то зробила понеділковий комплекс для мам, а сьогодні роззула очі і зробила те, що треба в середу. Є малесенький прогрес, кілька вправ можу робити за сильнішою дівчинкою, але є й такі, яких роблю менше повторів, бо реально захекуюсь. Але нічого, головне, що переборюю себе і роблю перше коло вправ, а там далі вже йде краще. @svoybox Ви є? Як успіхи?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я є, сьогодні був прес після дводенної перерви з приводу мого дн (чомусь вирішила, що мені 29 і впала в легкий депресняк, а потім нормально порахувала і полегшено зітхнула, ще є рік в запасі, а до страшної цифри цілих два))))))

    Прес майже весь роблю складніші вправи. А ноги і руки тільки деякі за сильнішою дівчиною, дуже захекуюсь і взагалі то присідання так важко йде мені, потім цілий день по сходах йти не можу
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    А я сюди, похвалитись) думала що не справлюсь з першим рівнем, було тяжко для мене, думала здохну на 10 хвилині, але ні - взяла себе в руки. І як результат за 10 днів, -2см талія, -4 см живіт, -1см бедра:girl_dance:. Я довольна як слон, думаю далі підуть більші цифри)

    Сьогодні маю другий рівень - налаштовую себе до найтяжчого:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    І я хвалитися прибігла!
    Сьогодні був другий день як я на третьому рівні!!!
    І мені вдається всі сегменти повторити за Наталі, єдине, що на останньому кардіо трохи не вистачає сил на ті шалені стрибки
    Але як на мене, то всеодно результат чудовий, бо ж на другому рівні я три тижні промучилася, з них десь 5 чи 6 прогулів мала. Надіюсь третій рівень повністю осилити за 10-14 днів і перейти на якусь іншу програму, скоріш за все на Плаский живіт за 6 тижнів. Хтось займався по ній, як результати?
    І ще таке питаннячко, чи всі на килимках тренуються? Бо я такого не маю, а з початком тренувань болючим став той відділ хребта, на який нагрузка йде при качанні пресу і т.п. І так неприємно хребці поболюють... От думаю, може то через відсутність килимка? Бо вправи наче правильно роблю

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Дівчата, якщо я худа, але після вагітності пресу абсолютно нема(а інших м'язів просто ніколи і не було), то ці тренування підходять ? Чи це суто для схуднення? І де дивитися тренування ? По першому посиланню? А то у вас якісь шифровки-коди тренувань. Погортала тему - нічого не зрозуміла
     
  17. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Взагалі-то ці тренування розраховані на схуднення. Чесно кажучи, не уявляю як ці програми мають робити люди із зайвою вагою більш ніж 10 кг, бо, як на мене, вони дууууже інтенсивні і виснажливі. Я особисто не маю зайвої ваги (писала вже свої параметри вище), то взяла собі її програму струнка фігура за 30 днів для "підтягнення" м'язів всього тіла (бо так само м'язи глибоко спали) і надання йому рельєфу гарного. Вам ще тре враховувати скільки часу від пологів минуло і як у вас з ГВ.
    Відео на ютубі можна подивитися, в пошуку вбиваєте Джилиан Майклс і все чудово знаходиться. Список програм і рівень їх складності теж гугл легко видає, і тут десь вище посилання давали. Я ось тут відео брала, бо якість мені краща
    Одноклассники


    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    А тепер знов похвастаюся, 8-й день третього рівня позаду!!! Всі сегменти прохожу за Наталі
    Навіть дивно мені, що третій рівень так спокійно пішов, на другому мучилася тааааак довго....
    І далі в роздумах про наступну програму... Плаский живіт все-таки буде, думаю. Хтось дасть відгуки?))) і як на рахунок килимка, хтось підкаже чи зменшує він навантаження на хребет, коли впоави на прес робити?...

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  19. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    А шифровки у дівчат, то Революція тіла, там графік міняється по тижням, різні ворк-аути і т. п., от вони їх буквами-цифрами шифрують))) я теж довго в'їхати в ті паролі не могла

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Почала я свої 30 днів :) Дякую за роз"яснення :) так наче тренування пройшло легко, але сьогоні трошечки відчуваю м"язи - це радує :)
     
    • Подобається Подобається x 1