Тренди сезону осінь-зима

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Грильяжка, 8 Серпень 2009.

  1. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Мода сезону осінь-зима 2009-2010

    Maurizio Pecoraro осінь-зима 2009/10
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Мода сезону осінь-зима 2009-2010

    Burberry Prorsum Pre-Fall 2010

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  3. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Мода сезону осінь-зима 2009-2010

    Joop! осінь-зима 2009/10
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  4. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Мода сезону осінь-зима 2009-2010

    http://www.bagnet.org/news/fine-life/ear/2009-11-25/33045
     
  5. natalka-matias

    natalka-matias Well-Known Member

    Відповідь: Мода сезону осінь-зима 2009-2010

    оця 5 фотка з суперовою фіолетовою сумкою. просто бомба!!!! дуже хочу такої форми але темно коричневу або чорну+інший колір.клас!!!!
     
  6. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Мода сезону осінь-зима 2009-2010

    я розумію, що треба вже на весняно-літні колекції заглядатися, але я не можу не поділитися такою красою :) отже

    MaxMara Колекція осінь-зима 2009/10
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  7. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Мода сезону осінь-зима 2009-2010

    Я навіть не можу роздивитися одяг... бо дивлюся на фейс моделей і розумію, що у мене по-трохи зникають комплекси щодо зовнішньості... і де вони тих "красунь" знайшли. :girl_crazy:А далі усі колекції суперові (тут вже все приємне для ока)
    Ось це все мені б "загорнути з собов" :girl_in_love:
    [​IMG]
     
  8. Lanasweety

    Lanasweety New Member

    Літо йде до свого завершення, починаю задумуватися над обновками на осінь, пропоную поговорити про тренди на цю зиму та осінь, чим поповнити свій гардероб, що вигладати модно та стильно?!

    ---------- Додано в 11:44 ---------- Попередній допис був написаний в 11:39 ----------

    Ось, наприклад, яка тенденція у верхньому одязі: Найбільш популярні будуть пальто, дублянки й шубки вільного крою та середньої довжини - трохи нижче коліна

    ---------- Додано в 11:49 ---------- Попередній допис був написаний в 11:44 ----------

    [​IMG]

    ---------- Додано в 11:52 ---------- Попередній допис був написаний в 11:49 ----------

    [​IMG]
     
  9. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Тренди осінь-зима 2013-2014

    Темно-синє то просто мрія:girl_in_love: І фасон, і колір...

    ---------- Додано в 14:13 ---------- Попередній допис був написаний в 14:12 ----------

    А які чоботи цього року будуть в моді?
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Тренди осінь-зима 2013-2014

    темно синє бомба. шкода, бо маю дуже далеко люксусову кравчиню.ехх. вона б точно пошила
     
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Тренди осінь-зима 2013-2014

    а ще вичитала,що вязані довгі сукні в тренді...
    [​IMG][​IMG]
    і ботфорди з різних матеріалів-замша,шматяні,шкіра...
    [​IMG]
    і клітка
    [​IMG]
     
  12. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Відповідь: Тренди осінь-зима 2013-2014

    Прочитала, що дуже модно буде носити верхій одяг із каракуля.
    [​IMG]

    Вертається в моду сумка-баул або мішок.
    [​IMG]

    Також довгі рукавички із шовку, лакованої шкіри, сітки.
    [​IMG]

    Із взуття, то віддають перевагу ботфортам темних кольорів. В основному це чорний колір, але також будуть популярними і темно-синій, темно-зелений і всі винні відтінки.
    [​IMG]

    Головних позицій не здають: традиційна шпилька, а також туфлі і ботільйони з гострим носиком, високим або широким низькм каблуком.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Клатчі з лямкою будуть також в попиті. Дизайнери потурбувалися, щоб клатч не випадав з рук)
    [​IMG]

    Після того як корпорація Pantone назвала смарагдовий головним кольором 2013 року, дизайнери почали відторювати у свої колекціях саме темні відтінки зеленого. В осінньо-зимовому сезоні віддають перевагу кольору морської хвилі - аквамарину.
    [​IMG]

    А якщо для романтичного вечора, то самий модний і популярний відтінок буде ніжно-фіолетовий.
    [​IMG]
     
  13. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Тренди осінь-зима 2013-2014

    Я - звєзда:girl_yes2:
    [​IMG]
    А що зараз актуально без каблука на теплу осінь? Бо я так перебіглась по картинках - страшнувате якесь:girl_haha:
     
  14. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Відповідь: Тренди осінь-зима 2013-2014

    саме на теплу осінь, то знову ж таки ще залишаються актуальними сліпери і лофери- закриті туфлі з достатньо високими язиками на підйомі.
    [​IMG]
    [​IMG]


    [​IMG]
    [​IMG]

    ---------- Додано в 11:26 ---------- Попередній допис був написаний в 11:11 ----------

    А на більш холоднішу осінь без каблука будуть актуальними коротенькі "байкерські!" чобітки:

    [​IMG]

    і чоботи в жокейському стилі:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  15. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Тренди осінь-зима 2013-2014

    От на низькому високі чоботи маю дуже схожі на зиму.

    На осінь думаю купити щось схоже. А от
    мені взагалі не подобаються:girl_nea:
     
  16. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Відповідь: Тренди осінь-зима 2013-2014

    я хочу такі, сподобались))
    [​IMG]
    або такі, колір класний. подобається ммм)
    [​IMG]
    [​IMG]

    ---------- Додано в 12:00 ---------- Попередній допис був написаний в 11:55 ----------

    зовсім, зовсім? :girl_sad:
    мені колись теж не подобались, асоціювалися з туфлями королів з старих фільмів:girl_haha: носили такі довгі панталони і подібні до сліперів-лоферів туфельки))
    а потім собі прикупила такі чорні лакові і досить класно виглядає, задоволена)) просто є такі, що мені вони взагалі ніяк...
     
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Тренди осінь-зима 2013-2014

    щось подивилась і згадалась моя бабуся. в мене на горищі купа такого взуття року напевно 1950...хотіли повикидати, а тепер дивлюсь модно, треба носити:)п.с. якщо не розлетяться;)
     
  18. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Тренди осінь-зима 2013-2014

    Зовсім-зовсім..Може то в розмірі ноги різниця? В мене 38, а сама нога внизу дуже худенька і виглядає, як шлапаки..
     
  19. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Відповідь: Тренди осінь-зима 2013-2014

    перші 2 просто слів нема, такі гарні..... я маю схоже, довге, то якось не часто в ньому ходила, тепер треба постаратися поносити частіше, але не знаю під що...
    тому напевно варто кортше прикупити, може буде практичніше:girl_in_dreams:

    а ще на другому фото дуже сподобався "оренбургский платок", якщо то справді він)))
    хочу купити, але не знаю чи буду носити і чи модно, хоча в багатьох блоггерів бачила.

    ---------- Додано в 12:18 ---------- Попередній допис був написаний в 12:15 ----------

    я також про таке задумувалася, але на рахунок літнього бабусиного плаття в цвєтах)))
    мода вертається... нічо не викидайте:girl_haha:
    :xaxa: але беріть ще одні на зміну)))

    ---------- Додано в 12:23 ---------- Попередній допис був написаний в 12:18 ----------

    та нормальна в Вас ніжка)), можливо потрібно правильну форму, носик підібрати... я сама довго шукала, поки щось собі підходяще нарила))
    в мене є знайома, то має 40 розмір і нічого... купила собі такі, то правда кажуть, що спочатку заходять її мешти, а потім вона:D
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Тренди осінь-зима 2013-2014

    та в мене там багато:) тож заодно може на горищі приберу;)