Токсикоз і печія

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем bilo4ka, 23 Вересень 2010.

  1. Shumee

    Shumee Member

    Мені при печії допомагає ентеросгель...а печія появляється після того, як поїм яблука чи цитрусові...
     
  2. bubblegum

    bubblegum середньостатистична

    Дівчаааааааатка:girl_cray: знайшов на той раз мене токсикоз,я вже зимна від нього і нічого не допомагає. Ходжу-нудить,поїм-нудить,води поп'ю-те саме. І апетиту нема ну зоооовсім. А при першій вагітності я ЇЛА ніби з першої години зачаття)) чим би то трохи усмирити той токсикоз?може,є якісь нові варіанти?бо їжа його не тамує((
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Якщо нудить, і піти навмисно спровокувати рвоту, то стане легше? Бо я вже сил не маю від тої неперервної нудоти. Не нудить лише в момент, коли є щось в роті.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Токсикоз - це звісно погано, але, якщо я правильно розумію то єй! і вітаю!

    Я теж від токсикозу їла. Нічого більше не допомагало.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Якщо получиться - то так. Якщо не получиться - стане гірше :sad:
    І - я теж вітаю (?) :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене жодного разу в житті не вдалося спровокувати рвоту. Я тільки кашляти починаю.
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Навіть коли вдасться спровокувати, можна викликати викид жовчі куди її не тре і буде ще гірше. Навіть не пробуйте
    Писи, вітаю)(?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    мені помагало, в мене не має жовчного, і жовч закидувалась в шлунок, я мусила її вирвати
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Теж допомагало лиш жування і "поляна квасова"..без газу...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я з шкідливим власним досвідом :) - емпіричним шляхом якось вияснила, що уролесан в краплях мені не лише на сечовий і нирки впливає, а й, кажись, чи то на підшлункову, чи то на жовчний, на травлення коротше.
    О, знайшла в інструкції
    У мене токскозу, можна сказати майже не було, але нудоту, яка кілька разів з"являлася, дуже добре знімали 5-6 крапель гіркого уролесану прямо на язик . Одразу попереджу - мінздоров не рекомендує, ну і я теж не беру на себе відповідальність за чуже бажання експериментувати, лише за своє :girl_wink:
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2018
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я помру від нудоти.
    Ага, можна вітати. Але так паскудно, що здається, нема з чим.
    На жаль, жувати постійно не дуже варіант: за місяць до вагітності загострився гастрит - тепер мені багато їсти не можна.
    Допомагає кава: справжня чи ячмінна, хвилин на 10.
    Першу вагітність нудило кілька тижнів, другу - кілька місяців. А цю? Страшно подумати...
     
  12. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    І цю не довше)
    Вітаю.
    І дуже розумію. Я колись тут писала, що не можу дивитися на людей, які щось їдять та п'ють і їх не нудить)
    Навіть зараз бувають такі дні. Але мені нічого не допомагало. Якщо допомагає їжа - їжте. При гастриті головне - дієтична їжа. По-трошки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я Вас розчарую :girl_haha: не помрете, все витримаєте, а після пологів ще і забудете.
    о, як у всіх все по-різному! Мені кава допомагала хіба вже після того, як все, що треба було вернути, вернулось. А якщо починало нудити і випити кави - фонтануючі емоції :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    я вам понию тут, можна?
    дуже паскудно! більш вагітніти не хочу. ще так погано не було(
    нудить і нічого абсолютно вже не допомагає. якщо ще минулого тижня кава на годинку помагала, то тепере навіть під час пиття вже нудить. пробувала гризти кавові зерна - не працює. від усіх цитрусових верне.
    сьогодні навіть мені "комплімент" зробили про мій зовнішній вигляд. коротше, все дуже погано(
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Кілька тижнів я взагалі лежала пляцком у 1 і 3 вагітність з дівчатами. 2 з хлопцем був токсикоз, але жити можна було. 1 раз в 1991р. мусила лежати в лікарні де з лікування була глюкоза довенно з вітаміном ц. Бо я майже нічого не засвоювала, тільки деяку дієтичну лікарняну їжу малими порціями, в ліжку і години дві не вставати... і то не все вдавалось... ложку води випити була проблема... Так зо три тижні, потім якось поступово викарабкалась. З найменшою думала, що так як з сином було терпимо, то може то імунітет виробляється, і буде ще легше. Ая... така сама ж...а як першого разу. Терпіла з тиждень, чую обезводнення починається, а язик в такому щільному жовтому нальоті був, що жах... дзвоню до лікарки, каже приходь, але зайди в аптеку купи глюкозу, вітамін ц і Есенціале в ампулах. Кололи через день довенно глюкозу з віт.ц і Есенціале, а ще якісь таблетки пила з артишока . Дивились на узд, то дуже звужені були жовчні протоки, майже перекриті. В мене і так вони не аж конче добрі завжди були, а то мені пояснили, що той вагітний гормон так впливає, що викликає спазм жовчних шляхів. В мене фактично застій був жовчі, того і язик такий страшний , і гіркота в роті, і повне неприйняття їжі. За 2 тижні - 5-6 кг... Що я маю сказати - через кілька днів лікування я хоч трохи стала відживати, навіть могла на 2- 3 години йти на роботу. І ще лікарка на узд сказала їсти трошки і після їжі лягати на лівий бік, щоб жовч хоча би "силою тяжіння " спускалась до шлунку і робила свою справу. Не знаю, чи доречно я тут зі своїми спогадами, але стан був дуже важкий, і виявляється, є шляхи його полегшення.
    І ще хочу підтвердити - і це минає, в спогадах залишається як факт, але як фізичне відчуття - стирається.
    Винагородою є наші дітки. :d25:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    блін, мені ніби і на роботу не треба ходити, але треба вчити певний матеріал. як?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. fillette

    fillette Well-Known Member

    В мене були такі дні, що я цілий день не вставала з ліжка. Не допомагало нічого. Це просто треба пережити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Мої перевірені лайфхаки від токсикозу:
    - м’ятна ефірна олія під язик (Ліля Романова каже, що можна по краплі кожні 30-40 хв)
    - імбирний чай (не знаю, скільки чашок в день можна, але чому ж він мав шкодити?)
    Рекомендовані методи, але ще не випробувані:
    - браслет на руку "Sea band" - він тисне на одну точку, куди роблять акупунктуру при нудоті
    - вітаміни групи В пропити
    - гомеопатія Ipecacuanha D 12
    - м’ятний чай
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    він тонізує краще кави-чаю, піднімає тиск (принаймі в моєму випадку точно). П"ю в першій половині дня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    і ще моє відкриття щодо токсикозу - не їсти. реально, тоді легше. оті всі рекомендації: їсти протягом дня постійно і по-трошку - мені не допомагають.
    поки не поїм - мені тоді значно краще, лише трошки піднуджує, але не НУУУДИТЬ.
    отже, я заварюю собі вівсянку на вівсяному молоці зранку і з’їдаю по кілька ложок щокілька годин (в прямому сенсі по дві-три ложки). це все запиваю ковточком-два імбирного теплого або гарячого (не холодного) чаю.