Токсикоз і печія

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем bilo4ka, 23 Вересень 2010.

  1. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    На печію добре їсти мигдальні горішки і насіння фенхелю , повільно пережовуючи в роті . Мені помагає .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    а от мені навпаки на правому було легше. На лівий тіки переверталась - все. Яму сіла сідати або вставати і ходити чи на мячик, бо капець
    --- дописи об"єднано, 20 Квітень 2017 ---
    з насінням фенхель я б була обережна. Він при ГВ протипоказаний, тому при вагітності я б вважала з тим
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. Болить шлунок, апетиту нема, їсти зовсім не хочеться, але розумію, що треба. То в мене токсикоз починається!? В кого таке було? Як рятувались? Що їли?
     
  4. Olesichka

    Olesichka New Member

    Вже 14 тиждень вагітності, а мене все не відпускає токсикоз. Зараз принаймі вже можу майже все їсти, але по ранках виникає рвота жовчю і вдень піднуджує. П'ю Хофітол і думаю коли то все нарешті закінчиться
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та по відчуттях, тут нема одного рецепту на всіх. Комусь допомагає зранку перед вставанням якогось сухарика, чи банана з'їсти. Мені таке не пішло ще при першій вагітності. Стараюсь їсти часто малими порціями, більше ітак не йде, та й краще. Тошнити більше починає від голоду, але й як з'їм повну порцію чогось, то теж зле стає, тому так наїдками стараюсь харчуватись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Я його беру зовсім трошки , пережовуючи повільно на кашку , не знала, що фенхель протипоказаний при ГВ, а чому, бо коли годувала , то пила чай з ромашки, кропу, фенхелю і меліси ???
    --- дописи об"єднано, 28 Квітень 2017 ---
    Рятувалася грейфруктом , один раз на тиждень пила пепсі колу , м"ятні цукерки постійно були розкладені по всій хаті ... Старалася їсти потрошки, але калорійну їжу, трошки червоної рибки, трошки горішків, голандський сир, печінку ( печінку їла на силу , хоч раз на тиждень, бо розуміла, що гемоглобін в мене не дуже.... при такому жахливому токсикозі.... )
    --- дописи об"єднано, 28 Квітень 2017 ---
    В мене пройшло в 16 тижнів, як відчула чітко рухи мацьопи !!! Ще трошки !!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    • Корисно Корисно x 1
  8. koxikanka

    koxikanka Member

    Поділюся рецептами, які мені реально помогли...
    Під час токсикозу я визначила що якшо рву, то шлунковий сік в основному..кисле аж до гіркоти...наче оцет... І тошнить від голоду... Тому взяла для себе правило їсти що години, хоч шось..трошки кинути в той шлунок, щоб він сам себе не травив...вночі біля ліжка завжди готувала собі яблучко, горішки, печенько наніч... мені допомагало... Може ще комусь підійде...
    Щодо печії... До вагітності не було ніколи, я й не розуміла що це таке...але прийшов 22тиждень...і я зрозуміла...((
    Що пече так, що нічо тобі не миле..і напитись не можеш і наїстись,...спала напівсидячи бо лягти, то самі розумієте, ще гірше...
    Як я вирятувалася.... На фейсбуці, є спільнота ''вагітні теревені''...от там і знайшла вихід, який випробувала, і надалі користуюсь...я п'ю глину...білу просту глину... На пакетику пише 'зцілююча глина' і вкладений папірчик...з рецептами..як маски робити..компреси всякі...і !як приймати внутрішньо! На пів горнятка води десертну ложку (трохи менше столової) тої глини...закалапецяти, випити...зранку до їди...і ввечері... Я п'ю зранку і на протязі дня коли чую, що починає турбувати печія... помагає, гасить....))
    От ділюся - може ще комусь полегшає....
    Ще дівчата писали крейду гризти, але цього методу я не пробувала...))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    Мій рецепт від печеї - лужанська вода, поляна квасова або боржомі. Поки допомагало завжди. Єдине, треба перед вживанням випускати бульбашки, бо від газованої трохи здуває живіт.
     
  10. Kudryashka

    Kudryashka Member

    І я до вас приєднююсь, 6 тиждень вагітності, токсикоз невиносимий. Істи нічого неможу часом яблука, вчора лише пила,але потім все виблювала в шлунку відчувалась така важкість ніби слона проковтнула.
    Сьогодні трошки печеньком перекушую, і яблуком.
    Але відчуваю що шлунок ніби не працює взагалі.
    Чим йому допомогти?
     
  11. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    От і я в цю гілочку зі своїми жалями.Завтра розпочнеться 14 тиждень, і це значить що вже сім тижнів поспіль я і токсикоз - хороші друзі. Почався він поступово, спочатку тільки ранком підтошювало, потім вже цілий день без перестанку а потім додалась блювота.Маючи досвід з першою вагітністю - пішла здалась на денний стаціонар.Трохи крапельниці мені зняли ті симптоми і тому не шкодую поколоті руки але за тиждень знову час від часу блювати почала, хоч вже і не щодня ...Так сподівалась що до 12 тижня мине, але наразі все як було так і є: важкість в шлунку після їжі і сам живіт здутий як мячик, густе слиновиділення яке ще більше рвоту провокує, ну і сама тошнота. Хоча їсти вже можу і перестала втрачати вагу а це вже плюс. Від тих симптомів трохи рятує Боржомі а от Хофітол що лікар рекомендував - зовсім не помагає (пила майже місяць і кинула). Церукал кололи в лікарні але мені від нього дуже тиск падав, тому вирішила що краще рвати ніж лежати трупом з тиском 70 на 50. Такий от мій досвід.І формула яку всі обіцяли: що друга вагітність буде легша за першу зі мною неспрацювала :) З дня на день живу просто думкою що мушу то пережити і налаштовуюсь на позитив, чого і всім майбутнім мамусям бажаю.
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    :) цікава формула.
    Я чула про більш логічну: кожна наступна вагітність важча, але пологи легші
     
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    так згідна @cjomcjomka , важча а пологи як і перші хіба ще швидше.
     
    • Баян Баян x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я останнім часом думаю про те, що наступні пологи ми сприймаємо інакше, і часом швидше вони тому, що ми рахуємо початок вже від стану "очі на лоба", а не від "здається, я народжую" як в перших. А по факту тривалість може не дуже і відрізнятись :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    по токсикозу--- в мене ідентичні..хоча найменший таки був при першій вагітності.... А так звиклий сценарій--- від 7дня(тесту можна не робити) я починаю просто тихо помирати...Чому тихо? Бо голосно не можу..сил нема. і так до 16 тижня. Жила лиш на поляні квасовій( без газу) і 3-4 сухих печева...
    Після 16 тижня просто нудить , але вже не помираєш.
     
  16. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Ще чула від деяких коліжанок думки що з дівчинкою токсикозить більше ніж з хлопчиком) Дурниця звичайно, але виявляється така думка досить поширина бо не від одної чула :)
     
  17. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    мене однаково тошнило, що за дівчат, що за сина:d25:. Трошки легше ставала після відчутих рухів, після 20 тижня. І з кожною вагітністю важчий токсикоз. Але в мене не має жовчного міхура, може тому такий сильний був токсикоз.
     
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    в мене --ні. Всі токсикози були однакові. Лиш перший- найлегший і на 2тижні швидше закінчився( але тоді був ще "молодий "організм..можливо тому так.)
    Взагалі знаю лиш одну реальну прикмету( науково не обгрунтовану, але говорену одним дуже стареньким і файним професором)--- якщо є токсикоз, то на 99,9 % вагітність маткова. Колись же не було апаратів узд...тому така закономірність була ним спостережена.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ггг, чула навпаки :)
     
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    в мене три дівчинки, ніяких токсикозів не було. але істи хотілось так що на очі не бачила - може то такий токсикоз). а про фізичні відчуття : 1- літала , 2- працювала до кінця вагітності , шалені набряки і вже ваще було , 3- весь час дома але ледве ходила , боліло все , дитині скоро рік а я досі згадую ті відчуття.
    --- дописи об"єднано, 5 Вересень 2017 ---
    та ні, швидше реально .