Токсикоз і печія

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем bilo4ka, 23 Вересень 2010.

  1. Nadinka

    Nadinka Well-Known Member

    Я так раділа шо нема у мене токсикозу і з 5ї неділі пропав апетит, нічого не хотіла їсти але ж треба, спасає кефір і тяне на щось кисле,мінералку попиваю,ще на мармелад пробиває...але найгірше це коли починає боліти голова і тошнити,прийшлось купити дитячу зубну пасту бо від звичайної бекаю . а в метро де купа людей і запахів дурію,просто капець.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    УРА!!! Сьогодні третій день, як мене не нудить і пройшла печія) Рівно в 16 тижнів)
    Що ще для щастя треба)
    Але після жахливої вечірньої печії в мене лишилась гарна звичка. Тепер мій основний(найбільш калорійний) прийом їжі - то сніданок. Бо ввечері могла їсти хіба щось легеньке, фрукти, компотик пила. То я так до цього звикла, що зараз ввечері мені майже не хочеться їсти, бо гарно снідаю (хоч то і проблематично, бо маю то все тягнути на роботу - вдома не встигаю) і обідаю, а ввечері - легенький перекус. До вагітності я майже не снідала, зате вечеряла часто пізно(бо поки прийду з прогулянки з малим то вже майже 21.00) і ситно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. fillette

    fillette Well-Known Member

    В мене токсикоз якось періодами. Був дуже сильний 5-6 і 8 тиждень, деколи не вставала навіть з ліжка, нічого не могла їсти, від всього рвота. Тепер нудить майже цілий день, але принаймні їм хоч щось. Чекаю вже коли то все минеться, а то я вже дуже схудла і виглядаю жахливо.
     
  4. fillette

    fillette Well-Known Member

    11 тижнів, токсикоз не проходить. Мені вже не віриться, що буде інакше. Було пару днів легше і тепер знову нічого не можу з'їсти.
     
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Мені теж не вірилось, але покращення прийшло після 16 тижня. Лиш тоді можна було вдихнути на повні груди :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    В когось таке було,щоб токсикоз пропав,а потім знов вернувся? В 11,5 тижнів перестало тошнити,десь днів 5 не тошнило,навіть трохи апетит появився,а сьогодні "опять 25"((((((
     
  7. fillette

    fillette Well-Known Member

    В мене вже пару разів на кілька днів перерва, а далі знову починається сильний токсикоз. Вже майже 12 тижнів, надіюсь ще трохи і я забуду його як страшний сон.
     
  8. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    То саме - такими хвилями. Найгірше зранку, серед дня мушу щось що 2 години з"їсти, бо інакше накочує. Як попускає, то здавалося б слона з"ла. Але трошки чогось з"їм і все - сита, не хочу ... Ще й шлунок погано працює, постійно як надутий м"ячик. Чекаю коли то нарешті перейде ... з малим так до 14 тижнів мучилася ...
     
  9. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Токсикож почався на 5-6 тижні, на 15-16 тижні полегшало. Думала, що вже минулось, тиждень відносного спокою мала, а тоді знов почалось і тривало до повних 18 тижнів, мені здавалось це ніколи не закінчиться.
     
  10. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Зараз вже майже 13 тижнів,то я схудла на 5 кг порівняно з своєю довагітною вагою(( продукти ,від яких не верне можу хіба на пальцях порахувати
     
  11. fillette

    fillette Well-Known Member

    В мене 12 тижнів. Схудла на 7 кг. Трохи стало легше, рвоти вже немає. Почала їсти більше, але багато на що дивитися навіть не можу.
     
  12. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Як я Вас розумію))) мені навіть деякі знайомі при зустрічі кажуть "ти так схудла,змарніла. Що сталось?":)
     
  13. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    наші люди просто мега-толерантні. Змарніла, блін) в моєї подруги токсикоз минув тільки після пологів. Так що і таке-от буває! Але, думаю, то виняток. У більшості до 13-16 тижня минає
     
  14. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Я знайшла свій рецепт від печії під час сну, аж на 38 тижні :girl_crazy: Дуже випадково. Лягаю спати і ще люблю почитати, тому кладу голову на ту подушку для вагітних ("ковбасу"). А вона в мене тверда. Потім лягаю спати на звичайну і помічаю, що починається печія. Гм. Поклала звичайні подушки одну на одну і пробую спати так. І що - мені це прекрасно вдалось. Вже третя ніч. Як тіки забираю одну - вертається печія. Отак елементарне підвищення мене врятувало.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Корисно Корисно x 1
  15. LittleGirl

    LittleGirl Active Member

    Оооо, випадково пораду для себе знайшла. Сьогодні спробую :girl_dance:. Дякую :girl_smile:
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Як мені вже набридла ця постійна тошнота.... За що нам таке? Не їм -зле, з'їм-ще гірше.. Дитині готувати їсти треба, а мене від того всього верне.. Короче, пожалілась...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    купіть час від часу йогурт, бананчик, сухофрукти. Скоро свіжа зелень піде, не буде так тяжко напрягатись з тим пахнущим "варінням".

    тримайтесь, все мине і все буде добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. ohra

    ohra Well-Known Member

    13 повних тижнів. Токсикоз з 5 тижня, кожен день рвота, нудить цілодобово ((( Аналогічно дитині і чоловікові їсти треба зварити, від самої думки про їжу стає зле. Ааааааа, коли ж воно перейде...

    Надіслано від мого 2014811, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Вікторія розуміююю , мене відпустило в 16 тижнів, коли почула чіткі перші рухи !!! То саме було не іла зле, їла ще гірші приступи нудоти були.... Рятувалася грейфруктом, м"ятними цукерками з евкаліптом рошенівськими. Раз в тиждень пила пепсі колу - від неї відпускало на цілий день .... ІМХО, що тіло реагує так щоб зберегти життя , бо інакше ми жінки гори б перевертали ....
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    А ще краще спати на лівому боці, а не на правому, бо як перевернутись, то в шлунка така фізіологічна будова, що ота кислота переливається в стравохід і починається печія...
    kak_spat_pravilno.jpg
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1