Токсикоз і печія

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем bilo4ka, 23 Вересень 2010.

  1. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    печію... бо в мене від неї мало того, що в шлунку ще й в кишечнику це все бушує... не діарея але... не нормальний стан.
     
  2. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    На дитинку, думаю, впливає опосередковано - нервує вас. В мене в животі нормально, а горло вже як обпечене. Радили гризти сиру моркву. Ще не пробувала, але знайомій морква допомагала.
     
  3. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    і мені допомагала і ще насіння соняшника чи гарбуза.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    мені ще яблуко допомагало...
     
  5. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Якщо нудить лише коли голодна, то можна вважати за токсикоз? Ну і печія стандартно, пляшечку поляни завжди в сумці :)
     
  6. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    А це для вас принципово, токсикоз чи ні?) Мене теж підтошнювало трохи, коли сильно голодна була, особливо в транспорті. То я якесь печиво брала, сушки, горішки. Але сильно не тошнило, то я не рахую, що в мене токсикоз був. Але суть від того не міняється.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    та ні, мені не принципово )))) просто з малим нічого такого і приблизно не було. Також сильно не тошнить, так, злегка нудить, ніби закачало. мабуть якщо про такий "токсикоз" розказати моїй кумі, яку штормило всі 9міс то певно буде реготати з мене :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Grushka

    Grushka Member

    Мене з першою В нудило тільки коли зранку на роботу дуже рано вставала, то так трошки підтошнювало, то я тішилася, що легко обійшлося) печія була, але теж не дуже сильна. Зараз 8 тиждень, то токсикоз вже майже 2 тижні мордує( тошнить зранку до обіду і ввечері деколи, і коли голодна) сьогодні вже набагато легше себе почуваю)) сподіваюсь, що так вже і буде, бо з тим токсикозом світу білого не бачу( і при цьому мушу готувати їсти, бо синочку не поясниш, що мамі зле, тому їсти в хаті немає чого))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Дівчата, хелп, мене вже та печія достала! З самого ранку пече, їсти хочу вмираю, а боюся, бо зразу пече. Ніби їм по-трошки, стараюсь ніякого солодкого, жирного, чай ще напевно в неділю пила. Сьогодні з'їла вівсянку і каву з молоком і пече. Молоко п'ю літрами, але і воно мене вже не рятує
     
  10. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    В мене теж і зранку, і вдень, і вночі. Дуже часто від голоду буває. Спочатку допомагали тільки таблетки Рем Макс, а зараз рятуюся Поляною Квасовою і Лужанською, але тільки в синіх пляшках з гуцулом з трембітою. Інша не допомагає. Ще часом пломбір в стаканчик, але вафельку краще не їсти, бо від неї теж печія.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    я теж рятуюсь Ремаксом, інколи молоком або морозивом. Але як починає часом пекти вночі , то хоч на стінку лізь, тільки таблетки знімають. Я же примітила, що від їжі це мало залежить, бо мене від вівсянки на молоці може пекти, а голубці їм і все ок. Найобразливіше мені що дуже пече від сирника, а я так його люблю...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я на ніч ставлю біля ліжка пляшку Поляни. Її правда відкривати вночі проблемно, бо можна чоловіка тими пшиками розбудити:)

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    мені помагає поляна квасова. але то як на мене і логічно. сода, яка міститься в тій воді гасить кислоту, і все. кілька раз було що закінчилася поляна, то харчова сода на кінчику ложки теж помагає на ура. Доречі від вівсянки в мене печія і до вагітності була шалена і це єдиний продукт на який так реагував мій організм. тому і зараз її не дуже їм.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    В мене позавчора вночі з 2 на 3.05 печія була. Свята дались в знаки)) ніби така, як завжди, але чую, що погано... встала до вікна, подихати і тут стошнило. Ледве добігла до унітазу:sad:( потім ще діарея. Я так налякалась, але після того відчула, як кишечник почав працювати. Зовсім нічого не боліло. В той момент я зрозуміла вагітних з токсикозом))) тепер трохи гальмую апетит.
     
  15. Millochka

    Millochka Well-Known Member

    Ви не мене описували?По часу і стану ідентично.Тільки сьогодні попустило.Давно так погано не було((((
     
  16. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Ой... в мене давно такого не було. 2.30 малий їв, 3.30 я встала, бо було жарко і гола стояла біля вікна, аж чоловік халат приніс))) і сварив, щоб не простудилась, до 4.30 відходила і вугілля пила, задрімала напівсидячи, боялась знову тої печії з наслідками, а десь після 5 ще й діарея. В 6.30 вже Матвійко встав))) Шлунок зовсім не болів. Потім хіба чула бурчання. Дитина в животику після тошноти розбудилась і копалась:) Вчора вже дуууже вважала з їжею, хоч і не боліло нічого. Але добре, що чоловік вранці з малим був, а я 2 години спала))) Сьогодні вже якби нічого не було...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Millochka

    Millochka Well-Known Member

    В мене повезло, що донька доросла вже і 3-4 години знайде чим занятись. А мама в цей час трупиком лежить((((Вздуття таке було, що думала шкіра живота лопне...
    Завтра на прийом в ЖК. Потрібно було здати аналізи. Проснулась в 6 ранку, то нікуди не пішла, бо із-за вчорашнього дня голодовки думала все підряд з"їм, а до 8 б не витримала в такому стані.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Коли найраніше може закінчитись токсикоз? А то в мене якось так швидко минуло, я аж переживаю трохи. І чи може він повертатись знов (через тиждень наприклад)?
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ви як перший раз )))
    токикоз може закінчитись коли йому хочеться і повернутись теж.
    Є рамки типу з 12 тижнів має ставати легше. Але декому не стає до 20. В декого нема нічого, в декого наїздами. Це не точна наука ))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Та я от перший раз була постійно в польотах і роз'їздах, та і на роботі. То воно мене все якось відволікало і особливо не запам'яталося. А тепер декрет і багато часу прислухатись до себе, то виходить дійсно як перший раз :)