Тканина для вишивання: види, типи, виробники та інші поради

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Анута, 31 Грудень 2009.

  1. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Тканина для вишивання: види, типи, виробники та інші поради

    Дівчатка, потребую термінової поради щодо тканини. Нарешті прийшла до мене вишивальна муза і я знайшла те, що хочу вишивати. Але за браком фінансів хочу трошки схалтурити. Маю вдома жовту панаму, а хочу вишити ось це:
    [​IMG]
    Як ви думаєте, не буде жовте перебивати і міняти колір вишивки? Чи все-таки купити білу Аіду 14 чи 16? Як краще?:confused:
     
  2. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Тканина для вишивання: види, типи, виробники та інші поради

    Ну, по-перше, панама має неквадратні клітинки, і вишивка буде витягнута в одну сторону. По-друге, жовта справді не дуже сюди пасує. Я б брала білу аїду 16 (бо в 14 більші клітинки і малюнок не буде так гарно дивитися, як на 16).
     
  3. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Тканина для вишивання: види, типи, виробники та інші поради

    Ви дивіться по схемі, якщо в ній є півхрестики тоді точно не підійде.
     
  4. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Тканина для вишивання: види, типи, виробники та інші поради

    Дякую, дівчатка! Прийдеться таки бігти в магазин:)
     
  5. neri

    neri New Member

    Відповідь: Тканина для вишивання: види, типи, виробники та інші поради

    Підкажіть таке: яку тканину зазвичай беруть для вишивання рушника? Якщо є декілька варіантів, то на якій вишивається легше?
     
  6. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Тканина для вишивання: види, типи, виробники та інші поради

    Що значить декілька варіантів? Рушникове полотно хорошої якості - найкращий варіант:girl_wink:
    На ширину не забудьте звернути увагу (яка вам потрібна в бажаному результаті; та щоб візерунок помістився/гарно розмістився).
     
  7. perlyna

    perlyna Member

    Відповідь: Тканина для вишивання: види, типи, виробники та інші поради

    Дівчата порадьте з досвіду яку тканину краще взяти на плаття Лінду чи Лугану?
     
  8. opko

    opko Member

    Відповідь: Тканина для вишивання: види, типи, виробники та інші поради

    Лінда це 100% бавовна, отже вона вскочиться при пранні, її каунт 27. А рівномірка Лугана крупніша (каунт 25). Проте, склад кращий 52% бавовна, 48 - віскоза. Так виглядає, що носитиметься краще Лугана, але хрестики будуть великі.
     
  9. perlyna

    perlyna Member

    Відповідь: Тканина для вишивання: види, типи, виробники та інші поради

    І я подумала що Лінда то майже як льон буде мнутися
     
  10. TesTanya

    TesTanya New Member

    Відповідь: Тканина для вишивання: види, типи, виробники та інші поради

    Вишивальниціі, хто вишивав низинкою, порадьте на якій тканині краще вишивати.

    Ще: якими нитками краще вишивати саме низинку, бо я маю досвід вишивання тільки ДМЦ.
     
  11. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Тканина для вишивання: види, типи, виробники та інші поради

    хочу вишити орхи від ДІМ але не з оригінального набору,маю тільки схемку порадьте якого кольору вибрати канву...
     
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Тканина для вишивання: види, типи, виробники та інші поради

    в магазинах є так звана вінтажна канва. вона вже затонована і найбільше підходить для цього дизайну. я планую брати саме її
     
  13. perlyna

    perlyna Member

    Відповідь: Тканина для вишивання: види, типи, виробники та інші поради

    Дівчата підкажіть може хтось знає інтернет-магазин де можна купити тканину для сорочки Модена чи Флоба.
     
  14. окса

    окса Member

    Відповідь: Тканина для вишивання: види, типи, виробники та інші поради

    у мене є Модена-біла і молочна
     
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Тканина для вишивання: види, типи, виробники та інші поради

    Привіт, потребую поради: наша бабця для внучки захотіла вишити плаття. Я вибрала такий фасон: [​IMG]. Яку тканину краще взяти, щоб форму тримало і не важко було вишивати? Дякую.

    ---------- Додано в 10:08 ---------- Попередній допис був написаний в 10:06 ----------

    І ще, можливо хтось погодиться зробити мені викрійки до нього?
     
  16. JuliaJam

    JuliaJam New Member

    Відповідь: Тканина для вишивання: види, типи, виробники та інші поради

    Полотно рушникове 10.Є також домотканне гребінне полотно 30.Я знаю що рушничок під ноги має бути саме рушниковим,а для ікон та зв`язування рук яке краще брати?
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Тканина для вишивання: види, типи, виробники та інші поради

    А хто мені здасть місця, де можна придбати справжнє))) домоткане полотно на сорочку? Задумала щось типу борщівки, хочеться, щоб виглядала автентично. Дякую!!!
     
  18. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Тканина для вишивання: види, типи, виробники та інші поради

    Порадили мені на вишиванку полотно Онікс, воно ніби саме для вишиванок. Склад 100% бавовна.
    Хтось з вас вишивав на ньому? Цікавить чи не сильно мнеться і чи не просвітлюється? В магазинах не знайшла, щоб подивитися, і вирішила замовити в інтернет-магазині. Але страшно купувати кота в мішку. Порадьте, чи варто.
     
  19. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Тканина для вишивання: види, типи, виробники та інші поради

    Тканина "Онікс" в-цтва Луцьк не 100% бавовна а 50 % синтетики віскози 50% бавовни.http://vechornytsi.if.ua/kupyty/dlia-sorochok-rushnykiv/rizne/tkanyna-dlia-vyshyvannia/4/28/65/1
    Мнутись буде менше ніж 100% бавовна. Буде трохи кошлатитись як всі луцькі тканини. За досить рихлого переплетення легше вишивати ніж на коломийському домотканному.
     
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Тканина для вишивання: види, типи, виробники та інші поради

    Прошу поради, яку тканину краще брати під вишивку ікони нитками в сірому кольорі "Мадонна з дитятком" (оця, що дуже популярна була і багато хто її вишивав)? Чи пробував хтось вишивати на заготовці? бо думаю над заготовкою, яка зроблена під бісер та пишуть що можна і нитками вишивати. а заготовка на атласі.