Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Fran4eska, 11 Лютий 2009.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    Я собі нині зробила таку напівдієтичну піцу-без дріжджів, а лиш житня мука , вода і ложка оливкової олії. Замісила тісло, сформувала його на формі, підсушила в духовці. А тоді наклала начинку і ще на 15 хвилин в духовку. А начинка була така-помідори перетерті в баняку підігріла, додала трошки вина і баагато свіжого базиліку. Так воно трохи побулькало, змастила тим тісто і виклала порізану моцарелу-ту таку справжню , кулькою, а не тою, що на піцу. Така вийшла смакота-справжня маргарита, тільки на зовсім пісному тісті :)
    Порівняно з моєю, чоловікова на дріжджях видалася мені пирогом :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    А я робила вчора піцу вперше на італ.сухих дріжджах і тісто вийшло таке бомбезне - інакше (ніжніше, пухкіше, якщо можна так сказати про тісто для піци), ніж на наших дріжджах Саф-момент.
    Роблю піцу завжди за рецептом Марусі-мами. Мені стало цікаво: що дійсно так різняться дріжджі і то так впливає на якість тіста?
    Тепер хочу тільки тих італійських дріжджів!
     
  3. Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    Я вчора теж пекла некласичну "піцу" - на пісному заварному тісті. Не мала настрою до дріжджового, а зі заварним вийшло супер, хоч і не зовсім звично. Тісто елементарне у приготуванні, а результат - смачний, хрумкий, словом, класний :).
    • 180 гр. борошна
    • 50 мл. окропу
    • 50 мл. оливкової олії
    • 1/2 ч.л. розпушувача
    Олію змішати з окропом. Борошно просіяти, додавши розпушувач і дрібку солі. Висипати борошно в окріп, з'єднаний з олією, і перемішати - спочатку ложкою, а потім - руками. Тісто буде м'яке, але до рук не липнутиме. Замісивши, дати постояти тісту півгодини. Розкачати тонко. Начинка - за смаком. Випікати при 180 градусах 35 хв.
     
  4. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    А де Ви їх купили?
     
  5. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

     
  6. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    о, так, це точно! Мені привезли також їх (там навіть на пакетику піцца намальована), я лише на них і пекла, зараз закінчились і подумалось мені, що в наших супермаркетах я теж зможу їх купити, а як ні, то візьму наші сухі . Я Марусину піццу пекла лише на них, мабуть ще й тому така смачнюща :nyam2:
     
  7. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    Привезла з Італії рецепт тіста: на 1 кг. борошна 30 гр. дріжджів розчинити у воді, 2-3 ст. л. олії оливкової, 1 ч.л. солі, склянка пива+сода (десь 1/5 чайної ложки). Начинку можна класти любу, в Італії навіть просто картоплю з розмарином кладуть і зверху сир. Печеться хвилин 10-15.
     
  8. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    і я вчора робила піцу по рецепту Марусі-мами, піца вийшла бомбезна. Велике дякую,тепер навіть інакшого тіста і не уявляю. Був в нас в гостях знайомий з Америки то дуже її хвалив казав що такої смачної піци ще не їв! :girl_claping::girl_blush2:
     
    Останнє редагування модератором: 13 Травень 2013
  9. natiok

    natiok Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    піца, яка готується на сковороді дуже швидко і дуже просто: 2 ст. ложки майонезу, 2 ст. ложки сметани, 5 ст. ложок муки і одне яйце, трохи посолити й все готово ( сковороду я не змащувала, всі інгредієнти викладати зразу ж на тісто в сковороді, накрити кришкою, коли знизу підрум"янеться, все готово, печеться приблизно 5 хв.) звичайно не порівняти з піцою, яка готується у духовці, але на швидку руку зовсім непогано
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2013
  10. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    я теж пробувала таке робити, нашвидкоруч (бо справді готується дуже скоро) не погана закуска. Але, це піццою назвати важко, смачна тепла закуска, типу пирога відкритого.
     
  11. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    Виявляється я робила піццу за переписом Марусі-мами :) Тільки я муки менше даю і люблю додати трішки прованських трав до тіста. А от про зберігання тіста тільки сьогодні дізналась, перечитавши тему. От і з одної кулі спекла піццу, а іншу поклала під плівку в холодильник.
    Скільки вона там може лежати?
     
  12. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    місяць точно. Я зберігала і більше і добра була
     
  13. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    це якщо морозилка.
    а просто в холодильнику я більше доби не тримаю.
     
  14. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    в мене теж йде менше муки, ніж вказано в цьому рецепті. Просто дивлюсь, щоб тісто було доброї м"якої консистенції.
     
  15. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    ото так і зробила - мали сьогодні на вечерю другу піццу - швидко і зручно. класна ідея зі зберіганням тіста.
     
  16. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    Не знаю чи тут був такий рецепт, але останнім часом я його тільки і роблю, дуже класне тісто, навіть коли вже остиває не тверде зовсім:
    25 г дріжджів перемішати з 1 ст.ложкою меду, додати 250 г теплої води і 150 г муки, перемішати, накрити рушником і поставити в таке місце, щоб навіть вітерець не подув ( я ставлю просто в мікрохвильовку) на 20 хв., потім додати ще 350 г муки. В мене виходить на 2 піци.
     
  17. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    А дайте перевірені рецепти тіста без дріжжів?
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    Це тоді не піцца, а відкритий пиріг. На форумі є переписи аля кіш, ітд... ба навіть в цій темі є десь перепис тіста на майонезі, чи щось такого типу.
     
  19. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    о, ні, тільки не на майонезі :khomyak:

    В цій темі знайшла тільки на заварному тісті http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1548788&postcount=223
     
  20. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    Я колись давно вже тут писала рецепт такого тіста, він перевірений мною 1000%, пекла його постійно:
    300 грам сиру (творогу)
    3 яйця
    0,5 л муки
    чайна ложка соди погасити оцтом
    Тісто має бути таке, щоб трохи липло до рук, але руки змочуєте олією і на бритванку