Тимчасово +15, або вагітність і вага

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ірена, 28 Серпень 2009.

  1. masjanj4ka

    masjanj4ka Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    А я набрала 9 кг. Більше не хочу. ((( А от їстоньки то хочеться більше, ніж на меншому терміні )))
     
  2. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    бандаж це гумовий пояс. він якраз в аптеках. мені подруга дала-вона з 4 місяця постійно носила-казала чудо-пояс...а як на мене шось не то. кажуть допомагає зняти навантаження на спину і розтяжок після менше буде
     
  3. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    не обовязково гумовий, є й такий як від ревматизму, на ліпучках, з одної сторони до- родовий, з іншої після)))
     
  4. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Щось я думаю на розтяжки впливає елестичність шкіри. Я першу вагітність без бандажу і без кремів була і розтяжок не мала. Єдине було важко останній місяць живіт носити - все хотілося його в руках тримати
     
  5. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    я мала на увазі що тканина з гумкою ..і ліпучкі. але якась штука як на мене дивна
     
  6. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    ну мені було незручно, треба знову спробувати, а то давно не вдягала)))
    ну пояс ніби й тримає живіт...
     
  7. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    які ще приємні сюрпризи підготовила вагітність у вас? в мене вся спина обсипана прищиками. раніше маала гладку шкіру без всяких висипок, а зараз стидно повернутися чоловікові спиною
     
  8. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    В мене трохи збільшилось оволосіння на животі та спині :girl_crazy: Думала спочатку, що хлопчик буде. Але ні, дівчинка :girl_in_love:
    Правда, до ваги то немає відношення. :)
     
  9. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    трохи попсулася спина-прищиками обкидало, але живіт не волохатий, набряків поки нема, і взагалі деколи коли малявка спить і не відчуваєш рухів-забуваю про вагітність. а потім покладеш ручки на животик-єй нє! в мене в животі рибка росте!
     
  10. Lilusik

    Lilusik Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    а в мене дивна висипка на лиці, причому з перших днів вагітності і лише на одній щоці.:o:o:girl_mad:
     
  11. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    в мене було спочатку на лиці, а потім на спину перейшло, а з лиця зійшло...
     
  12. madchen

    madchen Member

    Набирання ваги під час вагітності

    Збільшенням ваги під час вагітності природно, але дуже важливо контролювати даний процес й прагнути обмежити його, наскільки це можливо. Давайте ділитись розповідями про те, які темпи приросту нашої ваги під вагітності і як правильно харчуватись, щоб не набрати занадто зайвої ваги!:girl_yes2:

    Жінки, які їдять дуже мало, і не набирають достатньо ваги, ризикують народити малюка з недостатньою масою тіла (менше 2,5 кг). Що загрожує наявністю у дитини фізичних або психологічних проблем. Недоїдання під час вагітності може принести більше шкоди, ніж об'їдання. Недостатнє харчування під час вагітності може привести до пошкодження мозку і обміну речовин малюка. Крім того, може впасти ваш рівень виробництва гормону естрогену, що підвищує загрозу викидня.

    Набирати зайву вагу майбутнім мамам під час вагітності теж небажано. Дуже великий набір ваги може збільшувати ризик появи так званого діабету вагітних і приеклампсії (пізнього токсикозу). Пов'язаний з вагітністю діабет може призвести до народження дитини з надмірною вагою (більше 4 кг), тоді як приеклампсія характеризується небезпечним для життя високим артеріальним тиском і може призводити до серйозніших порушень, що провокують судоми.

    Крім того, у мами, яка серйозно перевищила норму набору ваги протягом вагітності, можуть виникнути труднощі при пологах. Зайве збільшення ваги при вагітності перешкодить мамам також швидко скинути цю вагу після пологів.

    Зовсім інша ситуація складається, якщо мама під час вагітності не набирає, а втрачає вагу. Якщо ви звернули увагу на подібну тенденцію, потрібно терміново звертатися до лікаря, особливо, якщо ви ще не перебуваєте на обліку. Втрата ваги під час вагітності може бути пов'язана з патологічними змінами в організмі, що може виявитися дуже небезпечним не тільки для майбутнього малюка, але і для вас самої.

    Оптимальний набір ваги

    Оптимальний набір ваги в основному залежить від вашої ваги до вагітності. Причому, чим менше ваша власна вага, тим більше ви можете набрати при вагітності.

    · Якщо ваша вага нижча за норму – набір ваги може складати 12,5–18 кг.

    · При нормальній вазі — 11,5–16 кг.

    · При надмірній вазі — 7–11,5 кг.

    · При ожирінні — 6 кг і менше (або відповідно до рекомендацій вашого лікуючого лікаря).

    · При багатоплідній вагітності — 16-21 кг (незалежно від вашої власної ваги).

    Індекс маси тіла розраховується таким чином: значення маси тіла ділиться на зростання в квадраті в метрах (наприклад: 1,70 м).

    · Індекс менше 18,5 — недостатня вага.

    · Індекс від 18,5 до 25 — нормальна вага

    · Індекс від 25 до 30 — надмірна вага

    · Індекс більше 30 — ожиріння.

    На що ж йдуть всі ці кілограми?

    · Дитина 3–3,5 кг.

    · Плацента 500 р.

    · Матка 1 кг

    · Навколоплідна рідина 1 кг

    · Збільшення об'єму грудей 500 г

    · Додаткова кров — 1,5 кг

    · Вода у вашому тілі 1,5-2 кг

    · Додаткові відкладення жиру в материнському організмі 3-4 кг

    Темп набору ваги суто індивідуальний. У якісь місяці ви можете набирати більше, в якісь менше. Деякі жінки починають набирати вагу, починаючи вже з перших днів вагітності, а потім зменшують темп, інші ж, навпаки, можуть почати різко набирати вагу після 20 тижня. Будь-який з варіантів абсолютно нормальний, якщо не виходить за межі оптимального набору. При нормальній вазі під час першого триместра вам слід набрати близько 1,5 кг (2 кг — при недостатній вазі, 800 г — при надмірній).

    Під час другого і третього триместрів набір ваги швидшає. Між 14 і 28 тижнями вагітності жінкам з нормальною вагою можна набирати близько 300 г щотижня. На дев'ятому місяці вага може злегка знизитися — на 0,5-1 кг — це абсолютно нормально, і викликано підготовкою організму до пологів.
     
  13. erene

    erene Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!! (або вагітність і вага)

    Думаю це все індивідуально, я до 14 тижня втратила 10 кг, ніяких токсикозів нічого не було, від 14-18 набрала 2,5 кг, зараз 21-22 ще наважилась з понеділка піду в Жк то побачимо, наразі лікарі нічого страшного не кажуть, по результатах аналізів і узд все добре, так що думаю людський організм мудрий і сам знає як йому треба.
     
  14. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!! (або вагітність і вага)

    А я вже від початку вагітності набрала 6 кг. Стартувала з 53 кг при рості 166 см. Зараз вже починаю трошки хвилюватись, щоб не набрати забагато, адже якраз починається період найбільшого приросту ваги:girl_sad: І щось на солодке останнім часом тягне, хоча я і не являюсь особливим прихильником солодощів...
     
  15. Tequilochka

    Tequilochka Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!! (або вагітність і вага)

    Я набирала вагу дууууже по різномому кожного місяця.
    За перших 4 - 2 кг
    за 5 - 5 кг
    за 6 - 5 кг
    за 7 - 2,5
    за 8 - 1 кг.
     
  16. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!! (або вагітність і вага)

    Я за перший триместр втратила 3 кг, але вони потім швидко повернулись. Зараз маю "чистих" набраних 5 кг і мене дуже лякає цифра на моїй вазі, бо з такою цифрою я приїхала в пологовий Катю родити, а тут ще 3 місяці попереду. :girl_impossible:
    А виглядаю я ще "краще",такого гарбуза маю, що мене вже починають питати "коли ти там" і чи ще довго, а мені ще дооовго :girl_cray:
     
  17. ainberliner

    ainberliner New Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!! (або вагітність і вага)

    а ми при нормальній масі 42кг набрали ще +22 кг (це перша вагітність), причому 14 з них - в другому триместрі. Лікарі (в ЖК і потім з ПБ) нас попереджали про вагу, ми не дуже слухали і ні в чому собі не відмовляли (в розумних межах).
    І ніяких ускладень під час ватіності не було, але потім - дитина народилась 3900х53, велика, і вже під час пологів виявили клінічно вузький таз.:dntknw:
    Так що хто народжує перший раз і не хоче розрізів/розривів - прислухайтесь до цих порад і не переїдайте :)
     
  18. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Тимчасово +15!!! (або вагітність і вага)

    відколи 42кг. нормальна маса? Ви набрали якраз те чого не вистачало організму + вагітність
     
    • Креативно Креативно x 1
  19. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!! (або вагітність і вага)

    І в мене вже, нівроку, такий пузяра виріс (причому істотно збільшився за останній тиждень)!!! А що дальше буде??????
     
  20. ainberliner

    ainberliner New Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!! (або вагітність і вага)

    а чого ви такі категоричні? невже вмієте визначати зріст незнайомої людини на віддалі?

    ну, уявіть собі, не всі дівчата мають 170см зросту. Є такі які не мають і не бояться в тому признатись. Це я до того, що я неполінувався, підставив дані в формулу "значення маси тіла ділиться на зростання в квадраті в метрах" і отримав "Індекс від 18,5 до 25 — нормальна вага".