Тимчасово +15, або вагітність і вага

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ірена, 28 Серпень 2009.

  1. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    24 тижні вагітності - +6 кг. (При рості 175). Токсикозу не було.
    До цього часу питали чи я вагітна. :girl_devil: Цікаво, скільки буде в 40?! :girl_in_dreams: ( то ж зараз починається !:girl_cool:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    заздрю............вага просто ідеальна!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Відповідь: Тимчасово +15!!!

    ой., я з початку вагітносіт по 7 місяць включно набрала 2 кг.
    Важилась на початку 9 місяця + до тих 2 кг ще 9 кг....
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    за останній місяць набрала тільки 1 кг. і то, певно, поправилась тільки дитинка. зауважу, що на початку 8 місяця кинула пити "прогестерон" - то певно, таки він мене "розпихав":girl_haha:.
    отож найбільший приріст у ваз і- за першу половину вагітності. всього разом на нинішній день - 11 кг.:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    В мене тільки початок - а вже маю +4...:ninja:
    За першу вагітність набрала 11 кг за 9 місяців
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    А я набрала за 38 тижнів 18 кг, ой як важко було........
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    А я за 38 тижнів набрала 19 кг. В роддомі залишила 7 кг ,потім були коліки,і я як новоспечена мама,яка за все переживала за два місяці схудла ще на 15 кг, при тому що до вагітності,я була досить склонна до повноти. Сильна худота мені не йде,і я перший раз в житті почала їсти так ,щоб поправитись,цілий рік я не могла набрати навіть 1 кг. І тільки тепер я за два місяці накинула 3 кг,то відчуваю що треба зупинитись.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Я думаю ще багато залежить від обміну. Можливо вагітність і пологи, як сильний гормональний стрес, впливають на обмін речовин. При чому у будь яку сторону. Я, наприклад, до вагітності ні в чому собі не відмовляла, особливо в солодкому. І мала стабільну вагу 52-54 кг. А після пологів просто якийсь дурдом. Я їм постійно з якимись докорами сумління. Мені здається , що поправляюсь від одного погляду на цукерку. І не їм так як до вагітності, обмежую і хліб і мучне. А вага Стабільна. 61-62. Просто відчай.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Відповідь: Тимчасово +15!!!

    ех.... мені б таку вагу.....
     
  10. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    То все поняття, відносно... Коли я йшла в пологи важила 67 при рості 152см. Ви уявляєте як я вигляла? Як Вінні-Пух:girl_haha:

    мені би до своїх 50 вернутися:girl_in_dreams:, а про ідеальні 47 я вже навіть і не мрію...
    Мені би або ваги забрати, або росту підігнати, тоді би все було люксично, а так....:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Я також коли прийшла в пологовий була катулькою(ріст 160 важила 72):girl_crazy: за вагітність набрала 20кг
    після приходу додому важила вже 58, і де вони ділись ті кг ненаю, а зараз важу 50, менше ніж до вагітності:girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Тоді і я пожаліюсь :)

    Зріст в мене 173, а вага стабільна була 59кг. Правда я постійно чимось займалась, як не шейпінгом, то танцями живота. :)

    А тепер в нас 28 тижнів і +11кг. І якось так дивно вони осідаюсь - виключно на талії, попі і бедрах. Тобто по обличчю чи верхній частині тіла не скажеш, що стільки кг набралось.

    Хоча ніби і не переїдаю, канапками, печивом і т.п. не захоплююсь. По ночах не їм... Напевно, організм сам знає, скільки йому тих КГ треба, і ніц з тим не поробиш.

    Сподіваюсь, що все це добро піде на молочко для лялі :) Для підбадьорювання порівнюю себе з тюленями, які під час вагітності багато жирку набирають, а потім сильно худнуть під час годування, бо ж майже нічого не їдять. :) А тільки годують та наглядають за малечею.

    Ги. А чоловік в цей же час худне :) То напевно тільки його буду зважувати, а сама закину те дурне заняття. :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  13. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    А мій чоловік теж поправився (як і я на 6 кг!!!). :girl_crazy: Я кажу, ну зі мною то все ясно, а ти? На що він відповідає, що він "вагітний" татко. :girl_haha: ( І ще баланс між нами зберігає в різниці кг. Цікаво що він скаже, коли я народжу?!:girl_smile:)
     
    • Подобається Подобається x 12
  14. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Я за вагітність набрала 16 кг, 10 пішло під час пологів (мій чоловік народжував зі мною, то схуд на 3 кг за 6 годин :girl_crazy:), ще 4 пішло за 3 тижні годування. Але справа не стільки в зайвих кг, а в тому, що животик ще висить :girl_sad:, і речі мої "довагітні" не защіпаються, а "вагітні" - завеликі :girl_sad: А нове купляти на невідомо який час (бо маю надію, що той живіт ще спаде) - грошей шкода... І в чому ходити?:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    О, то майже як про мене: 160, 71, +18,5, 58, 52 :) Годую, їм скільки хочу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Інча, а ви не купуйт нічого. Погоду бачили і зима скоро. Одягайте під куртку вагітні штани або позичте в мами, сестри, коліжанки більші штані. А светри всі з того року підійдуть. Я так тішуся що моя мамця схудла на 15 кг, то всі її речі підуть мені на після родовий період. Шкода що я їй свої не можу дати...бо я до родів не така худа була як вона є зараз(
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. masjanj4ka

    masjanj4ka Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Я зараз на 29 тижні. + 6 кг.

    При першій вагітності набрала десь 15-17 кг. Після пологів втратила десь 5 кг. За 4 міс. ГВ - десь ще 5 кг. Так що перед цією вагітністю залишилося зайвих ще десь 5-7 кг. Так що цього разу мушу дуже пильнувати за харчуванням, щоб не перетворитися на колобка. ))))
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    О, хоч не я одна така! В мене то саме. Так само +8 зайвих кг , які набрались в перший місяць годування. Хоч з пологового повернулась майже в соїй вазі ( +1.5 кг). Поки годую, вага стоїть на місці. Все ж таки, за це відповідають гормони, тому нічого не пороблю. Першу дитину не годувала ( тільки до 3 місяців), то десь через півроку майже повернулась до нормальної ваги.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Друга вагітність-ріст 172,вага 62 +18 кг.Зараз донечці 2,8,тиждень тому закінчили грудне догодовування повністю-ріст172,вага 60 кг.:girl_curtsey:
    Подруги стверджують,що тепер ,коли я на роботі ,донька у садочку,зайві кг(+6-8 кг)наберуться самі-собою:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. masjanj4ka

    masjanj4ka Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    SOLODKA, ну й доброзичливі в тебе подруги. )))) То від чого вони в тебе мають набратися?
     
    • Подобається Подобається x 2