Тимчасово +15, або вагітність і вага

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ірена, 28 Серпень 2009.

  1. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Почався 36-ий тиждень, вага каже, що маємо прибавку в +6 кг. Поки виглядає цілком реальним вкластися у свої попередньовагітні 8 кг) І ото що я перше нила про широкий живіт і бочки, то тепер я собі взагалі подобаюся. Животик пішов вперед, забравши за собою бочки, натомість груди виросли на +7 см (не завжди ж мені чашку А носити :girl_crazy:)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В 35 тижнів було +10.5 кг. Я вже давно покинула межі набору першої В:)
    Треба батарейку у вагах поміняти до наступного походу в жк, а то не знатиму, що казати)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Трендючка

    Трендючка Active Member

    34 тижні +14,5. Моя гінеколог щоразу робить великі очі, бо набираю я стабільно багато. А я не хвилююсь. Їм, як до вагітності, та й не поправилась ніде, крім животика і грудей. Проти природи не попреш. Аналізи, крім гемоглобіну, в нормі, УЗД багатоводдя не показує, дитинка також не завелика.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Shamna

    Shamna Мамуся

    34 тижні +8 кг
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    За вагітність набрала +15. Після пологів вдома важилася, то там залишила 9 кг. Ну можна і з тими 6 кг. бути, бо до вагітності вага була замала. Але зараз я шось так багато їм, хоч і дієтичне, то думаю, що навряд чи скину :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    32 повних тижні +8
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    37 тижнів - 11.3 кг
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Коли йшла народжувати на 41тижні було +12кг, з яких я 7кг залишила в пологовому)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Нарешті я зважилася:)
    В пб наважили 67.5, то загалом за цю вагітність набір +11 кг.
    Зразу після пб забула за вагу, то і не знаю скільки там залишила.
    А зараз через два тижні маю 58 кг. До довагітної залишилося ще скинути 1.5 кг, а там до своєї звичної ще якісь 2-3 кг. Але то вже таке, на осінь завжди маю декілька зайвих кілограмчиків)
     
    Останнє редагування: 28 Серпень 2018
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  10. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    І я за Наталею відзвітуюсь. В день пологів прибавка була +8 кг (стільки ж само набрала першої вагітності). По приїзді із пологового - мінус 10 кг. А через 2 тижні дитя висмоктало ще 2 кг. Тобто загалом -12 кг. Як каже моя мама, я така трохи "сушена тараня")))
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Shamna

    Shamna Мамуся

    В пологовому наважили +8 кг
    Тиждень після пологів -10 кг, останній раз важила так ще до першої вагітності.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Перед пологами +15 (класика, третя вагітність - однаковий набір з попередніми), за пологи скинула 8 кг: якраз дитя, плацента, води.
    Дуже хочеться солодкого, сумніваюся, що вага піде сама без зусиль.
    Це графік ваги за вагітність.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    15 тиждень і я ще на 1-1,5 кг. менша ніж на початку В.
    У першому триместрі похудала на 2-2,5 кг.
    Надіюсь, набрати по мінімуму (і так не худенька :)), та й для того 0,1% вірогідності вагінальних пологів для мене таки краще менший набір ваги.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    ОМГ, минає 22й тиждень, а я ще ні разу не важилась. Недавно взяла сантиметрову стрічку, хотіла обновочку, то маю +2см в обємі під грудьми
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    30 тижнів - +10кг, але тішить що друга вагітність стартувала з меншої ваги ніж перша.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Kecan

    Kecan New Member

    Я з першою вагітністю набрала +35 кг, а зараз 16 тижнів і +6.Надіюсь що ситуація неповториться,обмежуюсь дуже
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    30тижнів +10кг, за 3 вагітності мій найбільший набір ваги, а де ще 2 місяці?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Anty

    Anty Well-Known Member

    26 тижнів +8,2кг. Зараз важу 56,8кг. Минулої вагітності йшла народжувати з вагою 63кг. Боюся, що цього разу буде більше...
     
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Не бійтесь :)
    В мене прибавка +3,5 кг. приблизно, термін 24-25 тиждень, але загальна вага набагато більша за Вашу, бо стартувала з немаленької.
     
  20. Anty

    Anty Well-Known Member

    Та я розумію, що при моїх 47,6кг на початку можна набрати трохи більше, але в мене ріст 157см. То навіть ті зайві 5кг після вагітності дуже помітні))